Ontelde cigaraaa ve munciesler

Mordecai

Moderator
bugün de soğuk baklava al kanka sütlü.
iyi eğlenceler

soguk-baklava-puf-noktalari-one-cikan.jpg

Knklar şaka makada Marmara adasında cigara bulunurmu beaa?

**** yerinde heryerde bulunur umarim burada harman kalmam.
İstedikten sonra her yerde bulunur.Umarim bulamasam bile Erdege bakarım.Boyle güzel yerlerde cigara icilmezmi be

agam cozmussun qaliba arkadastan dumanin bol olsun
KNK bu aldığım türk cigarasi dediği şeyi içtim.cok kuru somekti.rengi koyu yeşil.Ama kupkuru.Ele bile yapismiyor.Ama güzel kokuyor.kokusu etkili idi.fakat daha önce Marmaris gibi yerlerden aldığım cigaralar gibi etki **** etmedi.hafif bir kafası vardı.suya bile sarilmadim.birdaha ondan almamda.demekki thc oranı çok düşük.hatta arkadaşım bilader inşallah kafanı kırar dedi.neyse zaten 300 liralık aldım
Ben yüksek miktarda alırsam parayı vermeden bı bakarım zaten.sararim test ederim.Agalar uzun lafın kısası cigara fıs çıktı.Sizce nedir bu.Neden kupkuru.Agzida kurutmadi..ben Marijuana yani genetik daha çok seviyorum.Bir ara ista bulda bir corbacim vardı.Odnan 5 grmimini 1000 TL'ye almıştım.Bahce gibi kokuyordu.Birazda dizel gibi.Ama iyiydi yine.Orta kalite idi

mimir45

Üye
KNK bu aldığım türk cigarasi dediği şeyi içtim.cok kuru somekti.rengi koyu yeşil.Ama kupkuru.Ele bile yapismiyor.Ama güzel kokuyor.kokusu etkili idi.fakat daha önce Marmaris gibi yerlerden aldığım cigaralar gibi etki **** etmedi.hafif bir kafası vardı.suya bile sarilmadim.birdaha ondan almamda.demekki thc oranı çok düşük.hatta arkadaşım bilader inşallah kafanı kırar dedi.neyse zaten 300 liralık aldım
Ben yüksek miktarda alırsam parayı vermeden bı bakarım zaten.sararim test ederim.Agalar uzun lafın kısası cigara fıs çıktı.Sizce nedir bu.Neden kupkuru.Agzida kurutmadi..ben Marijuana yani genetik daha çok seviyorum.Bir ara ista bulda bir corbacim vardı.Odnan 5 grmimini 1000 TL'ye almıştım.Bahce gibi kokuyordu.Birazda dizel gibi.Ama iyiydi yine.Orta kalite idi
kanka iyi bakmamislar kiza genetik olmaynca da yuksek thc bulunduran yerli tohumlar az oluyor bunlar elden gezip birazda kalitesi bozulmuslardir buyuk ihtimal

edanur34

Üye
Bugünde Marmara adasına gidiyorum.Orda güzel natürel bir alanda içicem.Denize karşı.ahahaha çok güzel oluyor güzel yerlerde içmek
Bende esenyurt necmettin erbakan pqrkiyla beylikduzu vadi yi seviyorum. Bide gece vaktiyse cikiyorum, yuruyorum, cimenlere yatiyorum, cimler sulandigi zamana denk gidersem fiskiyelerin arasinda zipliyorum :D yesillik, deniz vs cok guzel oluyo gercekten. Bide meyveli kefir oldugu da kusursuz bir an.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    * ******* hahahaha*** **** ** hahahaha**** ******** **** hahahaha******** ****
  • Mest Mest:
    ******** ** * hahahaha** ***
  • Mest Mest:
    ** ** **** ** ***** *** ***** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** **** ******* *** ******* * ******* hahahaha*** **** ** hahahaha**** ******** **** *****
  • zero00 zero00:
    ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** **** ******* ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    **** ******* hahahaha ***** ****** **** ****** ********** ********** *****
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** *** ******** ***** ********** *** ** **** ******** ******** **********
  • zero00 zero00:
    ********* hahahaha* ****** hahahaha **** **** hahahaha**
  • Mest Mest:
    ***** **** ****** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ********** * **
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
    **** hahahaha ***** ****** ********* hahahaha* ***
  • Emmy Emmy:
    hahahaha*** *****