LSD kullanıyorsan dikkatli olmalısın

dmt25

Üye
Video için çok teşekkür ederim ama mimosa hostilis kökleri türkiyede bulunuyor mu? Bulunuyorsa nerden bulabilirim? Yurt dışından getirtmeye kalksak gümrükte takılır mı ki? Daha önce bir çok tarif duymuştum mimosa ile emimim artık bunada uyanmışlardır üsttekiler :( Keşke o listeyi bizimle paylaşsan. Denemek isteyen çok kişi olur ve sorumluluk sana ait değil herkes kendinden sorumludur. Sen bir iki tane uyarıda bulunsan yeterlidir bu :)
Mimosa disardan soyluyorsun kanka, bende malesef hic siparisle getirmedim uzun suredir yurt disindaydim yeni dondum donerkende yanimda bi miktar getirdigimle tecrubelendim biraz daha buralarda. Biraz zaman elime tekrar gecince biraz daha tecrubeyle detayli bi konu acabilirim kanka. Mimosisde siparis edince durumumla ilgili bir post acarim

dmt25

Üye
Psikedelikleri doğru bir şekilde kullanan insanın hali gerçekten başka oluyor. Ruhsal veya bilinç mi desem bilemiyorum , epey yol kat ettiğin resmi büyük gördüğün belli. Yazılarından tecrübe ve bilgelik akıyor , senin gibi insanları forumda görmek beni çok mutlu ediyor.
Cok tesekkurler ya duygulandirdin :)

BarryAllen

Yeni üye
Kanka hicbizaman tripi kontrol etmeye calisma birak dusuncelerini izle. Seni nereye goturucegini molekul karar verir her zaman sen her ne kadar denesende. Eger bu kotu dusuncelerinle yuzlesmez ve hayatin boyunca baskilarsan onlar hep seni takip eder, onlari taniyip nerden geldigini ne oldugunu iyi anlamaya calis. Her dusuncene duygusal olarak baglama kendini, dusunceler gelir gecer zamanla hersey degisir sakin kendini hicbiseye baglama bu hayatta ozellikle dusuncelere. Unutma hersey gecici o yasadiginda gecicek ve yasananlara nasil tepki vericegin/verdigin her zaman senin elinde olucak.

Bende olum kaygilarimi hayati yasama seklimi cok dertli bir sekilde yuzlestim. Hatirliyorum mantar atmistim 6gram ve oturup 2 saat aglamistim, o gunden beri olum kaygim yoktur travmalarimin uzerinde calisip cok yol kaydetmisimdir. Trip icin evde falan olmaya calis kanka, guvenli bi yerde olmaya calis LSD biraz daha kibar oluyo mantardan falan ama yinede bazen oda aliyo kontrolu dusuncelerinin seni bir diyardan digerine goturuyo guvenli olduguna emin olmak lazim.
kankam benim çok güzel yazmışın her şeyi ama 2. şeker deneyimim de farketmeden ölüm tribüne girdim sevgilimin kucağında dakikalarca ağladığımı hatırlıyorum o anlar ve bul ölümden korkma değil sevdiklerimi arkada bırakma korkusuydu daha sonra bu kıyamet hz. isa gibisinden terimlere kadar gitti en sonda da ölümden kıyamete kadar ruhlarımızı ney yaptığı hakkında sonu olmayan düşüncelere kaldırdım kendimi lsd yi de bunları cozmek için kullandım.muzik diyosun mesela tek hobim müzik açtığımda akla hayatla gelmiyecek sonuçlar çıkıyor kafamda isa fikri beynimden hiç çıkmıyor düşünmeme engel oluyor durduramıyorum psikiyatriye gittim psikoloğa yönlendirdi randevu alicam bekliyorum .2 tane söyledim şimdi birisini normal kullanıcam birini psikoloğa giderken kullanıcam ama şunu anladım eğer çözmek istiyorsan biseyi o sana cözdurur soru eğer çoktan seçmeliyse ama :D klasikse geçmiş olsun yorum katarak bi yere varilmiyor ben çok fazla yorum kattım kendim bile inanmadığım düşüncelere şuan zararını çok görüyorum keşke sadece eğlence için kullansaydım

