Hasat 251gr Kuru.. Moby Dick XXL & Original Glue Autoflower..

• Konbuyu başlatan Üye silindi 19835
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 19835

Guest
Kanka kabinin boyu yeterli mi 2 auto için? Daha büyük alsaymışım keşke dediğin oluyor mu? 100x100 lük kabin almamı tercih eder misin? Ve kaç auto bakayım
Teşekkür ederim dostum güzel yorum ve dileklerin için. :)
Vallahi durumu görüyorsun, benim kafamdaki proje 80x80’di öyle gerçekleştirdim. Şimdi tekrar kuracak olsam 60 yada 80x120 yapabilirdim. Bir nebze daha ferahlardı içerisi. Yer, bütçe, zevk ve beklenti meselesi. Tercih senin dostum. :)

C

Cibril

Guest
Kral lemon og çok yakışıklı duruyor yahu:) valla Al salona süs bitkisi olarak koy sırıtmaz ... demek o kadar küçük saksıda da oluyormuş valla helal sana... bide reis o sağdaki nedir öyle yahu nasıl o kadar çiçek açtırdın... lst den dolayı mı acaba... yoksa genleri mi böyle ...

Benimki de sömekleniyor bakalım. Grotek bloom a başladım...

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Kral lemon og çok yakışıklı duruyor yahu:) valla Al salona süs bitkisi olarak koy sırıtmaz ... demek o kadar küçük saksıda da oluyormuş valla helal sana... bide reis o sağdaki nedir öyle yahu nasıl o kadar çiçek açtırdın... lst den dolayı mı acaba... yoksa genleri mi böyle ...

:D Lemon benimde en beğendiğim bitkim şu an. Çok güzel ilerliyor, sanat eseri gibi geliyor gözüme. Serçeye yavrusu Şahin görünürmüş. :)
Sağdakine de, soldakine de sadece lst uyguladım, genetiğinde önemi büyük. Ben sadece çiçeklenmeye kadar çıkan her dalı eşit büyütmek için çabaladım, fazla çiçek dalı üretti. Ama yavaş ilerliyor tabii, tam istediğim gibi dolmuyor şu anlık. Önemli olan finalde ne durumda olacak. Trikomlar henüz yeni belli olmaya başladı onda.
Seninki de on numara gelişmiş dostum, çok çok sağlıklı görünüyor maşallah. Artık keselim bir an evvel şunları ben çok merak ediyorum thc seviyelerini. İlk defa bu kadar ilgi alaka gösterdim growuma. En yüksek THC benim hakkım.! :p
Şu thc ölçüm kitlerinden getiremiyor muyuz acaba yurt dışından?

C

Cibril

Guest
Benim de ilk growum kral , benim 56 gün oldu şuan, 90gün diyorlar autolar için kaldı 24gün o zaman:) bende mercek siparişi verdim 60x cep telefonuna takılanlardan gelsin incelemelere başlayacağım o da ayrı bi keyif olur gibime geliyor ... ahh keşke ölçebilsek süper olurdu hiç araştırmadım burda da hiç duymadım ölçebileni... ölçülmesi basit olsaydı burda thc savaşları çıkardı :):):)

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Benim de ilk growum kral , benim 56 gün oldu şuan, 90gün diyorlar autolar için kaldı 24gün o zaman:) bende mercek siparişi verdim 60x cep telefonuna takılanlardan gelsin incelemelere başlayacağım o da ayrı bi keyif olur gibime geliyor ... ahh keşke ölçebilsek süper olurdu hiç araştırmadım burda da hiç duymadım ölçebileni... ölçülmesi basit olsaydı burda thc savaşları çıkardı :):):)
Bu çok çiçekli olan bitkim 90 günü biraz geçecek gibi geliyor bana ama bakalım henüz kontrol etmedim daha mercekle. Dediğim gibi trikom yeni üretmeye başladı.
1 hafta önce Lemon bu haldeydi baktığımda..
1600629241399.png
Ben biraz bakınmıştım ölçüm kitlerine, satılıyor ama pahalı. Ayrıca ülkemize gelir mi bilmiyorum. Basit bir alet, pH ölçüm kiti gibi. :) Senin mercek geldiğinde fotoğraf çekip at bana merak ettim senin trikomlar ne alemde bakalım..

