Paket olduk 2gr ile ?

tohumcu

Yeni üye
Kankalar konuyu şöyle güncelleyim ilk idrar 8 gün öncesinde düzenli olarak lübnan macunu ve bir kere de türk otu içmeme rağmen temiz çıktı çok şükür ikinci idrardan iki gün önce içtim demiştim onun tahliline daha gitmedimayın 16sında gidicem yani sonucunu o zaman öğrencem onun da ilk idrarı 8 günde temiz verdiğim için 14 günde temizlenir diye ikinci idrardan çıktıktan sonra 1gr mariyi iki kişi içtik bidahaki idrara kadar ne olacak bakalım sonuç çıkınca tekrar yazarım umarım temiz çıkar da hepsi bir an önce kurtulurum işettirmekten cevaplar için sağolun dumanınız bol olsun kankalar

Panzersky

Yeni üye
Nereye yazayım bilemedim, yakın geldi sorayım burada. Yaklaşık 5*4 ay önce ben de Söğütlüçeşme'de yakalandım, klasik prosedürler vs vs sonunda başka bir adres de verebilirsin dediler **** korkusuyla arkadaşımın ev adresini verdim. Sorun şu ki arkadaşımın ailesi durumu öğrenecek ve açıklama yapmak için gün sayıyorum ama ya geldiyse ve kaçırdılarsa? İnternette bakabileceğim her yere baktım ama tebligat gelmiş mi, denetimli serbestliğe çağrılmış mıyım öğrenebileceğim hiçbir yol bulamadım. E-tebligata üye olacağım yakında PTT'den bu şekilde öğrenebilir miyim ya da UYAP'tan falan internetten bakabileceğim bir yer var mı? Fena içe sıçıyorum şimdi çağrılmışımdır da tutuklanırım direkt falan diye...
Adrrsi değişik vermen önemli değil, dosyan savcıya gider, savcı denetim kararı yazdırır, mernis adresine tebligat yapılır, ben daha önce iki denetim yedim ikisindede eve uyandırmadan hallettim biri hala devam ediyor, şimdi sen karakola git dosyayi savcıya göndermişler mi onu öğren, daha sonra adliyeye git savcılık ön burodan tc ile sorgu yaptır, adıma açılmış savcilikta evrak var mi diye sor, daha sonra açıldiysa dosya no öğren, savcılık kaleme dosya no ver oradan bir adamla iyi geçinmeye bak, deki karara çıktımı elden tebliğ alacağım, onu elden takip et al oncelik bu, sonra savcılık büro dosyani denetime gönderecek, ne zaman gönderdiğini yine savcılıktan takip et, dosyayi gonderdikleri zaman sana tebligat yapacaklar yine mernis adresine, tebligat yapılmadan denetime git elden tebliğ alicam de dosyani açtır al ve uc gun icinde idrara gidersin kurtarirsin

Panzersky

Yeni üye
Kankalar konuyu şöyle güncelleyim ilk idrar 8 gün öncesinde düzenli olarak lübnan macunu ve bir kere de türk otu içmeme rağmen temiz çıktı çok şükür ikinci idrardan iki gün önce içtim demiştim onun tahliline daha gitmedimayın 16sında gidicem yani sonucunu o zaman öğrencem onun da ilk idrarı 8 günde temiz verdiğim için 14 günde temizlenir diye ikinci idrardan çıktıktan sonra 1gr mariyi iki kişi içtik bidahaki idrara kadar ne olacak bakalım sonuç çıkınca tekrar yazarım umarım temiz çıkar da hepsi bir an önce kurtulurum işettirmekten cevaplar için sağolun dumanınız bol olsun kankalar
Üstad daha önce çok denedim, sarma içersen bol yogurt ve bira 8 9 gunde geçer, eger kova içersen 2 haftayi gözden çıkar. Mari içince birer gün arttır thc değerleri yüksek

tohumcu

Yeni üye
Kankalar bugün son idrarı da verdim bi öncekinde iki hafta bi gram mariyi iki kişi içmeye ve iki gün öncesinde türk otundan 3 4 duman almama rağmen temiz çıktı 2 hafta sonrada kontrole gidip bi işettirme muhabbeti de bitecek umarım bol dumanlı günler kankalar ✌️

moredeep

Yeni üye
10 yıldan fazla oldu. ceza aldım 11 ay verdiler.dosyana iyi bak TEMHIZE gönderme hakkın var eğer temhize göndermezsen (benim gibi salaklık edip)cezayı kabul etmiş soyuluyorsun diye biliyorum.1yil denetimli serbestlik ıdrar testi bunlara uymazsan 6000tl para cezası.davan sürüyor ise gbt de cikmaz. Sonuçlanınca ya yırtarsın yada benim gibi onur boyu gbt de kalir 10-15 sene geçmesine rağmen.AVUKAT BUL ŞAKASI YOK.GOTU YIRTAMAZSAN MEMUR OLMA HAKKIN GIDER HAVALANI GIBI YERLERDE İŞE GİREMEZSİN...