dmt25

Üye
kankam benim çok güzel yazmışın her şeyi ama 2. şeker deneyimim de farketmeden ölüm tribüne girdim sevgilimin kucağında dakikalarca ağladığımı hatırlıyorum o anlar ve bul ölümden korkma değil sevdiklerimi arkada bırakma korkusuydu daha sonra bu kıyamet hz. isa gibisinden terimlere kadar gitti en sonda da ölümden kıyamete kadar ruhlarımızı ney yaptığı hakkında sonu olmayan düşüncelere kaldırdım kendimi lsd yi de bunları cozmek için kullandım.muzik diyosun mesela tek hobim müzik açtığımda akla hayatla gelmiyecek sonuçlar çıkıyor kafamda isa fikri beynimden hiç çıkmıyor düşünmeme engel oluyor durduramıyorum psikiyatriye gittim psikoloğa yönlendirdi randevu alicam bekliyorum .2 tane söyledim şimdi birisini normal kullanıcam birini psikoloğa giderken kullanıcam ama şunu anladım eğer çözmek istiyorsan biseyi o sana cözdurur soru eğer çoktan seçmeliyse ama :D klasikse geçmiş olsun yorum katarak bi yere varilmiyor ben çok fazla yorum kattım kendim bile inanmadığım düşüncelere şuan zararını çok görüyorum keşke sadece eğlence için kullansaydım
Kanka bu tarz sorular cok normal, hayatini etkilemesine buyuk spekturmda izin verme ama. Bu molekuller bizi zorlu ve yalniz bir yola cikarir genelde, ruh evren olusumu olum Inanclar bu temalar psikodelik triplerde cok genel bir tema. Eger bunlarin uzerinde meditasyon yaparsna ve triplerini anlamaya calisirsan sana iyi gelicegine eminm. Bu molekkuller her ne kadar eylence icin kullanmak istesende senin bilinc altindaki herseyi cikarip her turlu sana anlaticagini anlatir zaten kanka ondan kacis yok. Mentalini cok zorlamamaya bak, bu triplerini fakat bir kenara zararli diye atma sakin. Yasadigin tecrubelerinin hayatindaki degeri cok buyuk bence. Birde Isa ile ilgili bende cok dusunurdum triplerde kanka, bahsettigin herseyi bende yasadim oyle zamanlar olduki delirdigime inandigim zamanlarim olmustu. Biz dusuncelerimizin bariyerlerini kirmaya basladigimizda gerceklik bize daha fazla acilir ve bu cok zor bir doneme hitab eder insanlarda genelde. Yalnizca herseyi cok ciddiye alip kendini yorma kanka gelecekte devam etmeyi planliyorsan iyi tripler :)

Toska

Üye
Ruhun karanlık gecesi diye adlandırılan , bir üst bilinç boyutuna kalıcı olarak geçiş yapmadan önce psikolojik olarak çok büyük sıkıntılar yaşanılan bir gece var , bu geceye gelmeden bir süre önce de psikolojik olarak epey hassas ve kötü bir dönemden geçilir. Sonra ruhun karanlık gecesini yaşarsın ve ertesi gün bambaşka bir insanmış gibi gözlerini açarsın. Psikolojik sorunlar yaşıyorsan psikoloğa gitmek iyi gelebilir fakat antidepresan tuzağına düşme. Antidepresanlar senin düşüncelerinin önüne bir sis bulutu çekecek ve sen iyileşteğini zannederken aslında sadece pis bir masanın üstüne masayı silmeden masa örtüsü sermiş gibi bir şey yapmış olacaksın. Annem 15 yıldır antidepresan kullanıyor , zamanında bende kullandım intihar düşünceleri ve kendime zarar verme davranışlarım vardı , bir çok tanıdığım insan var yıllardır antidepresanları bırakamıyorlar ama tesadüf bu ki tedavide olamıyorlar. Eğer iyi hissetmiyorsan hayatında yapman gereken bazı şeyleri yapmıyorsundur veya yapmaman gerekenleri sürdürüyorsundur. Eline bir kağıt kalem al ve seni gerçekten üzen ve mutlu eden düşüncelerini yaz. Bu düşüncelerin neden kaynaklandığını saptamaya çalış. Daha sonra harekete geçip yavaş yavaş kontrolü eline almaya bak.

