LSD SİPARİŞ

grower07

Üye
Adama bir teşek
dostum empire ddos saldırısı altında ama yakında açılır merak etme güncel linkleri darkfail empire diye aratarak bulabilirsin ayın 18 inde waikiki den siparişimi verdim beklemekteyim bi gelişme olduğunda bilgilendireceğim
Aynen kanka patlamış linkler hep! 2 gündür wakiki dayıya bir teşekkür yazamadım

grower07

Üye
kral gelen malzemeyi deneme fırsatın oldumu ? 200 ug mi aldın kaç adet aldın duruma göre bende sipariş gececem uzun zamandır vendoru takip ediyorum
Kanka 10x200 ug olandan sipariş vermiştim ama deneme işini daha yapmadım! Özel bir gün hazırlamak istiyorum. 10 gün kadar yeme içme perhizi ve vücut egzersiz açma germe hareketleri ile içerden dışardan her türlü hazır hale getirip özel bir ortamda tecrübeli bir dostumla deneyeceğim!
LSD kullanımı ciddiyet isteyen bir şey bence onun için her türlü hazır hissetmek lazım! En azından yaşanabilecek ağır bad tripler'den kaçınılabilinir

grower07

Üye
Valla bekliyoruz ya :) 5 gün oldu bakalım inşallah bizimki de böyle kısa zamanda gelir
Umarım ulaşır kanka eline! PTT kaynaklı bir saçmalık yaşanmazsa gelmemesi için bir sebep yok! Yaşadığın yerin büyüklüğü ve merkeziyetliğine göre 40 güne kadar umudunu kesme! Ortalaması 20-30

DTK

Üye
Kanka 10x200 ug olandan sipariş vermiştim ama deneme işini daha yapmadım! Özel bir gün hazırlamak istiyorum. 10 gün kadar yeme içme perhizi ve vücut egzersiz açma germe hareketleri ile içerden dışardan her türlü hazır hale getirip özel bir ortamda tecrübeli bir dostumla deneyeceğim!
LSD kullanımı ciddiyet isteyen bir şey bence onun için her türlü hazır hissetmek lazım! En azından yaşanabilecek ağır bad tripler'den kaçınılabilinir
aynı üründen sipariş etmişiz kanka kesinlikle katılıyorum uyuşturucu sınıfına koymak çok yanlış olur zaten böyle bi molekülü ciddiye alınması gereken bi konu dilersen hazırlığı 100 ug gibi bi miktar alıp 13 gün sonrasında tam doz almayı deneyebilirsin vücudunun tepkilerine göre bir de nasıl muhafaza etmeyi düşünüyorsun buzdolabında folyo içinde falan mı ?

DTK

Üye
Umarım ulaşır kanka eline! PTT kaynaklı bir saçmalık yaşanmazsa gelmemesi için bir sebep yok! Yaşadığın yerin büyüklüğü ve merkeziyetliğine göre 40 güne kadar umudunu kesme! Ortalaması 20-30
Türkiyenin en merkezi yerlerinden birindeyim kanka ama ptt ye olan güvenim 0 o yüzden açıkçası endişem...

o zaman mevzu derin :D biz olsak direk atarız sonrada 3 kulhuvallahu ehad 1 elham

grower07

Üye
aynı üründen sipariş etmişiz kanka kesinlikle katılıyorum uyuşturucu sınıfına koymak çok yanlış olur zaten böyle bi molekülü ciddiye alınması gereken bi konu dilersen hazırlığı 100 ug gibi bi miktar alıp 13 gün sonrasında tam doz almayı deneyebilirsin vücudunun tepkilerine göre bir de nasıl muhafaza etmeyi düşünüyorsun buzdolabında folyo içinde falan mı ?
Türkiyenin en merkezi yerlerinden birindeyim kanka ama ptt ye olan güvenim 0 o yüzden açıkçası endişem...
Aynen kanka zaten hazır olan insan istediğini alır muhakkak! Önerin için teşekkür ederim! Biliyorsun wakiki de en az 200 ug vardı! Ben bir yerde tek 200 ug 250ml elmasuyu içerisine atıp çalkalayıp 2 kişi rahatça tüketebilir diye bir kaynak okumuştum! Bu tarz kullanımı da deneyebilirim
PTT umarım bu sefer yamuk yapmaz diyelim kanka :)

DTK

Üye
Aynen kanka zaten hazır olan insan istediğini alır muhakkak! Önerin için teşekkür ederim! Biliyorsun wakiki de en az 200 ug vardı! Ben bir yerde tek 200 ug 250ml elmasuyu içerisine atıp çalkalayıp 2 kişi rahatça tüketebilir diye bir kaynak okumuştum! Bu tarz kullanımı da deneyebilirim
PTT umarım bu sefer yamuk yapmaz diyelim kanka :)
kanka daha basit düşünüp ikiye de bölebilirsin :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • kamilars kamilars:
    +1
  • BRUNOOOOO BRUNOOOOO:
    +1
  • B Bavçikimari:
    ******* dready*** ********* ******* ******* ********* *** ***** ** ** ****** ******* ********* ****** ******** ********** *** ******* ** ***** dready* ** ******* dready** **** ******* ***** ***** ***** ****** ** ****** *********** ******* dready*** ******* ****** ******
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • Night owl Night owl:
  • S sibetta:
  • S sibetta:
    ********** *** **** ***** ***** ******** ****** ***** ******** ***** ***** ****** ***** *** ****** *****
  • Emmy Emmy:
  • S sibetta:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******** * **** ***** *** ******* ***** *** ***** **** ** ***** ******* ******* ******** * **** ***** ****** *** ***** ********* ****** ***** ******* ***** *** *********
  • S sibetta:
  • S sibetta:
    ***** ******** ******** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    dready********** ** ******* ** *** ***** *** ****
  • Mordecai Mordecai:
    *** dready
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ****** **** ***** *** ********** dready* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** dready** ********** ** *** *****