Minik kızda bir sorun var. Lütfen yardım. Blue Dream Auto

southboys

Yeni üye
Kankalar selam. İlk growum. Autoflower Blue Dream ektim. 12. Gunde. Biobizz lightmix toprak kullandim. Sıcaklık 30 derece Nem %60 civarında ilerliyor. Bir sorun var büyüme hızı çok yavaş. Ben çözemedim. Bir de toprakta yeşil renkte oluşumlar başladı. Yardımlarınızı bekliyorum

cannabis16

Doktor
yosunlaşma başlamış
genelde hava sirkülasyonu yetersiz olan nemi yüksek toprakta olur

bitki bu zamanlarda yavaş büyür,fideden bi çıksın hızlı büyümeye başlar..

bu bitkiye en az 400 watt Metal Halide yada eşdeğeri bi cree-quantumboard ışığı falan dayar sonrada sokaktan kabine devamlı taze hava çeker ve kullanılmışı tekrardan doğaya salarsan bitkiden verim alırsın..

ne verirsen o kadar dönüşü olur..

southboys

Yeni üye
Şu an 125 Watt CFL ışık altında. Bu hafta içi 500 watt Cob Led gelicek. 12. güne büyümesi az değil mi ne diyorsun kankam?
yosunlaşma başlamış
genelde hava sirkülasyonu yetersiz olan nemi yüksek toprakta olur

bitki bu zamanlarda yavaş büyür,fideden bi çıksın hızlı büyümeye başlar..

bu bitkiye en az 400 watt Metal Halide yada eşdeğeri bi cree-quantumboard ışığı falan dayar sonrada sokaktan kabine devamlı taze hava çeker ve kullanılmışı tekrardan doğaya salarsan bitkiden verim alırsın..

ne verirsen o kadar dönüşü olur..

szrlkrsii

Müptezel
Normal bence moruk 10 günde ne kadar büyüyecek ki bence bi 20 güne kadar bekle 4 yaprak olur açılır birazcık daha benim görüşüm tabi ama 10 gün yani çok kısa bir süre :D erişkin hale gelmek için 20 sene bekliyosun öyle düşün

S

silas

Guest
fan fırtına çıkarmayacak şekilde toprağada vursun, sıkıntı olmaz. Şu zaman en çok dikkat edeceğin konu sık ve aşırı sulama yapmamak. 10 cm yapında 50-100 ml su yeter. Toprağın kuru olduğuna emin olduğunda sula, nemliyken su verme. İyi growlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • zero00 zero00:
    dready **** ******** ******** ** ******* **** *
  • kkush kkush:
  • zero00 zero00:
    **** ***** ***** ******** ******* ********** ***** ******* **** ****** *** *** dready* *** ******
  • AmanBee AmanBee:
  • zero00 zero00:
  • AmanBee AmanBee:
    ****** dready **** ***
  • zero00 zero00:
  • kkush kkush:
    +1
  • zero00 zero00:
    ******* **** ****** *** *** dready* *** ******
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ***** ***** *** ** * ***** **** ******* ****** ********* **** ******** ****** dready ***** ***** ******** ******* ********** ***** ******* ****
  • kkush kkush:
    ****** dready** ******* ****** **********
    +1
  • zero00 zero00:
    **** ***** ***** ********** ******** ****** ******* *** **** ***** ***** ******* *********** ***** ***** *** ** * ***** **** ******* ****** ********* **** ******** ****** ********
  • zero00 zero00:
    **** dready *****
  • AmanBee AmanBee:
    ********** ******* ******* ***** ******* ********** ****** ******* ***** ****** ****** *****
  • zero00 zero00:
    *** **** ******** ***** *** **** **
    ** *** ** ******* ********* ** ******* ******** ***** *********** *** ****** ********** ***** ***** ********** ******** ****** ******* *** **** ***** ***** ******* ***********
    ***** **** **
  • cokorama cokorama:
    ** *** *** *** *** ****** ** ** *** ** ******* ********* ** ******* ******** ***** *********** *** ****** ******
  • AmanBee AmanBee:
    ****** ***** * ******** ********** ******* ***** ******** ***** **** ***** ****** ****** **** ****** dready** ******* ****** **********
    *** **** ***** ** ****** *** ****** *********** *** *** *** *** ****** **
  • kkush kkush:
    ********* ******** ** *********** dready** ***** * ******** ********** ******* ***** ******** ***** **** ***** ****** ****** ****
  • AmanBee AmanBee:
  • kkush kkush:
    *** ***** ******** dready dready*
  • zero00 zero00:
    **** ******* ***** ***** ******** **** ******** ******* ***** ******** ******** ***** *********** ***** **** ***** ******* *********** ** * ** ******* **** **** ****** ******** **** *** ** ******* ********* ** ******* ******** ***** *********** *** ****** ******
    zero00 zero00: **** ******* ***** ***** ******** **** ******** ******* ***** ******** ******** *****...