Spor yapmak çok iyi bir fikirdir çünkü beden zorlandığında ve ağrı duyduğunda doğal ağrı kesici olan endorfini salgılar. Endorfinde hem bedenen hem ruhsal olarak rahatlama sağlar. Aynada ki değişimi gördükçe kazanacağın özsevgi ve özgüven de cabası.

Maddeler ilede yapabileceğin bir şey var oda CANDYFLİP dedikleri LSD + EX kombinasyonu. 150 veya 200ug LSDyi aldıktan 1.5 saat sonra ex yutulur. 2. saatin başlarında exin verdiği yoğun mutluluk LSD nin verdiği yoğun hassasiyet ile sonuna kadar deneyimlenir ve o halde ki beyinden gelen düşünceler bir bir kabul edilir , yaşama uyarlanmaya çalışılır. Güzel bir terapi yöntemidir :)

İnsanoğlunun bir sonra ki evrimi bedenen değil bilişsel olarak yaşanacak tarzında bir cümle okumuştum bir yerlerde , kimin söylediği aklımda yok ama sıradan bir insan değildi. Hayata ve kendine bu bakış açısıyla bakarsan önüne gelen iyi ve kötü hisler/deneyimlerinin her birini ders çıkartman gereken ve resmi daha büyük görmeni sağlayan etkenler olarak görürsen , sakinliğini koruyup daha yapıcı ve sağlıklı kararlar vermeni sağlayabilir. Hayat karşına ne getiriyorsa bilki ordan öğrenmen gereken şeyler var.

Son düzenleme:

BarryAllen

Yeni üye
h
Ruhun karanlık gecesi diye adlandırılan , bir üst bilinç boyutuna kalıcı olarak geçiş yapmadan önce psikolojik olarak çok büyük sıkıntılar yaşanılan bir gece var , bu geceye gelmeden bir süre önce de psikolojik olarak epey hassas ve kötü bir dönemden geçilir. Sonra ruhun karanlık gecesini yaşarsın ve ertesi gün bambaşka bir insanmış gibi gözlerini açarsın. Psikolojik sorunlar yaşıyorsan psikoloğa gitmek iyi gelebilir fakat antidepresan tuzağına düşme. Antidepresanlar senin düşüncelerinin önüne bir sis bulutu çekecek ve sen iyileşteğini zannederken aslında sadece pis bir masanın üstüne masayı silmeden masa örtüsü sermiş gibi bir şey yapmış olacaksın. Annem 15 yıldır antidepresan kullanıyor , zamanında bende kullandım intihar düşünceleri ve kendime zarar verme davranışlarım vardı , bir çok tanıdığım insan var yıllardır antidepresanları bırakamıyorlar ama tesadüf bu ki tedavide olamıyorlar. Eğer iyi hissetmiyorsan hayatında yapman gereken bazı şeyleri yapmıyorsundur veya yapmaman gerekenleri sürdürüyorsundur. Eline bir kağıt kalem al ve seni gerçekten üzen ve mutlu eden düşüncelerini yaz. Bu düşüncelerin neden kaynaklandığını saptamaya çalış. Daha sonra harekete geçip yavaş yavaş kontrolü eline almaya bak.

Spor yapmak çok iyi bir fikirdir çünkü beden zorlandığında ve ağrı duyduğunda doğal ağrı kesici olan endorfini salgılar. Endorfinde hem bedenen hem ruhsal olarak rahatlama sağlar. Aynada ki değişimi gördükçe kazanacağın özsevgi ve özgüven de cabası.