tohumcu

Yeni üye
10 yıldan fazla oldu. ceza aldım 11 ay verdiler.dosyana iyi bak TEMHIZE gönderme hakkın var eğer temhize göndermezsen (benim gibi salaklık edip)cezayı kabul etmiş soyuluyorsun diye biliyorum.1yil denetimli serbestlik ıdrar testi bunlara uymazsan 6000tl para cezası.davan sürüyor ise gbt de cikmaz. Sonuçlanınca ya yırtarsın yada benim gibi onur boyu gbt de kalir 10-15 sene geçmesine rağmen.AVUKAT BUL ŞAKASI YOK.GOTU YIRTAMAZSAN MEMUR OLMA HAKKIN GIDER HAVALANI GIBI YERLERDE İŞE GİREMEZSİN...
İdrar tahlillerini temiz verdikten sonra temhize gerek var mı?

moredeep

Yeni üye
Valla şimdiki yaptırımlar daha sert benim zamanimdakinden.mahkemeye çıktıysa hüküm yersin11 ay hapis yatman denetimli verir.ama hukum giymiş gibi hapis yatmış gibi ışlem görürsün.
Kimseye kulak asma AVUKATA daniş.kanunlar sürekli değişiyor.Ben gbt girdimmi hala çıkıyor ve silinmiyorda

tohumcu

Yeni üye
Kankalar bu kez dördüncüye gittim üçüncü tahlil de temiz çıkmış 3 hafta sonrasına gün verdiler bakalım neler bekliyor

noone

Üye
dün söğütlüçeşme tarafında narko ekipleri tarafından ele geçirildim, direk kalbime dokundu ve içeri soktu beni direk indir pantalonu şekli, ağzı kapalı ıslak mendil poşetinde 2 gr sigara vardı o da çıtçıtlı bir paketin içinde koku yapmasın diye duruyordu,daralı bir şekilde 5,6 gr çıktı paket baya büyüktü neyse hastane felan yaptık sonra karakol ifade verdim dedim 200 tl karşılığında aldım aldığımı görsem tanımam felan, neyse sonra beni serbest bıraktılar. şimdi diyorum ki büyük ihtimalle amateme göndericekler beni ama ilk idrarda temiz verirsem bana sorun yaratırlar mı? gbt mevzularını çok sordum çıkmıyormuş ama bilemiyorum, cidden kara leke gibi yapıştı **** napıcam nelere maruz kalıcam bilenler yeşillendirir mi teşekkürler

yurt dışına vize alırken felan sıkıntı yaşarım di mi büyük ihtimalle ?

aynı yerde geçen şubat paket oldum. o metrobüsün ordaki beyaz kulübenin allah belasını versin travma oldu bana. kanka söğütlüçeşme metrobüste dikkat edin oraya pusanlar sırtlan gibi gözünden ayıkıyo adamı

mango

Yeni üye
Adrrsi değişik vermen önemli değil, dosyan savcıya gider, savcı denetim kararı yazdırır, mernis adresine tebligat yapılır, ben daha önce iki denetim yedim ikisindede eve uyandırmadan hallettim biri hala devam ediyor, şimdi sen karakola git dosyayi savcıya göndermişler mi onu öğren, daha sonra adliyeye git savcılık ön burodan tc ile sorgu yaptır, adıma açılmış savcilikta evrak var mi diye sor, daha sonra açıldiysa dosya no öğren, savcılık kaleme dosya no ver oradan bir adamla iyi geçinmeye bak, deki karara çıktımı elden tebliğ alacağım, onu elden takip et al oncelik bu, sonra savcılık büro dosyani denetime gönderecek, ne zaman gönderdiğini yine savcılıktan takip et, dosyayi gonderdikleri zaman sana tebligat yapacaklar yine mernis adresine, tebligat yapılmadan denetime git elden tebliğ alicam de dosyani açtır al ve uc gun icinde idrara gidersin kurtarirsin
Yemin ederim ne kadar teşekkür etsem azdır moruk!

Kullanici

Yeni üye
Cvp: Paket olduk 2gr ile ?

kanka temiz idrardan sonra problem olmayacaksa internette yazanlar ne ****, yok rehberlik felan dicem aldım kullanamadım bile sadece aldım dicem sonra işicem temiz çıktı dosya kapandı mı
Hayır kardeşim sana cumhuriyet savcısından yazılı kağıt gelecek 5yıl kamu davası açılmasını ertelemesine denetimli serbestlik tedbirine uyulmasına falan diye ondan sonra denetimli serbestlik müdürlüğünden bir kağıt gelecek o kağıtla denetimli serbestlik müdürlüğüne gideceksin kamu davasını nasıl erteliyor önce ondan bahsedeyim eğer denetimli serbestlik kapsamında tedbir kararlarına uyarsan dava açımını erteliyor tedbir kapsamı ne peki diyecekler daha önce yakalanmayan arkadaşlar tedbir kararları temiz idrar verip seminerlere katılma 1yıl içinde toplamda 15sefer denetimli serbestlik müdürlüğüne gideceğine dair devletle anlaşmaktır eğer bu anlaşmaya uymazsan yaptığın her şey boşa gidiyor ve kamu davası açılmasına neden oluyor kamu davasında sana vereceği ceza 20ay hapis cezası bu cezayı da sana hükmün geriye bırakılması şeklinde veriyor hükmün geriye bırakılması da bak kendine çeki düzen ver bu sefer yırttın ama seni bi daha uyuşturucuyla yakalarsam hem bu hükmünü ertelediğim olayı hemde tekrarladığın uyuşturucu suçunu üstüste koyarım seni 2tane sigaradan cezaevine atarım diyor yani ayık ol boş gez uyuşturucuyla gezenlerden uzak dur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!