Hasat 251gr Kuru.. Moby Dick XXL & Original Glue Autoflower..

• Konbuyu başlatan Üye silindi 19835
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 19835

Guest
Valla kanka öyle gözüküyor ama, mesela bubble gum diye başladık, şuan 65. gün, bak kızlarıma ne biçimler, ama bir sakız kokusu felan yok. kafasına bakıcaz ama, geçen yıl başka firmadan outdoor yaptım aynı genetiği, Big Babol sakızlar gibi kokuyordu, yok böyle bir benzemek demiş ve şaşırmıştım.

Ama şimdi ne sakız ne de başka bir benzer koku var. Belki de poşetlere yanlış yazdılar, 4 çeşit almıştım. Günlüğümde az bahsettim durumdan....
Evet dostum az önce inceledim günlüğünü.. Senin de dediğin gibi, büyüttüğün Bubble’lar belki Original Glue.. Elma yoksa armut gönderiyorlar sanırım.. :)
Koku, tat önemli değilde, kafa çok önemli.. :(

Vybz Kartel

Müptezel
Evet dostum az önce inceledim günlüğünü.. Senin de dediğin gibi, büyüttüğün Bubble’lar belki Original Glue.. Elma yoksa armut gönderiyorlar sanırım.. :)
Koku, tat önemli değilde, kafa çok önemli.. :(
Orgnal Glue da var kanka, poşetlere yanlış yazılmış olabilir demek istedim. 4 farklı genetik almıştım, acaba mı diyorum.. Belli olur...

Evet ilk kriterimiz kafa :) . Sonrasında koku ve tat.

Senin olayını halen çözemiyorum. Hepsinin de öyle olması, senin dediğin gibi senlik bir durum ama ne?

Hayırlı uğurlu olsun dostum çok iyi yapmışsın, ışık fazla bile olmuş. Eğer kabinimi değiştirecek olursam benimde ilk tercihim 120x60 olur. Mantıklı. :)

konuya beklerim 15 lt lik 3 tane auto slh start veriyorum gerçekten ışık kabine ve 3 bitkiye fazla fazla yeter.

Karbon filtre gerçekten kokuyu çözüyor mu tek eksiğim karbon set. kaçlık almalıyım koku olayı çok büyük problem benim için

Ü

Üye silindi 19835

Guest

konuya beklerim 15 lt lik 3 tane auto slh start veriyorum gerçekten ışık kabine ve 3 bitkiye fazla fazla yeter.

Karbon filtre gerçekten kokuyu çözüyor mu tek eksiğim karbon set. kaçlık almalıyım koku olayı çok büyük problem benim için
Bu büyüklük senin işini çözer, güçlü bir havalandırman olur. Eğer çıkışını odanın içerisine vereceksen koku problemin olabilir. Genetiğine, oda sıcaklığına göre artabilir. Mümkünse dışarı vermeye çalış, değilse jel gibi ürünlerden destek alabilirsin...

rikuto

Yeni üye
Bu sefer tarifi tutturdum.!! Tam 6 saat çok yüksek bir kafa yaşadım.!

@badbear;

-kanka buradaki kullandığın kurabiyeler ne? Uyguladım dediğin tarif konusuna baktım deneyen herkesin bir sıkıntısı var... Senin tarifi az detaylı yazabilir misin?

-kanka bu emekteki bitkinin kafası neden zayıf olur? Aklına yatan bir sonuç çıkarabildin mi? Trikomlar mı kıvamda değildi? Yoksa kürde arttı mı?

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Milka’nın kurabiyeleri dostum. Tarife gelince ben aynısını uyguluyorum gayet güzel çalışıyor. Otu iyi öğüt, cam kasenin içine bir güzel incecik ser, ağzını folyo ile ört. Fırın ısını 120 derece yap, 15 dakika pişir.
Sonra kurabiyelerine karışımını sür çift taraflı. Biraz ısıtabilirsin mikrodalgada yumuşasın karışımın. Hatta yarım tatlı kaşığı tereyağı ekleyebilirsin. Otunu üzerlerine serp, kürdanla biraz gömebilirsin otları. Ardından tost yap, birkaç kat folyoya sar bisküvileri. 150 derece ısıtılmış fırına 20 dakika ver, afiyet olsun. Böyle olmuyorsa fırının dereceyi ayarlayamıyor olabilir.
Kafa konusuna hiç girmiyorum, maalesef aklıma yatan hiç bir neden bulamadım. Sade ot sarıp içiyorum, biraz daha etkili oluyor ama genel olarak tırt. Kürde hiç bir şey değişmedi ne tadı, ne kokusu, ne kafası.. :( Tadı, kokusu hep iyiydi ama kafa hiç olmadı.

mokokoo

Üye
Kral ben AN nin cesit gubresi ile 2 farkli genetik yaptim, tohumlar ingiltereden geldi 30 yillik bi tohum bankasindan, sorun gubrede de degil yani bu zayif sigaralaein sebebini cozen bizede soylesin lutfen :)
selam arkadaşlar muhabbet baya kuyu ilerlemiş baştan sona okudum bende yeni grow a başlayacagım techizat listesi çıkarıyorum bu sigara nasıl istenilen sonucu vermedi benimde sinirlerim bozuldu hevesim kırıldı resmen sorunu çözerseniz ilmini ögrenirseniz bilgilendirin gurban olayım

Ü

Üye silindi 19835

Guest
selam arkadaşlar muhabbet baya kuyu ilerlemiş baştan sona okudum bende yeni grow a başlayacagım techizat listesi çıkarıyorum bu sigara nasıl istenilen sonucu vermedi benimde sinirlerim bozuldu hevesim kırıldı resmen sorunu çözerseniz ilmini ögrenirseniz bilgilendirin gurban olayım
Aleyküm selam, hayırlısı olsun senin içinde. Aklı tek kurcalayan geçerli sebep tohum gibi gözüküyor, ama ben pek konduramıyorum, bankam sağlamdı. Tekrar deneyip tecrübe edeceğiz. :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • K Kafirimam:
    **** ****** ** ****** **** ****** ******** **** **** ****** ****** ***** *********
  • R raw.w33ds:
    ******** ******* ** ****** *** **** ******* *** **
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
  • İstanbul İstanbul:
  • R raw.w33ds:
    hahahaha*
    ***** **** ********** ** ***** *** *** ** ****** *** ***** ********* **
    ***** ***** * ***** **** ******* *** ***** **** ** ***** ******** ********** ******* ** ****** *** **** ******* *** **
  • K Kafirimam:
    ******* ******* ****** ***** ******* *** ***** ****** *** ** ** hahahaha***
    +1
    +1
    +2
  • K Kafirimam:
  • K Kafirimam:
    ****** ***** **
  • R raw.w33ds:
  • K Kafirimam:
    ***** hahahaha *** ********* ******* **** ******* ******** ********** **** ***** ***** **** ********* ***** ********* *** ******
  • R raw.w33ds:
  • R raw.w33ds:
    hahahaha ******* ****
  • R raw.w33ds:
    hahahahahahahahahahahaha***
  • R raw.w33ds:
  • K Kafirimam:
    ******* **
  • zero00 zero00:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00: