Modafinil + Esrar

makis

Yeni üye
Merhaba kankalar, modafinil isimli kırmızı reçete olmayan dikkat sağlayıcı ve dinç tutan bir ilaç kullanıyorum. Kendisi ritalin concerta gibi bir ilaç değildir. Üniversite öğrencisiyim ve uyku sorunları çektiğimden dolayı araştırıp buldum bu ilacı dikkatten çok dinç tutması in kullanıyorum. (türkiyede modiodal modiwake vs diye geçiyor doktorlar kolayca yazıyor genelde). Reddit gibi bir çok kaynakta bu ilacın esrar ile kullanıldığında odaklanma ve  düşünce gücünde yükselmeye ve verim artışına neden olduğunu okudum. Kendisinin bünyede tolerans oluşturma gibi bir olayı olduğundan sadece final haftaları gibi zamanlarda kullanıyorum o yüzden esrar ile deneme gibi bir şansım olmadı. Bu konuda bilgisi olan daha önce beraber kullanmış olan var mıdır? Yeteri kadar araştırmadan denemek istemiyorum. Teşekkürler şimdiden.

Lord Pablo

Yeni üye
Cvp: Modafinil + Esrar

Yapılmış bir çalışma var mı bilmiyorum. Ancak uyarıcı özelliği olan ilaçlar ile birlikte daha sedasyon amaçlı kullanılan esrar birbirinin etkilerini azaltabilir. Psikoloğum ben bu tarz çok danışanım oldu, indica tarzı esrar ile tüketmeni önermem, birbirini ketleyebilir etkileri. Ve her şey belli bir kullanımda tolerans geliştireceği için, sdc final zamanları kullanman ilacın etkisini arttırır

chinchopper12

Yeni üye
5-6 ay kadar modiwake kullandım dostum otun da alkolün de etkisini düşürüyor. Amacın modafinille kafa yaşamak ise 5-8 tane arası içip üstüne 3-4 bardak seri kahve içersen yoğun amfetamin kafası yaşatıyor lakin bunu üst üste çok fazla yapma hem aşırı çarpıntı yapıyor hem de anksiyete yapar. İlk 3 saat falan keyifliyken sonrası ızdırap olabiliyor. Sen doğaldan şaşmamaya özen göster dumanın bol olsun

Harmankardo

Yeni üye
Ya kardeşim ben bi kere ünideki hastane doktoruna modiodal yazdırdım dinç kalamıyorum sürekli uykum var diye süreç değişmiş artık alanı olmayan doktor yazmıyor sen hangi bölümden yazdırdın psikoloğa gidiyorum yok dahiliye yok **** nerden yazcaz ilacı 
Kafamı siktiler kankam sen söylersen iyi olur direk bölüme gidip yazdırıcam

MrChee

Yeni üye
Genellikle concertayı kulladnıktan 9-10 saat sonra esrarımı içeirm 2-3 saat sonra da vururum kafayı yatarım. Etki düşüş yaşamadım, yükselişte yaşamadım. 
Kısaca pek bir fark göremedim ::D

makis

Yeni üye
Ya kardeşim ben bi kere ünideki hastane doktoruna modiodal yazdırdım dinç kalamıyorum sürekli uykum var diye süreç değişmiş artık alanı olmayan doktor yazmıyor sen hangi bölümden yazdırdın psikoloğa gidiyorum yok dahiliye yok **** nerden yazcaz ilacı
Kafamı siktiler kankam sen söylersen iyi olur direk bölüme gidip yazdırıcam
https://m.hastanerandevu.gov.tr/index.html şurdan en yakın hastanedeki ruh sağlığı ve hastalıkları kliniğinden randevu al. Üniversitede kullanıyodum pandemiden şehir değiştirdim vs falan de verir.

makis

Yeni üye
5-6 ay kadar modiwake kullandım dostum otun da alkolün de etkisini düşürüyor. Amacın modafinille kafa yaşamak ise 5-8 tane arası içip üstüne 3-4 bardak seri kahve içersen yoğun amfetamin kafası yaşatıyor lakin bunu üst üste çok fazla yapma hem aşırı çarpıntı yapıyor hem de anksiyete yapar. İlk 3 saat falan keyifliyken sonrası ızdırap olabiliyor. Sen doğaldan şaşmamaya özen göster dumanın bol olsun
Anladım hocam. Kafa yaşamaktan çok modafinilin etkisini arttırı mı diye merak etmiştim.

thckolik

Yeni üye
Modiwake bir süre reçetesiz kullandım. Beklentilerimi karşılamayıp üstüne taşikardiye sebep olduğu için bıraktım.

Junkiee

Yeni üye
Sativa agırlıklı cbd bol olan bir genetik ilacın keyif verici etkilerini arttırıp ruh halini olumlu etkiler. indica agırlıklı tür ilacın etkisini azaltır. nootropik etkiyi arttırmak istiyorsan sativa joint yanına kahve veya redbull öneririm.

Bar

Kıdemli Üye
Ben psikiyatri ilaciyla antipsikotik ve depresan felan üstüne indica içtim ağır trib yaşadım ölüyorum sandım. İlaçla içmeyin kalbede vurur öldürebilir Allah korusun. İcecekseniz mango ile için etkisini arttırıyor. İçmeden mango yiyin sonra için etkisini arttırıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Keyifcihtiyar:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready*
  • O Omnibuw:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready* ***** ****** ***** ******* ***** **** ** **** ***** *********** **** ***** dready**** *** ** ***** ***** ********** *** ********** ********* ****** ***** ****** ********* **** ******* ******* ******** **** ****** ********* ****** **** ****** ****** **** ********* ** *** ****** ***** ******** ** ********** ***** *********** *** **** *** **** *** * ***** **** *********** ********* ********* ******* ***** ******** *** ******* ***** **** dready** ** *********** **** ********
    O Omnibuw: ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* *****...