Maddeler ilede yapabileceğin bir şey var oda CANDYFLİP dedikleri LSD + EX kombinasyonu. 150 veya 200ug LSDyi aldıktan 1.5 saat sonra ex yutulur. 2. saatin başlarında exin verdiği yoğun mutluluk LSD nin verdiği yoğun hassasiyet ile sonuna kadar deneyimlenir ve o halde ki beyinden gelen düşünceler bir bir kabul edilir , yaşama uyarlanmaya çalışılır. Güzel bir terapi yöntemidir :)

İnsanoğlunun bir sonra ki evrimi bedenen değil bilişsel olarak yaşanacak tarzında bir cümle okumuştum bir yerlerde , kimin söylediği aklımda yok ama sıradan bir insan değildi. Hayata ve kendine bu bakış açısıyla bakarsan önüne gelen iyi ve kötü hisler/deneyimlerinin her birini ders çıkartman gereken ve resmi daha büyük görmeni sağlayan etkenler olarak görürsen , sakinliğini koruyup daha yapıcı ve sağlıklı kararlar vermeni sağlayabilir. Hayat karşına ne getiriyorsa bilki ordan öğrenmen gereken şeyler var.
hocam sen naaaaptııın bu yazdiklarini tek tek not ediyorum çok teşekkür ederim yazın için çok farklı bir bakış açısı kazandırdın bana arada bir okuyup anlamam gereken bir yazı olmuş çok çok teşekkür ederim

dmt25

Üye

kanka bende yeni okudum cok guzel yazmissin la ellerine saglik :)

Freedoman

Yeni üye
İlk deneyimim 20 gün önce gerçekleşen bir festivalde oldu. Sosyal medyadan tanışıp bir arkadaş la gittim, festival alanında satış yedim ve tek takıldım 3 gün. yeni insanlarla tanıştım psychedelic te henüz yeni olduğum için herkes kendi oluşumunu kurduğundan gerekli frekansı yakalayamadım. Fest alanina 2 gun erken gidip ortamı ölçüp doğayı kesfettim konumu doğası gereği müthişti. Festivalin ilk günü akşam üstü Yedikten 45 dakka sonra birşeylerin içime sığmadığını fark edip stage alanından dağa ormana doğru koşar adım yürüdüm dağın tepesine yaklaşınca birşeyler iyice gariplesti icimde büyük bir coşku fırtınası oluştu. Ulumaya başladım ama müthiş bir uluma kurt olsa eşlik ederdi, ben uluyorum Aşşada başkaları uluyor , sesim ne kadar güzelmiş **** dedim sesimi görüyorum sanki gülmeye başladım öyle güzel geldiki kahkaha tufanı yaşadım. Kurumuş Ağaç dalından bir sopa buldum Koşarak rampadan çadır alanına doğru saldım kendimi hızlıyim resmen uçuyorum nefes almayı unutuyordum sık sık terligimi tişörtümü çıkarıp elimdeki sopayı orda gösteri yapanlardan gördüğüm kadarıyla çeviriyorum sallıyorum geziyorum. Insanlardan çekinmeye başladım stage alanına müziğin içine girip dans etmek istedim orda korkmaya başladım herkes çok garip geldi yüzleri değişiyordu kimisinin bedeni kendinden bağımsız dı kimileri müzikle djle bir olmuş müziğin içinde yarıyorlardı sanki, girdim dans etmeye başladım ama sürekli insanları izliyorum gariplerdi tedirgindim. Dj negma vardı sahne enerjisine hayran kaldım müthişti ama bir türlü tam olarak rahatlayamadım.yanimda birisi ile göz göze geldik gülümsüyordu koca stagete 2 tane 2 metrelik hoparlörlerin 150 kisi icinde o kalabalikta gurultude gülen herkesi duydum ve bana gulduklerini sandım Stage den daha sakin derenin içine bank koydukları yere oturdum gelen geçene karşı gulumsuyordm ama bir yandan da tedirgindim su ayağıma vuruyor ayağımı koyduğum taş nefes alıyordu. Ayağıma baktım garipti elim ve bedenimle bir bütündü ayağımdı ama sanki ayağımdı ve bendim,aynı zamanda annemi görüyorum. Kafam ı o kadar yoğun yaşıyordum ki yoruyordu Kendime herşeyin biteceğini keyfini çıkarmam gerektiğini söyledim tribe almaya çalışan konuları dinlemedim dikkatimi istediğim şekilde yakalamaya çalıştım . Dolandım durdum sonra. Üzerinden 5.6 saat gecmisti pul yememin. Suyun kenarina oturdum kafam hala yoğundu ama enleri zirvesi yavaş yavaş çözülüyordu o anki sorunları çözümlemeye çalıştım sonra akışına bıraktım. Yoğunluğun softlaşmaya başladığı an rahatladım boşlugun verdigi mutlulugu dinledim, düşündüm hep önünde durup ama nasil desem annemin hayatındaki yerini öyle güzel hissettimki sevgisinin gölgesi ustumdeydi sanki. Salıncağa oturdum bakınıyorum daha iyi ama ortalık çok kalabalık aklım ara sıra stage de dans ederken karşılaştığım renkli saçlı gözlüklü soft ama yoğun renkli giyinen yani beni büyüleyen kıza gidiyordu. Evet evet Enerjisi beni büyüledi.
8 saat daha yazsam yetmez. Ilk deneyim için kesinlikle yanlış bi ortam, çok yorucu ve bunaltıcı oluyordu festival alanı. kafamı salamadım Ve dozundan tam emin değilim ama çok yoğundu kesinlikle 3te 1 i benim için yeterli olurdu.
Dozundan emin değilseniz 2 ye hatta çeyreğe bile bölebilirsiniz ilk deneyimde amaç bence kafanın ölçüsünü ayarını tartmak olmalı. Triplere dikkat kendinizi her daim sevin ve pozitif yönlerinizi yakalayın negatifleri salın yada olumluya çevirin ki bu daha iyi sizin için. Ruh halinizi iyi değerlendirin.
Mutlu tripler
Kanka dediğin ortam çınarcikti sanırım başka yerde böyle şeyler olurmu hiç sanmıyorum gece 10.30 gibi kamp alanına herşeyden habersizce 2 aile 2 eş 1 i hamile 2 de çocukla kamp alanına geldik ormandan tribal sesler yükseliyordu ne oluyor lan burda dedik direk ayiktik mevzuyu ama girişteki güvenlik bize ' abi içerde saykolar var sizi böyle alamam içeri ' dedi bizde ormanın 10 km ilerisinde yaylaya çıktık orda sabahladik sabah erkenden tekrar kamp alanına girdik şok olduk resmen şekiller kıyafetler mükemmel ötesi kizlar rahat Herkes ne oluyor lan burda dedik resmen ya kızları çocukları bı yere yerleştirdik bong Satan reis vardı görüyorsa selam burdan ona sağolsun çadırında çok şeyler yaşadık 30 dk içinde

