pgp mevzusu

Utgarda

Yeni üye
arkadaşlar smokerscodan sipariş geçicem de sitede pgp denen bir muhabbet var pgp ne oluyor bana bi kankam açıklayabilir mi bu muhabbeti ? Bir de pgp denen şey şart mı yani siparişte felan

Son düzenleme:

Komedishow

Kıdemli Üye
Kanka pgp şifreli mesaj gönderme mesajlaşma anlamına geliyor,program aracılığı ile yazdığım metni şifreliyorsun okunmayacak semboller şekline donuyor adama öyle gönderiyorsun şifreyi çözüp okuyor,genellikle adres verirken kullanılır.Cok zor birşey değil ama uğraşman gerekecek programı bulup senin pgp keyini adama gondermek falan cozmen biraz sürer,anlat dersen çok uzun iş kanka burdan anlatılarak yapılacak birşey değil. GUVENLIK için kullanılıyor istersen kullanmayabilirsin adresi verebilirsin

Utgarda

Yeni üye
Kanka pgp şifreli mesaj gönderme mesajlaşma anlamına geliyor,program aracılığı ile yazdığım metni şifreliyorsun okunmayacak semboller şekline donuyor adama öyle gönderiyorsun şifreyi çözüp okuyor,genellikle adres verirken kullanılır.Cok zor birşey değil ama uğraşman gerekecek programı bulup senin pgp keyini adama gondermek falan cozmen biraz sürer,anlat dersen çok uzun iş kanka burdan anlatılarak yapılacak birşey değil. GUVENLIK için kullanılıyor istersen kullanmayabilirsin adresi verebilirsin
eyvallah kanka smokersda bunun resimli anlatımı var da baktım çok uzun geldi üşendim yapmaya. Çok bir şey geleceğini zannetmiyorum ben başıma ama adamlar pgpli mesaj gönderiyor orası sıkıntı. Seve seve yapacaz gibi duruyor :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********** ****** ***** hahahaha***
    +1
    ******* * ***** ****** ** ***** hahahaha**** * ***** **** ****** **
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ** ********* ***** *** ******** ********* **** ** ** *
    ** **** ***** hahahaha**** **********
  • NewGardener NewGardener:
    ******* ** ****** ******** * ** hahahaha**
    hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ** ****** **** ********** ***** **** ***** ****** ** ** *** ** ** hahahaha* * ******** ***** ***** *** ******** *** ********** ****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: *** *** ***** ** ********