Outdoor Auto Saksı Grow Yardım

KervanDerman

Yeni üye
Herkese merhaba ilk konu açışım aynı zamanda da ilk grow'um.

4 adet auto bitkiyi 20kg'lik boya kovalarına dağdan toprak alarak, peçetede köklendirerek ektim.

6 gün önce toprakla buluştu kızlarım ama sadece 1 tanesi sağlıklı bir şekilde çıktı. Bu durum beni tribe soktu açıkçası, çok güzel güneş gören ve sıcaklığın yüksek olduğu bir bölgedeyim. Şuan fotoğraf ekleyemiyorum ama yakın zamanda eklerim, size sorum gelişim için önerileriniz. Forumda uzun süre dolaşmama ramen benim tarzımda grow bulamadım maalesef.

Önerilerinizi bekliyorum...

Ü

Üye silindi 23418

Guest
knk bence de olay toprakta plagron al veya çapalanmış bahçe toprağı bulursan o da olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    **** ******** **** ******** * ******* *** ******** hahahaha****
  • lavrens lavrens:
    ***** **** ** ****** ****** **** hahahaha**** **** **** ******** ******** ** **** **** ******* ****** ****** **** ****** ********** ********
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ********* ***** ********** ***** ** ** ********** ** ** hahahaha ******* **
  • lavrens lavrens:
    ** ******* *** **** ********* hahahaha ** ***** ***** ** ** **** *** ***** ***** ********* ****** ** ***** ****** **** * ** ***** ** ** ** **** ****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** hahahaha ***** ********** ******** ****** ****** **
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    *** ****** ********** ********* ***** hahahaha ***** *** ****** ********** *** *** ***** ******* ******* ***** ********** **** ***** ********* **
  • içiciadam içiciadam:
    ********** ******** *** ****** ********** ********* ***** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ********* ***** ***** ******* *** ****** ********** ********* ***** hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ******* **** * ***** ******* ********* hahahaha*** ******* ******* **** ******
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ***** *** ***** *** *** **** * ** ******** ******* ****** **** **** ******** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ******** **** ***** **
  • lavrens lavrens:
    hahahaha** **** ***
  • içiciadam içiciadam:
  • lavrens lavrens:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
  • lavrens lavrens:
    *** **** ******** ******* ******** ****** ******** ********* hahahaha**** ****** ******* ******** ******* * **** **** ****** ******** ** ******
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ******* ** ***** hahahahahahahaha*******
    +1
  • lavrens lavrens:
    ****** ****** ******* ********** hahahaha*** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********** ****** ** ******* hahahaha* ***** **** ***** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
  • içiciadam içiciadam:
    içiciadam içiciadam: *** **** **** *** ***** ********* ***** ***** *********