Frat_ntul

Yeni üye
Kanka dediğin ortam çınarcikti sanırım başka yerde böyle şeyler olurmu hiç sanmıyorum gece 10.30 gibi kamp alanına herşeyden habersizce 2 aile 2 eş 1 i hamile 2 de çocukla kamp alanına geldik ormandan tribal sesler yükseliyordu ne oluyor lan burda dedik direk ayiktik mevzuyu ama girişteki güvenlik bize ' abi içerde saykolar var sizi böyle alamam içeri ' dedi bizde ormanın 10 km ilerisinde yaylaya çıktık orda sabahladik sabah erkenden tekrar kamp alanına girdik şok olduk resmen şekiller kıyafetler mükemmel ötesi kizlar rahat Herkes ne oluyor lan burda dedik resmen ya kızları çocukları bı yere yerleştirdik bong Satan reis vardı görüyorsa selam burdan ona sağolsun çadırında çok şeyler yaşadık 30 dk içinde
Aynen kanka tamda orası saykopatlaması yaşadım üç günde yeni yeni girdigim için bu tür ortamlara festlereilk bende bi yadırgadım ama genel yaşantıda bu tür olaylara pek yer vermediğimiz için yoksa kimse baksa bir kimseyi görünümünden veya sergilediği davranışlarından dolayı yadırgamıyor tabiii pislikleşmedigi durum kenefe kişisel hak ihlalini aşmadığı sürece bundan güzel bişey varmı mk :D

