Paket olduk 2gr ile ?

matheus

Yeni üye
Cvp: Paket olduk 2gr ile ?

Selim' Alıntı:
Kanka ele geçirildim derken takipte filan mıydın ? Birde direk niye içeri soktu seni çok mu gerildin kimlik sorduklarında veya üst araması yapacağız filan dediklerinde ? 
Kanka geçen bir arkadaşın üstünde yakalamışlar ama bunlar normal amcalardan, baya dil dökmüş hukuk okudugundan bahsetmiş bir daha asla olmayacak filan gibisinden konuşmuş denetim almamış.

12 adet narkotik ve sivil vardı, kulaklıkla giderken bi anda dokundu döndüm ve direm kalbime dokundu, anlamadı soru sordu nerelisin diye gbt baktı temiz tekrar dokundu kalbime dedi sen gel bi içeri içeri girer girmez kelepçe taktı zaten, gbt de tertemiz konuştum ama yok teröre para gidiyor felan diyor ****** çocukları

bokyeme' Alıntı:
Tamamen tesaduf mu kanka seni cevirmeleri ?

tesadüf kanka metrobüsten indiğimde arandım

szrlkrsii

Müptezel
ya kanka hepsi yalan beni dinle, bizzat arkadaşımla beraber yanımızda 30 gr 3 paket fişekle yakalandik. Önce bekçiler aradı bulamadılar tam giderken ekip geldi aramızda tanımadığımız bi hatun vardı dövmeli falan orospuyu hiç unutmuyorum hukuk okuyo, bu kıza seni götürücez dediler çantasından grinder falan çıktı.
Sonra bu ****** bizde yok bunlarda var dedi bizi paketlediler, anlattık durumu böyle böyle saldılar denetimli yedi yanımdaki arkadaş bende hiç sıkıntı yok, birrrrrrrrr sikkim olmaz büyütmeyin bu kadar.

Selim

Yeni üye
Cvp: Paket olduk 2gr ile ?

szrlkrsii' Alıntı:
ya kanka hepsi yalan beni dinle, bizzat arkadaşımla beraber yanımızda 30 gr 3 paket fişekle yakalandik. Önce bekçiler aradı bulamadılar tam giderken ekip geldi aramızda tanımadığımız bi hatun vardı dövmeli falan orospuyu hiç unutmuyorum hukuk okuyo, bu kıza seni babuşürücez dediler çantasından grinder falan çıktı.
Sonra bu kardeşim bizde yok bunlarda var dedi bizi paketlediler, anlattık durumu böyle böyle saldılar denetimli yedi yanımdaki arkadaş bende hiç sıkıntı yok, birrrrrrrrr sikkim olmaz büyütmeyin bu kadar.

Kanka tam anlamadım olayı kız sizi direk verdi diye mi saldılar yoksa kız hukuk okuyor diye mi ? Birde sende niye hiç bir şey olmadi knka senin üstünde değilmiydi fişek ondan dolayı mı ?

matheus' Alıntı:
Selim' Alıntı:
Kanka ele geçirildim derken takipte filan mıydın ? Birde direk niye içeri soktu seni çok mu gerildin kimlik sorduklarında veya üst araması yapacağız filan dediklerinde ? 
Kanka geçen bir arkadaşın üstünde yakalamışlar ama bunlar normal amcalardan, baya dil dökmüş hukuk okudugundan bahsetmiş bir daha asla olmayacak filan gibisinden konuşmuş denetim almamış.

12 adet narkotik ve sivil vardı, kulaklıkla giderken bi anda dokundu döndüm ve direm kalbime dokundu, anlamadı soru sordu nerelisin diye gbt baktı temiz tekrar dokundu kalbime dedi sen gel bi içeri içeri girer girmez kelepçe taktı zaten, gbt de tertemiz konuştum ama yok teröre para gidiyor felan diyor kardeşim çocukları

Knka sağolasın bu arada bizle paylaştığın için.
 Ara sıra arkadaşların yanına gidiyorum içmeye , üzerimde benimde içimlik oluyor ama polisleri görünce filan diyorum zaten GBT temiz ne olacak arasalarda bulamazlar diye rahattim bu güne kadar yunus'a denk geldim bir kaç kez ama knka bu narko tam pic baksana kalbinden anlamaya çalışıyor kar. Çok Geçmiş olsun kanka

AirBuss

Yeni üye
Selim' Alıntı:
szrlkrsii' Alıntı:
ya kanka hepsi yalan beni dinle, bizzat arkadaşımla beraber yanımızda 30 gr 3 paket fişekle yakalandik. Önce bekçiler aradı bulamadılar tam giderken ekip geldi aramızda tanımadığımız bi hatun vardı dövmeli falan orospuyu hiç unutmuyorum hukuk okuyo, bu kıza seni babuşürücez dediler çantasından grinder falan çıktı.
Sonra bu kardeşim bizde yok bunlarda var dedi bizi paketlediler, anlattık durumu böyle böyle saldılar denetimli yedi yanımdaki arkadaş bende hiç sıkıntı yok, birrrrrrrrr sikkim olmaz büyütmeyin bu kadar.

