Outdoor tohum seçimi

Lekesizzzlerr

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba daha önce çok indoor yaptım güzel hasatlar aldım şimdi outdoor düşünüyorum içeride patlatıp dışarıya Atıcam Ege bölgesi yüksek kesim nem oranı yüksek bi yerde güneşin göreceği bi yerde atmak istiyorum düşüncelerim
Süper Lemon Haze photoperiod
Blue Dream photoperiod
Grand dady purple photoperiod hangi genetiği ekmeliyim sizce fazla göze de çarpmaması lazım ağaçların arasında yapıcam

Legend86

Müptezel
Arkadaşlar merhaba daha önce çok indoor yaptım güzel hasatlar aldım şimdi outdoor düşünüyorum içeride patlatıp dışarıya Atıcam Ege bölgesi yüksek kesim nem oranı yüksek bi yerde güneşin göreceği bi yerde atmak istiyorum düşüncelerim
Süper Lemon Haze photoperiod
Blue Dream photoperiod
Grand dady purple photoperiod hangi genetiği ekmeliyim sizce fazla göze de çarpmaması lazım ağaçların arasında yapıcam
Grand dady küf olur
Lemon kocaman olur
Blue dream küf olur
Jack herer kullanabilirsin tabi bunlar fotoperiyot, yani uzun dönem bitki, ne kadar yüksek olursa olsun yazın nem düşer, fakat uzun dönem ağacın hasatı eylül ve ekim değişkenli olduğu için(genetikten genetiğe değişir) yüksek rakımlar hasata yakın nem yükselir, bu yüzden dayanıklı ağaç yapmalısın, yada auto tohum atıp mayıs da başlar temmuz sonu ağustos ortası hasat edersin ve bodur kalmış olurlar, degenetica dan menüden auto tohumlara gir oradan seç beğen

Lekesizzzlerr

Yeni üye
Grand dady küf olur
Lemon kocaman olur
Blue dream küf olur
Jack herer kullanabilirsin tabi bunlar fotoperiyot, yani uzun dönem bitki, ne kadar yüksek olursa olsun yazın nem düşer, fakat uzun dönem ağacın hasatı eylül ve ekim değişkenli olduğu için(genetikten genetiğe değişir) yüksek rakımlar hasata yakın nem yükselir, bu yüzden dayanıklı ağaç yapmalısın, yada auto tohum atıp mayıs da başlar temmuz sonu ağustos ortası hasat edersin ve bodur kalmış olurlar, degenetica dan menüden auto tohumlara gir oradan seç beğen
Hocam auto yapmak istemiyorum lemon küf olmayacaksa ben güzel scrog ve toppingle boyuna hakim olabilirim

Legend86

Müptezel
Ama blue dream küf konusunda dayanıklıdır dediler ve sıcaklık stresine de oldukça dayanıklı evet rakım yüksek baya
O zaman lemon yap, blue dream hakkında sadece youtube de videolar da izlediğim kadarı ile outdoor diye video aratıyorum, küf sorunu oluşmuş, degenetica da dave sana yazdığında ona sorabilirsin, blue dream hiç önermedi, lemon diktim hastalıksız aşırı nemli yerde bile sürekli yaprakları ıslak halde bile süper gitti

nısnıs

Yeni üye
O zaman lemon yap, blue dream hakkında sadece youtube de videolar da izlediğim kadarı ile outdoor diye video aratıyorum, küf sorunu oluşmuş, degenetica da dave sana yazdığında ona sorabilirsin, blue dream hiç önermedi, lemon diktim hastalıksız aşırı nemli yerde bile sürekli yaprakları ıslak halde bile süper gitti
Merhabalar degenetica da dave e tecrübesiz ve ilk defa yapacağımı söyledim bana drekt blue dreamı önerdi tohumlar geldi balkonda saksıda yetiştirmeyi düşünüyorum ve hiçbir bilgim yok gübre sulama ekim tarihi vs yardımcı olurmusun?

Merhabalar degenetica da dave e tecrübesiz ve ilk defa yapacağımı söyledim bana drekt blue dreamı önerdi tohumlar geldi balkonda saksıda yetiştirmeyi düşünüyorum ve hiçbir bilgim yok gübre sulama ekim tarihi vs yardımcı olurmusun?
Kanka sana bir kıyak yapıyorum küfe ve hastalıklara maksimum dayanıklı iki genetik yazıyorum bunları al sonra bana dua et senden sadece dua istiyorum
1.... farm - purple punch
2.... farm - glookies
Tecrubeliysen 1 bitkiden çok rahat 1 kg alırsın.

nısnıs

Yeni üye
Kanka sana bir kıyak yapıyorum küfe ve hastalıklara maksimum dayanıklı iki genetik yazıyorum bunları al sonra bana dua et senden sadece dua istiyorum
1.... farm - purple punch
2.... farm - glookies
Tecrubeliysen 1 bitkiden çok rahat 1 kg alırsın.
teşekkür ederim fakat blue dream tohumlarım geldi ilk tecrübem bu olacak gibi görünüyor bir dahaki ekimde tavaiyelerini dikkate alırım şimdiden Allah razı olsun :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ****** *** *** **** ***** ** ******* ** * **** ******** ******* *** ****** ** **** ******** ***** ** *** ******** hahahaha** **** hahahaha*
  • O oziozi:
  • C clackster:
    +1
  • A Aklida:
    hahahaha
    +1
    ***** ******* ********* ****** ***** * ***** ** ******* ***** ** ******** ****** *** *** **** ***** ** ******* ** * **** ******** ******* *** ****** ** **** ******** ***** ** *** ******** hahahaha** **** hahahaha*
    ***** ***** ******** ** ******* **** **** ****** ***** ******* ***** ** **** hahahaha* **** *** ****** **** ***** **** *****
    *** ** hahahaha* hahahaha**
    *** **** *** ** ****** ******* ***** ** *** hahahaha** ********* *** ***** ******
    **** * ** ******** ******** ** ****** *** **
    +1
  • lavrens lavrens:
    ******** hahahaha ****** ******* ***** ***** ********** hahahaha ****** ******
    *** ***** ******* ******* *** ********* ******* hahahaha ******** ***** **** ********** *******
    ***** ******* ** ******** **** *** hahahaha ******* **
    ***** ***** ***** *** *** ****** *** ****** hahahaha* ***** ** ** **** *** **** *********
    **** **** ******** ******** hahahaha** ****** ******* *** ******* ***** *** ********** **** * ********* *** ******
    ** ******** ********* *** hahahaha* hahahaha* ******** *****
    hahahaha* *** **********
    nicozaniolo nicozaniolo: ** ***** ********* ********** ******* ***** ******