C

Cibril

Guest
Vay vay lemona bak baya baya trikom üretmiş , Pistillerde amberleşmiş ,tahmini ne zaman hasat alacaksın lemondan kral... salı yada çarşamba elimde olur atarım burdan mutlaka ...

Lemonehaze

Yeni üye

Hocam ışık 300 watt cob led sanırım altındaki ler Auto mu hocam

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Vay vay lemona bak baya baya trikom üretmiş , Pistillerde amberleşmiş ,tahmini ne zaman hasat alacaksın lemondan kral... salı yada çarşamba elimde olur atarım burdan mutlaka ...
Bilmem ki dostum, sanırım 20-25 günü vardır daha.. Kontroldeyim.. :cool:
Tamam bekliyorum, atarsın. :)

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Kral abim bu mikroskop işi çok zormuş yahu telefona takılanlardan aldım 60x-100x arası olanlardan çekene kadar anam ağladı, hoş onuda pek beceremedim sanırım ama durum vaziyet bu şuanlık.
Abi belli olmuyor, seninde dediğin gibi olmamış. :)
Yaprak değil de, çiçekte ki trikomları biraz daha geniş açıyla çekebilir misin?

C

Cibril

Guest
Abi belli olmuyor, seninde dediğin gibi olmamış. :)
Yaprak değil de, çiçekte ki trikomları biraz daha geniş açıyla çekebilir misin?

valla zor kral daha ilk çekimde pes ettim ben biraz gergin adamım dayanamaz kırar parçalarım olan bizim 100lüğe olur bide hanımın dırdırıda eklenir :) tripot falan mı çözsem bi püf noktası var mı...

Ü

Üye silindi 19835

Guest
valla zor kral daha ilk çekimde pes ettim ben biraz gergin adamım dayanamaz kırar parçalarım olan bizim 100lüğe olur bide hanımın dırdırıda eklenir :) tripot falan mı çözsem bi püf noktası var mı...
Ya ben bir tane aldım growkent’ten ama klipsli değildi. Kanser olacaktım küçücük delikten bakmak için. Beceremedim, attım. Growkent’ten klipsli olanı söyledim, gayet başarılı çekiyor. Seninki de klipsli, ayarını mı yapamadın acaba?

C

Cibril

Guest
Ya ben bir tane aldım growkent’ten ama klipsli değildi. Kanser olacaktım küçücük delikten bakmak için. Beceremedim, attım. Growkent’ten klipsli olanı söyledim, gayet başarılı çekiyor. Seninki de klipsli, ayarını mı yapamadın acaba?

mal bu kral beni çok zorladı. Sömeği kameraya yapıştırdım anca bunları çekebildim. Sen nasıl çekiyorsun biraz anlatırmısın. Işık açık kapalı yada aletin ışığı açık mı kapalı mı falan...

Ü

Üye silindi 19835

Guest
mal bu kral beni çok zorladı. Sömeği kameraya yapıştırdım anca bunları çekebildim. Sen nasıl çekiyorsun biraz anlatırmısın. Işık açık kapalı yada aletin ışığı açık mı kapalı mı falan...
Benim attığım bunun klipsli olmayan modeliydi.
Sonra bunu aldım on numara çekti.

Kendi ışığını açmadım ışıkların altında çektiğim için ama sen kendi ledini aç. İki ayar düğmesi var, biri zoom yapıyor, diğeri netleştiriyor. Önce zoom yap, sonra o yaptığın zoom’a göre netliğini ayarla. Kurcala biraz halledersin. Elindeki cihaz benim attığım linkten daha iyi bence.

C

Cibril

Guest
Benim attığım bunun klipsli olmayan modeliydi.
Sonra bunu aldım on numara çekti.

Kendi ışığını açmadım ışıkların altında çektiğim için ama sen kendi ledini aç. İki ayar düğmesi var, biri zoom yapıyor, diğeri netleştiriyor. Önce zoom yap, sonra o yaptığın zoom’a göre netliğini ayarla. Kurcala biraz halledersin. Elindeki cihaz benim attığım linkten daha iyi bence.

tamam kral deneyeceğim yarın bakalım...

Grow Muhabbetleri
Help Users
    İ İbo Dayı: **********