# Nefes

Northern Light

Yeni üye
Selam kankalar, 5 yıldır aralıksız cigara kullanıyorum hiç bir sorun sıkıntı yaşamamıştım ta ki şu son 1 sene her içtiğimde aldığım nefesin yeterli olmadığını düşünüyorum, sadece nefesime odaklanmaya çalışıyorum. Psikolojik olduğunu biliyorum ve sanırım daha önce kullandığım kimyasallardan dolayı kafam karışıyor gibime geliyor. Siz de yaşadıysanız bu durumu nasıl atlattınız ? Şimdiden teşekkürler kankalar, esrarınız bol olsun.

King

Kıdemli Üye
kanka ben de zamanında aynı sorunları yaşamıştım. çözüm çok basit sigara ve cigarayı azalt. yani 3-5 cigara saracağına 1 tane sar geceyi öyle bitir. zıvanaya dikkat et. aç karnına sigara cigara içme.
aktara gidip tavsiye alabilirsin etkili oluyor.

he unutmadan spor yap kanka, ciğerleri vücudu tembelliğe alıştırma

Northern Light

Yeni üye
Cvp: # Nefes

King' Alıntı:
kanka ben de zamanında aynı sorunları yaşamıştım. çözüm çok basit sigara ve cigarayı azalt. yani 3-5 cigara saracağına 1 tane sar geceyi öyle bitir. zıvanaya dikkat et. aç karnına sigara cigara içme.
aktara gidip tavsiye alabilirsin etkili oluyor.

he unutmadan spor yap kanka, ciğerleri vücudu tembelliğe alıştırma

Tavsiyelerin için teşekkürler kanka aslında daha çok psikolojik olduğunu düşünüyorum , ama yazdıklarını okuyunca aslında onlarada dikkat etmem gerektiğini farkettim aydınlandım sağolasın :)

suprisemadafaka

Yeni üye
Cvp: # Nefes

kankalar ot'un kafasini gercekten yasamak istiyorsaniz, ucmaktan bahsediyorum her seferinde!!. sigara, alkol ve diger uyusturculari birakmalisiniz net!!!!!! ve en onemlisi bir ayi baz alirsak 20gun surekli kullandiysan 1hafta ara vermelisin. hem hic bir saglik sorunu yasamazsiniz hemde psikolojik sorun. eger bunlara dikkat etmezseniz ilk once psikojik uzun zaman sonrada saglik sorunlari yasayacaginiz yuksek ihtimal. ben otu bu sekilde 13 yildir kullaniyorum hic bir sorun yasamadim. ve herseferinde'de ot'a tekrar asik oluyorum. saglicakla kalin.

L

Labtech

Guest
Kanka 13 yaşımdan beri içiyorum bu mereti.. 16 yaşımdan beride spor yapıyorum. Hatta spordan gelip bi üçlü içmeden uyumam ag. Spor spor spor kanka. 31 yaşımdayım. Valla kesintisiz içiyorum ve hiçbir testimde aıkıntı yok. 10 km koşuyorum. Tıkanma yok. Sporla desteklersen tüm nefes problemlerin ortadan kalkacaktır..

Kan222

Yeni üye
Kardşm şunu belirteyim senin  bu olayın gevşemeye bağlı postur bozukluğunun omurgaya bası ordanda ciğer ve kalbe baskı yapmasından olabilir arkadaşlara katılıyorum günlük yürüyüş ve  barda yapacağın egzersizler rahatlatabilir sağlık herşeyden önce gelir krdşm dikkat et

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********