Kanka tam anlamadım olayı kız sizi direk verdi diye mi saldılar yoksa kız hukuk okuyor diye mi ? Birde sende niye hiç bir şey olmadi knka senin üstünde değilmiydi fişek ondan dolayı mı ?

matheus' Alıntı:
12 adet narkotik ve sivil vardı, kulaklıkla giderken bi anda dokundu döndüm ve direm kalbime dokundu, anlamadı soru sordu nerelisin diye gbt baktı temiz tekrar dokundu kalbime dedi sen gel bi içeri içeri girer girmez kelepçe taktı zaten, gbt de tertemiz konuştum ama yok teröre para gidiyor felan diyor kardeşim çocukları

Knka sağolasın bu arada bizle paylaştığın için.
 Ara sıra arkadaşların yanına gidiyorum içmeye , üzerimde benimde içimlik oluyor ama polisleri görünce filan diyorum zaten GBT temiz ne olacak arasalarda bulamazlar diye rahattim bu güne kadar yunus'a denk geldim bir kaç kez ama knka bu narko tam pic baksana kalbinden anlamaya çalışıyor kar. Çok Geçmiş olsun kanka

Soğukkanlı olman lazım oda çok zor stres panik yapmican aga yaptinmi bambambam

mupomemo

Yeni üye
kanka aynı olayı yaşadım 2 gr ile yakalandım ilk 1 ay kadar hiçbi şey olmadı sonra eve mektup geldi ondan sonra 3 kere yaklaşık 15 günde bir mi neydi hatırlamıyorum hastaneye gidip idrarımı verdim idrar temiz çıktı sonrasında bulunduğum yerin denetimli serbestlik müdürlüğünde 1 yıllık 2 haftada bir gidip imza atmalı süreç başladı 2 ay önce bitti çok şükür. bu denetim sadece bi uyarı kankam polis seni durdurup gbt yaparsa falan çıkmıyor siciline işlemiyor yani pasaport, vize alabilirsin yurtdışına çıkmanı engellemiyor. fakat 5 yıllık infazın olucak 5 yıl içerisinde herhangi bi suça karışırsan o zaman kamu davasına döner siciline işler.

Speed

Üye
Arkadaşın anlattığına göre bunlar arabada içerken yakalanmışlar. Bunları idrar testine götürmüşler bizimki uyanıklık edip kabın içine biraz işemiş biraz da klozetin taharet musluğundan su katmış. Bizim elemanınki temiz çıkmış diğerleri denetim yemiş. Gerçekten mümkün mü böyle bir şey?

M

MalrukLord

Guest
Idrarın temiz çıksa da pskiologla görüşme Faslı olacaktir mutlaka o yüzden önümüzdeki 6 ay hiç kasinmadan biraya devam

Nereye yazayım bilemedim, yakın geldi sorayım burada. Yaklaşık 5*4 ay önce ben de Söğütlüçeşme'de yakalandım, klasik prosedürler vs vs sonunda başka bir adres de verebilirsin dediler **** korkusuyla arkadaşımın ev adresini verdim. Sorun şu ki arkadaşımın ailesi durumu öğrenecek ve açıklama yapmak için gün sayıyorum ama ya geldiyse ve kaçırdılarsa? İnternette bakabileceğim her yere baktım ama tebligat gelmiş mi, denetimli serbestliğe çağrılmış mıyım öğrenebileceğim hiçbir yol bulamadım. E-tebligata üye olacağım yakında PTT'den bu şekilde öğrenebilir miyim ya da UYAP'tan falan internetten bakabileceğim bir yer var mı? Fena içe sıçıyorum şimdi çağrılmışımdır da tutuklanırım direkt falan diye...
Kadıköy denetimli büroya git eski yeri haydarpaşa tarafındaydı taşındımı bilmiyorum 5 ayda dosyan açılmıştır çoktan aranman çıkar belki de çıkmıştır bi gbtde çıkar gece yakalanırsan sabaha kadar nezaret çekersin git büroya geçmiş olsun...

