Mushroom sponsor

tohumcu

Yeni üye
N11 den trichocereus pachanoi söyledim bakalım bi de bridgesii var onda meskalin yok sanırım san Pedro ailesinden ama boş . San Pedro da dilimlenerek yenebilir diyor bi çok yerde ama tadı acı . Bi de son bi sorum olacak ayahuasca benzeri demişsin onlarda mao oluyor genelde bu kaktüste mao yoktur herhalde varsa sıkıntı çünkü antidepresan kullanıyorum sorun olur mu ? Mantar falan yedim bişey olmadı

Mao yok dostum kaktüste

tohumcu

Yeni üye
N11 yada sahibinden letgo vs tarzı yerden kafa yapacak bir tür varmı alabileceğimiz link atın isim belirtin alalım
San pedro ve peyote var. içlerindeki mescalin kafa yapıyor. peyote yi şu ana kadar tr de hiç görmedim ama çoğu çiçekci de san pedro gördüm 2 sene önce avrupa yakasında bi çicekciden aldığım kaktüste şu an bu durumda taşınırken biraz hırpalandı ama klonlamış oldum :)

montiviper

Yeni üye
Bunlar gerçekten meskalin içeren tür mü? Bende çok merak ediyorum ama geçenlerde dolandırıcılık yaptıklarını belirten bir konu başlığı açılmıştı. Insan bir türlü emin olamıyor.

HowHigh

Yeni üye
Peyotenin alkolle ne alakası var ? Alkaloidle alkolü karıştırmışsınız siz.
Peyotenin içeriğinde meskalin adındaki halisülajen madde var. Peyote çiçek açtığı zaman bu madde maksimum orana çıkar. O sırada peyoteyi yuvarlak yuvarlak salatalık dilimi gibi dilimleyeceksiniz. Kafayı tam kırmak istiyorsanız bu dilimlerden 7 8 tane yemeniz lazım.
Daha önce psyhedelic tecrübeniz yoksa yani mantardı lsdydi denemediyseniz bu işe peyoteyle başlamanız iyi olmaz zira mantardan daha farklı halüsler gösterir. Kafası 7 8 saat geçmez ve bad tribe girerseniz kolay kolay çıkamazsınız.
Peyote /peyori knk bu mereti denedim bak yeminle bütün dünya rengarek ve herşey seninle konuşuyor resmen çok ayrı bir dünya kafası var olsa da yesek :D

carma6745

Kıdemli Üye
valla bizde çıktık bi maceraya. Cubensis Golden Teacher spor print bulduk. bu gün malzemeleri aldık. 200 tl lik bir alış veriş listesi. saklama kabı kavanoz neşter eldiven maske falan filan. saklama kabının içinde yapıcam aşılama olayını.
kontamine olmasını istemiyorum. you tube de birçok video falan var.
türkçe videolarda var doğa tarım diyee bi youtube kanalı var ( umarım youtube kanalı söylemek yasak değildir.) orada da adam anlatıyor. tabi sihirli mantar değil. onun yaptığı ama aşamalar hemen hemen aynı aslında bi konu açıp altına gün gün paylaşıcam ama konu açmayı beceremedim. nasip burayaymış. ortalama 40 günde hasat alacakmışım. 10 veya 15 gün aşılama sürüyormuş
yine 10 veya 15 günde vermikulit ve cocpeat a ekim sürüyormuş. misel ağı tamamen sarınca son kat yine bol vermikulitli az cocolu bir katman daha atılıyormuş. sonra 10 güne gelsin mushroomlar... konu açmayı becerebilirsem yazarım gün gün dostlar...

Kickstrt

Üye
Arkadaşlar merhaba, konuyu araştırırken denk geldim ve kayıt oldum. Bir süredir peyote yetiştiriyorum ama insan kendi beslediği tavuğu kesemez misali bende kıyamıyorum fakat kaktüsün yavrularını ayırıp kendisinin bir kısmını kesip öldürmeden büyütmeyede devam ediliyormuş, bu konuda tahmin değil de bilgisi olan arkadaşlardan yorum rica edebilir miyim? Bir de mantar için Türkiye'ye gönderdiğini iddia eden iki site var, biri elephantos. Risklimidir hiç alışveriş yapanınız var mı acaba?
Bu arada peyotelerimin fotoğrafları

carma6745

Kıdemli Üye
Arkadaşlar merhaba, konuyu araştırırken denk geldim ve kayıt oldum. Bir süredir peyote yetiştiriyorum ama insan kendi beslediği tavuğu kesemez misali bende kıyamıyorum fakat kaktüsün yavrularını ayırıp kendisinin bir kısmını kesip öldürmeden büyütmeyede devam ediliyormuş, bu konuda tahmin değil de bilgisi olan arkadaşlardan yorum rica edebilir miyim? Bir de mantar için Türkiye'ye gönderdiğini iddia eden iki site var, biri elephantos. Risklimidir hiç alışveriş yapanınız var mı acaba?
Bu arada peyotelerimin fotoğrafları
psychedelik konu başlığı
şu mantara bi çözüm bulalım konusu
5. sayfa
ilk mesaja bak yazıyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ***** ******** ***** ***** **** ********** *********** ********* ********* ** ** **** ******* **** ******
  • Brother Brother:
  • A ax-b:
    ******** ******** ******* dready
  • kralartur01 kralartur01:
    *** *********** *********** ********* ********* ** ** **** ******* **** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready* *** ******** ****** ******* ******
  • Brother Brother:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    **** ***** *** *** dready** *** ********** dready* *** ******** ****** ******* ******
    +1
  • Brother Brother:
    dready* ***** ****** ******* dready
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ** ****** ******* *********** *** ***** ***** ** *********** ********** ******** ********* ********* **** dready*** *********** **********
    +1
  • Brother Brother:
  • B Bomberx:
    ********** ****** ** **** ***** *** **** **** ******** *********** **** ***** ***** *****
    +1
  • Brother Brother:
    **** ***** **
  • Night owl Night owl:
    **** ** ******* ******** ******* ********* **** ** ********* ******** dready ********* ******* ***** **** ******* *** ********** ***** ** ****** *********** ****** ******* ******* *********** ****** dready*
  • Brother Brother:
    *** **** ****** *** ****** dready**** **** ** ******* ******** ******* ********* **** ** ********* ******** dready ********* ******* *****
  • Night owl Night owl:
    dready* ******** ******* ***** dready** ***** *** dready *
  • Brother Brother:
    ****** ********** *********** *** ***** ******* ******* ***** dready*
    +1
  • Brother Brother:
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ** ********* **** ****** ***** ****** ******** *** dready ***** ******** ***** ***** **** *****
  • Brother Brother:
    ***** ******* dready**** ******
  • Night owl Night owl:
    **** ********** ***** ***** * *** ** ******** * *** ***** ********* dready* ***** ****** ******* dready
    Night owl Night owl: **** ********** ***** ***** * *** ** ******** * *** ***** ********* dready* ***** ******...