m veriyorum çiçeklenme yokArkadaşlar 12 12 yapıyorum ışık 30 cm bio bloom veriyorum çiçeklenme yok

doubleG

Üye
kaç gün veg verdin saksılar kaç litre bunların hepsi birer faktör. çiçeğe girmeden ışık döngüsünü değiştirirsen 10 günü bulabilir çiçeğe girmesi. küçük saksıda 1 ayda çiçek açan bitkim var benim telaş edecek bir durum yok eğer saksıların büyükse veya veg i kısa tuttuysan. kullandığın ışığın ne olduğunu yazıp bitkilerin görsellerini paylaşırsan daha hızlı cevap alabilirsin

MrTiger420

Müptezel
Işık kapandıktan sonra 12 saat karanlık süresi zamanı yetiştirme kabinine ışık sızmamasına dikkat et. En geç 3 haftaya çiçeklenmeye başlar...

kömürcü

Yeni üye
Çiçeklenmem başladı ama sömeklerin gelişimi durdu sayılır şu an Traffic full spectrum kullanıyorum 250 wattt a ayarladım makine 400 watlık 13 11 saate geçtim sizin de fikriniz varsa mesela ışığı kaç watta tutmalıyım veya gün döngüsü olarak 13 11 nasıl önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim

MrTiger420

Müptezel
12/12 alıp sabrlı olmanı tavsiye ederim. Bitkinin gelişimi tamamen durduysa 2-3 gün bitkide hiç bir gelişme yoksa, yapraklardada bi gariplik yanma falan varsa flush at derim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    E ErdemRS6: ********* ********* ** hahahaha ***** **** **** ****** *****