Ne kadar bilinçli bir muhabbet dönmüş burada cidden ayrı ayrı emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Çok güzel yazmışsınız eklenecek fazla bir söz yok. Kendi deneyimlerim ile ufak tefek bilgiler vermeye çalışayım. LSD bence yalnız yapılmamalı. Nedeni tamamen kendinizle baş başa kaldığınızdan dolayı kafanız kötü düşüncelere kaymaya meyilli oluyor. Sebebi insan beyninin kendini sürekli sorgulaması ve özeleştiri yapmasından kaynaklanıyor. Mesela bir keresinde aklıma bir sorun takıldı. İnsanların birbirini kırmadan iletişim kurabilmeleri aşırı kolayken neden hala birbirlerini kırmayı seçiyorlar? Bu soru ile öyle bir döngüye soktum ki kendimi neresinden yaklaştıysam bu soruyu geçemedim her verdiğim cevapta daha da rahatsız hissettim ve beni bu konudan uzaklaştırabilecek bir arkadaşım yanımda yoktu.
Evde ya da doğada farketmeksizin yanınızda son derece güvendiğiniz bir dostunuz kesinlikle bulunmalı.
İlk deneyimler için kesinlikle doğada yapılmasını öneririm. Doğada edinilen bir deneyim birçok açıdan eşsizdir. Size nereye ait olduğunuzu hissettirir. Şehir hayatında yaşama ne kadar küçük bir pencereden baktığınızı hatırlatır. Birçok derdinizin aslında sandığınız kadar önemli olmadığını gösterir.
LSD keyif için kullanılmaz ancak kullanıldığı yere göre gayet mutlu da hissettirebilir. Bu açıdan festivaller de denenmesi gereken bir tecrübedir. Festivallerde onlarca farklı düşünceye sahip insanla muhabbet edip bakış açını genişletebilirsin. Müzik ile acaba dışarıdan nasıl gözüküyorum diye düşünmeden o özgür ortamda dilediğin gibi dans edebilirsin. Çevrendeki insanları gözlemleyip aslında ne kadar aynı olduğumuzu hissederek kendi egonu yenmek konusunda adımlar atabilirsin.
Bir diğer deneyim türü olarak çok yakın dostlarınızla 2-3 kişi evde toplanıp yanında da sigarayla sakin felsefik bir muhabbetle de denemenizi öneririm.

Alkol ile kullanımını çok önermem zaten alkolün sarhoşluğunu pek hissetmiyorsunuz. Ayrıca alkol LSD nin verdiği hisleri azaltıyor. Ot psychedlic etkilerini arttırır.Daha sakin kalabilmenize de yardımcı olur o yüzden yanınızda bulundurmanızı öneririm.

Festivallerden şalvarlı bir kardeşiniz :D Hayat kısa sevdiklerinize sevdiğinizi söylemeyi asla ertelemeyin

Freedoman

Yeni üye
Aynen kanka tamda orası saykopatlaması yaşadım üç günde yeni yeni girdigim için bu tür ortamlara festlereilk bende bi yadırgadım ama genel yaşantıda bu tür olaylara pek yer vermediğimiz için yoksa kimse baksa bir kimseyi görünümünden veya sergilediği davranışlarından dolayı yadırgamıyor tabiii pislikleşmedigi durum kenefe kişisel hak ihlalini aşmadığı sürece bundan güzel bişey varmı mk :D
Haklısın kanka o uluma neydi **** çocukları korkuttun ormanda senden sonra birde diğerleri de ulumaya başlamıştı bu nasıl tarikat dedik kendi kendimize ama sonra alıştık çocuklarda ulumaya başlamıştı

