LSD nin Gardaşı LSA

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
LSA - Lysergic Acid Amide

Şimdiiiiiiii gelelim zurnanın son deliğinin faydalarına. Biçoğunuz dediki  '' OHH **** iç iç sonra bize anlat. Bize nasihat degil dalga lazim" dediniz bende sizin o arayisiniza simdi son verecek degilim **** aynen devam :D
Ama enteresan bi olay var sizle paylasmak istedim. Bu ozellikle Lsd bulamayipta kafasini azda olsa merak edenler icin guzel bir konu olucak. LSD den bahsettik ( Lysergic Acid Dietlimyde ) yapmazi ve bulunmasi bir hayli zor ama bnm gibi bir tilkiyseniz fizanda bile bulursunuz o ayri. Simdi bunun bi amcaoglu var knka ve LSD nin aksine bulunmasi o kadar kolayki yok artik be denilcek derecede cunku Amerikalilarin en cok ekmeyi sevdigi cicegin tohumlarinda bu LSD ( Lysergic Acid Amide) bulunmakta.

Ingilizce adlariyla
Morning Glory Tohumlari
Normal Doz 250-300 tohumu ister Nutella arasi gotur kitir kitir, ister bi bardak vodkada beklet sonra vodkayi ic.
Hawaiian Baby Woodrose Tohumlari
Normal Doz 6-10 tohum.

Yanliz bu dalga LSD den cok daha farkli calisiyor her ne kadar kimyalari cok benzer olsada.Bazi arkadaslarim uzay yolculugu yaptim, bazi arkadaslarim insanlarin dusuncelerini okudum tarzi sacma sapan seylerle geldiler. Ben denedigimde araliksiz 1-2 saat sebepsiz yere sirittigimi hatirliyorum, Golgeler felan sacma sapan bir kafaydi anliycagin  

Vucut disi deneyimleri olanlar olmus ayni DMT deki gibi, Bad trip kesinlikle olabilir ayni Lsd deki gibi ama herhangi bir sagliga zarari yok. Kendim denedim ve halende dolabimda durur tohumlar ama Lsd var oldugu icin hic tekrar deneme istegi olmadi. Lsd kitligi olsa kesinlikle bu tohumlara sarardim ama :)

ozkitoski

Yeni üye
Cvp: LSD nin Gardaşı LSA

Akar' Alıntı:
kanka nereden temin edebiliriz birde tr de yasak mı acaba bu tohumar yasak değil se bulma ihtimalimiz var mı ki ?

Yasalmış kanka bulma ihtimali bol ve çok pahalı bir meret değilmiş morning glorynin kafası 6-10 saat sürüyormuş.

Tohumsuz bunlarla ilgili daha çok kafa raporu hatta video bekliyorum :D

RuhGezgini

Yeni üye
ben morning glory denemiştim yıllar önce arkadaşla. 5-6 saat full body buzz oldum. onun dışında psychedelic bir deneyim yaşayamadım fakat arkadaşım yaşamıştı. gerçi bana lsd de psikedelik bi deneyim yaşatmamıştı. galiba sıkıntı bende :D

reaL

Üye
[font="Open Sans", sans-serif]Hawaiian Baby Woodrose içtim bi kez kanka ama mal gibi yaptı beni piskodelikleri cigara ile içmeyin tavsiyem[/font]

Enoczha12

Yeni üye
Eğer SSRI  MAOİ  (Antidepresanlar) türü ve ya Fenantaren sınıfı bir analjezik ilaç kullanıyorsanız dikkatli olun.

pisi93

Yeni üye
türkiyede bi kac sitede var deneyen varsa yorumlarını bekliyorum elim surekli git gel yasıyor orjinalmi degilmi diye

RE: bitcoin nin Gardaşı LSA

beyler netten [font='Open Sans', sans-serif]Hawaiian Baby Woodrose aldım denedim 10 tane hiç bi etkisi olmadı kırıp kahveye karıştırıp içtim çok ümitliydim ama malesef çalışmadı [/font]

Eystertytr

Yeni üye
RE: bitcoin nin Gardaşı LSA

hawaii tohumlarından almıştım bi ara toz haline getirip saf suda beklettim 6-8 saat içtiğimde bir şey yapmadı

batuyilmz

Yeni üye
yok mu deneyim paylaşacak ::D konuyu yeni görüyorum siparişi ben de veriyorum :D

yok mu deneyim paylaşacak ::D konuyu yeni görüyorum siparişi ben de veriyorum :D

kushkush

Yeni üye
Cvp: LSD nin Gardaşı LSA

Türkiyedeki sitelerden almayın bir işe yaramıyor. Sanırım familyası farklı burda satılanların.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!