tohumcu

Yeni üye
Kankalar selamlar, benim de denetimli başladı ilk idrarı verdim ama ilk idrardan 7 8 gün öncesinde bi hafta sağlam takılmıştım temiz mi çıktı bilmiyorum iki gün sonra bidaha gidicem işemeye dün de arkadaş geldi 3 4 duman aldım sıkıntı çıkar mı? İlki temiz çıkmaz ikincisi çıkarsa kaç kere işettiririm? Ya da ilk iki işettirmede de temiz veremedim nolur akıbeti kaç kere işettiririm nasıl bi yol izlenir? Hepsinde temiz çıkarsa da sadece 3 kere mi işettiririm? Daha önce denetimli yemişler aydınlatırsa sevinirim düşünmeden edemiyorum, teşekkürler

dmt25

Üye
Kankalar selamlar, benim de denetimli başladı ilk idrarı verdim ama ilk idrardan 7 8 gün öncesinde bi hafta sağlam takılmıştım temiz mi çıktı bilmiyorum iki gün sonra bidaha gidicem işemeye dün de arkadaş geldi 3 4 duman aldım sıkıntı çıkar mı? İlki temiz çıkmaz ikincisi çıkarsa kaç kere işettiririm? Ya da ilk iki işettirmede de temiz veremedim nolur akıbeti kaç kere işettiririm nasıl bi yol izlenir? Hepsinde temiz çıkarsa da sadece 3 kere mi işettiririm? Daha önce denetimli yemişler aydınlatırsa sevinirim düşünmeden edemiyorum, teşekkürler
denetimdeyken icme kardes nabion kanindan cikmaz o kadar kisa surede buyuk ihtimalle bol su ic vitamin al, internetten arastir detox yap iciceksende cok akilli bir sekilde ayarlaman gerek ve her turlu risk

Selamlar kanka öncelikle şunu söyliyeyim esrar 1 hafta 10 günde idrardan gitmez hızlı bi metabolizman varsa ve sürekli sıvı tüketip ter ve idrar atarsan vücuttan en iyimser olarak 3 hafta diyebiliriz ama kesin temiz vermek için 1 ay, şimdi gelelim denetim olayına ama benim anlatacağım denetim 7 sene öncesi üç aşağı beş yukarı aynıdır 2 defa pis idrar verirsen seni uyarıyorlardı ve senden 6 temiz idrar istiycekler 15 günde birde olur ayda birde tam hatırlamıyorum eğer o idrarlarıda pis vermeye başlarsan dosyan kapatılıp mahkemeye çıkıyorsun orda hakim nasihat edip sana bir şans daha da verebilir sicilin temizse yüzde 80 öyle olur umarım en kısa sürede kurtulursun denetim sıkıntı çünkü çok uzun sürüyor en iyi ihtimalle 1 sene...

natarK

Üye
dün söğütlüçeşme tarafında narko ekipleri tarafından ele geçirildim, direk kalbime dokundu ve içeri soktu beni direk indir pantalonu şekli, ağzı kapalı ıslak mendil poşetinde 2 gr sigara vardı o da çıtçıtlı bir paketin içinde koku yapmasın diye duruyordu,daralı bir şekilde 5,6 gr çıktı paket baya büyüktü neyse hastane felan yaptık sonra karakol ifade verdim dedim 200 tl karşılığında aldım aldığımı görsem tanımam felan, neyse sonra beni serbest bıraktılar. şimdi diyorum ki büyük ihtimalle amateme göndericekler beni ama ilk idrarda temiz verirsem bana sorun yaratırlar mı? gbt mevzularını çok sordum çıkmıyormuş ama bilemiyorum, cidden kara leke gibi yapıştı **** napıcam nelere maruz kalıcam bilenler yeşillendirir mi teşekkürler

yurt dışına vize alırken felan sıkıntı yaşarım di mi büyük ihtimalle ?

idrar verirken ilki önemli değil atıyorum ilk idrarında içtin gittin 5 değer çıktı bu değer üzerinden yola çıkıyorlar eğer 2. idrarında 5.1 çıkarsa bile patlatıyorlar ben dayanamadım içtim kafam güzel işemeye gittim oradaki görevliye söyledim direk kafam güzel şimdi nolcak diye uzar dedi ve uzadı sanırım 6 7 kere idrar verdim diğerinde sonra psikolog ile görüşmelere katılıyosun sonra da hastane ile işin bitiyor şehrinin amatem merkezinde ders görüyorsun toplam 1 yıl sürüyor Allah kolaylık versin a