Frat_ntul

Yeni üye
Haklısın kanka o uluma neydi **** çocukları korkuttun ormanda senden sonra birde diğerleri de ulumaya başlamıştı bu nasıl tarikat dedik kendi kendimize ama sonra alıştık çocuklarda ulumaya başlamıştı
Ne kadar bilinçli bir muhabbet dönmüş burada cidden ayrı ayrı emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Çok güzel yazmışsınız eklenecek fazla bir söz yok. Kendi deneyimlerim ile ufak tefek bilgiler vermeye çalışayım. LSD bence yalnız yapılmamalı. Nedeni tamamen kendinizle baş başa kaldığınızdan dolayı kafanız kötü düşüncelere kaymaya meyilli oluyor. Sebebi insan beyninin kendini sürekli sorgulaması ve özeleştiri yapmasından kaynaklanıyor. Mesela bir keresinde aklıma bir sorun takıldı. İnsanların birbirini kırmadan iletişim kurabilmeleri aşırı kolayken neden hala birbirlerini kırmayı seçiyorlar? Bu soru ile öyle bir döngüye soktum ki kendimi neresinden yaklaştıysam bu soruyu geçemedim her verdiğim cevapta daha da rahatsız hissettim ve beni bu konudan uzaklaştırabilecek bir arkadaşım yanımda yoktu.
Evde ya da doğada farketmeksizin yanınızda son derece güvendiğiniz bir dostunuz kesinlikle bulunmalı.
İlk deneyimler için kesinlikle doğada yapılmasını öneririm. Doğada edinilen bir deneyim birçok açıdan eşsizdir. Size nereye ait olduğunuzu hissettirir. Şehir hayatında yaşama ne kadar küçük bir pencereden baktığınızı hatırlatır. Birçok derdinizin aslında sandığınız kadar önemli olmadığını gösterir.
LSD keyif için kullanılmaz ancak kullanıldığı yere göre gayet mutlu da hissettirebilir. Bu açıdan festivaller de denenmesi gereken bir tecrübedir. Festivallerde onlarca farklı düşünceye sahip insanla muhabbet edip bakış açını genişletebilirsin. Müzik ile acaba dışarıdan nasıl gözüküyorum diye düşünmeden o özgür ortamda dilediğin gibi dans edebilirsin. Çevrendeki insanları gözlemleyip aslında ne kadar aynı olduğumuzu hissederek kendi egonu yenmek konusunda adımlar atabilirsin.
Bir diğer deneyim türü olarak çok yakın dostlarınızla 2-3 kişi evde toplanıp yanında da sigarayla sakin felsefik bir muhabbetle de denemenizi öneririm.

Alkol ile kullanımını çok önermem zaten alkolün sarhoşluğunu pek hissetmiyorsunuz. Ayrıca alkol LSD nin verdiği hisleri azaltıyor. Ot psychedlic etkilerini arttırır.Daha sakin kalabilmenize de yardımcı olur o yüzden yanınızda bulundurmanızı öneririm.

Festivallerden şalvarlı bir kardeşiniz :D Hayat kısa sevdiklerinize sevdiğinizi söylemeyi asla ertelemeyin
Ahahaha selam dostum. Fest beni epey zorlamıştı hatta erkenden kaçtım ama şuanda özlüyorum sahid3n farklı enerjisi müthiş insanlarlada tanıştım enerjileri harikaydı umarım kendimi başka bir festival e hazır hissettiğimde sana ve şallvrına denk geliriz:)

Frat_ntul

Yeni üye
Hahahhasjjsjs kanka benim ulumamamı denk geldinbilmiyorum ama şuanda basarabilcegim bişey değil öyle dolu çoşkulu uludum ki bütün benliğimi o an ulumaya adamışım farkediyorum şuan üfff çok iyi gelmişti :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
    *** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    ****** hahahaha*** ***** *** ***** ******* ** *** ******* ** ********* ******* ***** ******** ******** ***** ** hahahaha **** **** ******** ***** ** hahahaha*
  • muadip muadip:
    ***** ********** ******** ********* ********* *** ********* *** ********** ** ***** ******** ********** hahahaha* ******** ***** hahahaha*** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
    +1
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** **** ****** ****** ***** ******* ***** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* hahahaha ****** ********** ***** hahahaha ***** ****** *** **** ****** ****** ***** ******* **
    +1
  • B burap1:
    ******* ****** ****** ******** *** hahahaha **** ****** ****** ******* hahahaha* ******* ********* ***** ********* ******** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha ****** ********** ***** hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******* *** **** ***** hahahaha** hahahaha* ****** ********* **** hahahaha***
  • Kanka Kanka:
    *** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
    +1
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** hahahaha** ***** ***** hahahahahahahaha *** ******** hahahaha******* ******** ***** hahahaha **
  • NewGardener NewGardener:
  • S sefilzenci:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ******* *** **** ***** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** ***** hahahaha********
  • D deatheulalia:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: *** ***