Northern Light Auto bitkimde sorun var mı?

phoneix

Yeni üye
Bitkilerim 45.gününde,pencere kenarı büyütüyorum.Biobizz indoor pack gübreleri kullanıyorum ve bide Canna Boost.Sorun var mı?20200916_190505.jpg20200916_190629.jpg20200916_190528.jpg20200916_190542.jpg20200916_190505.jpg20200916_190629.jpg20200916_190528.jpg20200916_190542.jpg

S

silas

Guest
Yapraklardaki gevreklik, buruşma ve bükülmenin nedeni ısı ve ışık stresi. Gübreyi azotu iyi alamamış bitki, küçük kalmış. Bir fan ayarla fırtına çıkarmayacak şekilde saksıya, toprağa ve bitkiye hafif rüzgar versin. Sanırım toprak tam kurumadan sık sulama yapmışsın. Eyer öyleyse toprağın kuruduğuna emin olduğun zaman su ver. Parmağını toprağın 3-4 cm içine sok nemliyse su verme. 2 günde 1 sulama yapıyorsa 3 de 1 yap sulamayı. suyu foş diye hızlı boşaltma yavaş yavaş sula. Bitki çiçeğe girdiği için besin ihtiyaçları bu dönemde fazlalaşmıştır 1 litre suya 1ml grow 2-3 ml blooml ve 2 ml topmax ver. Bir sonraki sulamada topmaxla boostu değiştir. İyi growlar

Growcannabis

Kıdemli Üye
Kanka aynı bitkiden 20 - 25 günlük olur olmaz. Tüm kelleleri uçurduk bitki büymeye devam ediyor. Kendin için küçükde olsa kabin yapmağı tafsiye ederim.
BB799069-E9E7-4C6C-9E0D-DC5502FE78B4.jpeg

phoneix

Yeni üye
Kanka aynı bitkiden 20 - 25 günlük olur olmaz. Tüm kelleleri uçurduk bitki büymeye devam ediyor. Kendin için küçükde olsa kabin yapmağı tafsiye ederim.
Ekli dosyayı görüntüle 3192
Kardesim bunu attiğin iyi oldu,ben kelle falan koparmadim ozellikle,zaman olarak sıkıntık var ne kadar erken o kadar iyi o yüzden girmedim o işlere.insallah benim ki buyumeye devam eder,cok emek verdim buyumez diye korkuyorum

Growcannabis

Kıdemli Üye
Kardesim bunu attiğin iyi oldu,ben kelle falan koparmadim ozellikle,zaman olarak sıkıntık var ne kadar erken o kadar iyi o yüzden girmedim o işlere.insallah benim ki buyumeye devam eder,cok emek verdim buyumez diye korkuyorum
kardeş büyür inşallah. Güneş 10-15 güne kalmaz üzeri kapanır. Sen kendin için iki üç dane led beyaz lampa bile olsa la kendin için dolap içinde filan bir kabine benzer bir şey kur. Hasatın bol olsun kanka. Fazlada sulama.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • kkush kkush:
    +1
  • kkush kkush:
    ******** ********* ***** hahahaha hahahaha* ******** **** ****** ********** ****** * ******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******** ********* **** ********* ******** ********* ***** hahahaha hahahaha* ******** **** ****** ********** ****** * ******
  • kkush kkush:
    ****** *** hahahaha**
    +1
  • Night owl Night owl:
  • kkush kkush:
    hahahaha** ** hahahaha*** ***** ******
    +1
  • Night owl Night owl:
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ***** **** ** ******** hahahaha *** ********* ** hahahaha***** ******* hahahaha** ** hahahaha*** ***** ******
  • kkush kkush:
    *** ***** ******** **** **
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ****** *** ********** ******* hahahaha ** hahahaha** ****** ** *** ***** * ********* ******** ********** **** *** *********
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ********** *** ***** ******** **** **
  • kkush kkush:
    ***** *** *** hahahaha ****
    +1
  • kkush kkush:
    ********** hahahaha***** ******* ***** ********** hahahaha* **** **********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ********* **** *** **** *** ********** ******* ********* *** hahahaha ********* ********** ********** ****** ***** ****** ***** ********* ******* ********** hahahaha* ********** hahahaha***** ******* ***** ********** *******
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ****** ********** ********* ***** ****** ** ****** **** ******** ********* ********** **** ***** ******** ********* ********** ***** ****** ********* **** *** **** *** ********** ******* ********* *** hahahaha ********* ********** ********** ****** ***** ****** ***** ********* ******* ********** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ***** ******** ****** hahahaha ****** hahahaha ******** * ******* ******* ****** ********** ********* ***** ****** ** ****** **** ******** ********* ********** **** ***** ******** ********* **********
    +1
  • kkush kkush:
    **** ******* **** hahahaha******** hahahaha** *********
  • kkush kkush:
    ********** ******** ******** ******* hahahaha****
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
    **** * ***** ********** ******** ****** hahahaha* ********** ****** **** ******* **** hahahaha******** hahahaha** *********
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
    ********** ***** *** **** ******* *** *** ** ** *** ***** ******* ********* *******
  • kkush kkush:
    ** *** hahahaha****
    +1
    kkush kkush: ** *** hahahaha**** +1