Montana06

Yeni üye
Arkadaşın anlattığına göre bunlar arabada içerken yakalanmışlar. Bunları idrar testine götürmüşler bizimki uyanıklık edip kabın içine biraz işemiş biraz da klozetin taharet musluğundan su katmış. Bizim elemanınki temiz çıkmış diğerleri denetim yemiş. Gerçekten mümkün mü böyle bir şey?
Uyanık arkadaş sallamış

natarK

Üye
kim diyor onu **** :D işedikten sonra çiş derecesine bakılıyor öyle bişey mümkün değil :Dhem o odaya girip işiyorsan eğer sen zaten denetim yemişsin paket olduğund a senden çiş değil kan saç tırnak alırlar :)

natarK

Üye
Idrarın temiz çıksa da pskiologla görüşme Faslı olacaktir mutlaka o yüzden önümüzdeki 6 ay hiç kasinmadan biraya devam
valla kanka ilk idrarı patlattım uzadı sonra **** mecbur içmedim ammaa son idrarı verdiğim gün kendine 4 tane sigara sardım hepsini yan yana koydum ondan bir duman bundan bir duman akşam ettim, şükür denetim bitene kadar da ekstradan çağırmadılar bitti :D

Phantaso

Yeni üye
kardeşim için rahat olsun en kötü senaryo 12 ay 2 haftada ya da haftada bir seminer verir gider imza atar çıkarsın.Bu gramaj için idrar kan bile istemeyebilir.Şu anda tamamen hakimin kucağındasın o ne isterse onu verir.Mahkemeyi takip et kesinlikle katıl git laflarınla ağla bakmak zorunda olduğum insan var,çalışmak zorundayım tarzında bir senaryo yaz kendine.Kendini hakime inandırırsan en ufak denetimi verir sana.Şu an iş tamamen kendini ifade etmeye kalmış. 12 ay haftada 1 gün kan idrarda verebilirsin, 12 ay 2 haftada bir gidip sadece imzada atabilirsin. Sana bol şans diliyorum umarım yırtarsın..Bu arada amatemde katıldığın seminer ya da kan idrar siciline işlemiyor bilgin olsun kasma kendini, ne zaman bir ceza alırsın hapis ya da para cezası o zaman işlenir siciline

600Watt

Yeni üye
kanka şu anda ilkinin temiz çıkabilme ihtimali yok onu söyleyebilirim.bırak 2-3 fırt almayı duman altı bile olsa sıkıntı olabiliyor.ilki temiz vermemen sıkıntı en az 6 kere işiceksin onu belirtiyim.3 kere temiz vermezsen de sana dava açıcaklar mahkemeye çıkıcaksın.yerinde olsam bundan sıyrılmadan ağzıma sürmem.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** ******** hahahaha** ********** ****** ******** ******* ******* ******* ****** ****** ******** ******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******** **** ***** ******* ******** *** ******* *** **** hahahaha* **** **** ******* hahahaha* ****** ***** hahahaha*** ***** * **** ********* ********* hahahaha ****** *** ********* **** ****** hahahahahahahaha* ****** ******** *********
    ****** ******* * ***** **** **** ******** ****** ***** **** ***** ****** **
    *** hahahaha ****** ******* **** hahahaha*** hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** ****** *** ********** *
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ******** ******* hahahaha ****** *** ********** *
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha** **********
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahaha**** ******** ** ******** ***** ***** ** ****** ****** ********** ******* * *******
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** hahahaha* ***** *** **** ******* ***
  • kawinnnz kawinnnz:
  • muadip muadip:
  • Emmy Emmy:
    ** ******* hahahaha ***** **** ******* ** ********* **
  • A Anm1919:
    *** ***** *** ******* ** ****** ****** ***** ***** **** ***** ***** ********* ****** ****** ****** **********
  • Emmy Emmy:
    ***** ** **** **** **** ***** ******** ***** ***** hahahaha*** **** ***** ******* ******** ****** ***** ***** *** ***** ***** ***** ****** ***
    +1
  • A Anm1919:
    ****** *** **** *** ******* **** * **** ******** ***** **** ******* ***** ********** ** **** * ***** **** ******** hahahaha**
  • A Anm1919:
    ***** ******** **** hahahaha* *** ****** ******* *** ***** ***
  • A Anm1919:
    ****** ****** hahahaha ***** **** *** ******** ******** *** *** ****** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** ******* hahahaha ***** **** ******* ** ********* ** ***** ***** ** ***** *** ********* **** ********** **
    kawinnnz kawinnnz: ** ******* hahahaha ***** **** ******* ** ********* ** ***** ***** ** ***** *** *********...