LSD kullanıyorsan dikkatli olmalısın

Toska

Üye
Herkese selam !

ÖN NOT : 10BİN KARAKTER SINIRLANDIRMASI OLDUĞU İÇİN TEK BİR GÖNDERİDE KONUYU GENİŞ BİR ŞEKİLDE ELE ALAMADIM FAKAT ÇOK YARAR GÖRECEĞİNİZ BİR KONU OLDUĞUNA KESİNLİKLE EMİNİM. ( okurken noktalama işaretlerini dikkate alırsanız daha anlaşılabilir olabilir )

Bugün , sadece LSD konusunda tecrübem olduğu için genel olarak LSD 'ye yönelik fakat aynı zamanda da genel olarak bütün psikedelik maddelere , >>bu maddelerden negatif etkiler almamak ve pozitif etkilerini daha yoğun ve mümkün olabildiğince kalıcı bir şekilde yaşamanızı sağlamak adına<< nasıl yaklaşmanız gerektiğine dair tavsiyelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağım.

LSD veya psikedelik madde tecrübesi olan sevgili dostlarım , yazımda eksik gördüğünüz veya eklenmesinin iyi olacağını düşündüğünüz kısımları yorumlarda belirtirseniz çok sevinirim.. Tavsiyelerinizi , tripteyken yapmaktan hoşlandığız şeyleri bu konu başlığının altında belirtirseniz , tecrübesiz olanlar için çok faydalı olursunuz.

+ Zamanla bir takım ekleme ve çıkartmalar yapabilirim şimdilik bu kadar. HADİ BAŞLAYALIM !

Bu bölümde büyük oranda @sosyalist nickli forum kullanısından büyük bir ilham aldım ve bir iki tanede alıntı yapacağımı baştan söyleyeyim. Kendisine katkılarından dolayı bizzat teşekkür ediyorum.

LSD sıradan uyuşturuculara benzemez.
Etkisi son bulduktan sonra bile o yolculuğundan bir çok şeyi cebinde geri getirmiştir kullanan kişi. Tabi eğer bu amaca dair bir bakış açısı ve tutum sergilemişse. Bu maddeye uyuşturucu demeyi bile ilk kullanımımdan itibaren yanlış bulmaya başladım. İnsan bilincinde genişlemeye sebep olan , insana o güne kadar ''meğer'' ( yaşamayan çoğu insan maalesef meğer kelimesinde yatan o anlamı anlamayacak ) çok azıcık farkında olduğu varlığı hakkında büyük farkındalıklar kazandırtan , ''yaşadığını hatırlatan'' bu maddeye uyuşturucu demek ve bunu ''sadece'' eğlence amacıyla kullanmak kanaatimce çok büyük bir yanlıştır. LSD ve hatta diğer psikedelik maddeler günün birinde tıpkı şuan esrarın faydalarının anlaşılıp kabul edilmesi gibi anlaşılacak ve kabul edilecek. Umarım o günler bir an önce gelir ve yardıma muhtaç olan bir çok insan bu moleküllerden fayda görüp hayatlarını daha kaliteli ve mutlu yaşarlar.

Sosyalist : '' LSD ve Shrome deneyimi kafadan ziyade doğayla,benlik ve bilinçle olan bir buluşmadır. Zaten bunu kafa yapmak için kullanan kişilerde bundan bir b*k anlamazlar. ''

Sosyalist : '' LSD, çavdar mahmuzundan sentezlenen yarı sentetik bir madde diyebileceğimiz birşey. Yıllarca bunu psikiyatrik tedavi amaçlı kullandılar ve hala kullanıyorlar.Mantar,Dmt,Peyote bunlar zaten doğa da var. ''

Eğer hayat seni bugün bu forumda ki bu konu başlığı altına çektiyse bunu geri çevirme ve psikedelikleri ciddiye al. LSD ile alakalı youtube'da türkçe dublajlı ''LSD BELGESELİ'' mevcut. Biraz ürkütücü bir belgesel olsada LSD ile neler yapılmış ne sonuçları olmuş bilgi sahibi olabilirsin. Eroin , kokain , ot , antidepresan bağımlılığı gibi bağımlılıklardan bu madde sayesinde kurtulan binlerce insan mevcut. Amerika'da sırf psikedelik maddeler ( özellikle DMT )ile insanları bağımlılıklarından , korkularından , travmalarından arındırıyorlar.

LSD'nin bana kattığı en büyük şey Otokontrol gücümü arttırmasıdır. Daha bilinçliyim , duygularımı daha iyi anlayabiliyor ve hissedebiliyorum hatta onları çıkış noktasına kadar takip edip neden sonuç ilişkisini daha iyi anlayabiliyorum. LSD'den önce ki hayatımda da yaşıyor olduğumun düşüncelere sahip olduğumun farkındaydım fakat sanki LSD bunun arkasına bir gözlemci yerleştirmiş gibi , farkında olmanın farkında olmak gibi bir his. Bunun yanında beni doğaya ve her türlü canlıya karşı daha hassas ve sevgi dolu biri haline getirdi. Bunu da bana kendimi daha çok sevdirerek yaptı. İnsan hayatında ki hemen hemen bütün problemlerin aslında insanın öz sevgi eksikliğinden kaynaklandığını anladım. Kendisini egosal bir biçimde değilde iyi anlamda sevip , kabul eden insan ister istemez iyi hissedecek , olayları iyi karşılayacak , iyi davranacak ve hayatta ona mecburen iyi deneyimler kazandırmak zorunda kalacak.

1-Son zamanlarda maddi veya manevi nedenlerden ötürü eğer moralin bozuksa , hayatında yolunda gitmeyen bir takım olaylar varsa kullanmamalısın !

2- Bana bir şey olmaz ben falan senedir şunu bunu kullanıyorum , hem ben çok etkilenmiyorum , ben kendimi bilirim diyip İlk seferde önerilen dozu asla ve asla aşmamalısın ! LSD için bu doz 100UG'dir ( mikrogram ) , Sihirli mantar için 1.5gramdır ( kuru olarak ) , DMT için , 0.15 gramdır .

3- Bu tarz maddeler üzerinde tecrübe kazanmadan önce kesinlikle çok fazla insanın olduğu yerlerde kullanmamalısın !

4- Uyuşturucuya karşı olan , mod düşüren , kısacası toksik bir insanla birlikte yapmamalısın !

6- Psikedelikler ile özellikle alkolü karıştırmamalısın , esrar 3. ve 4. kullanımların da ihtiyaç duyuyorsan ekleyebilirsin , ilk 2 deneyimin sade olmalı. İLK SEFER İÇİN EN GÜVENLİ DOZ 110 UG DİR. DOZLAR ARASINDA BÜYÜK SIÇRAMALAR YAPMAYIN 110 DAN 300 E ÇIKARSANIZ YİNE AFALLAYIP KALABİLİRSİNİZ . 110-150-225-300-350 GİBİ GİTMEK İYİ OLABİLİR. Benim kafam olmadı , hafif geldi , bune ya bu kadar mı diyip kağıt üstüne kağıt asla ve asla yutmayın/yapıştırmayın !!!!!!!

7- Aldığın maddenin LSD mi yoksa sahte bir takım maddeler olup olmadığını anlamak için LSD KİT e ulaşabiliyorsan , ne içtiğinden emin olmak için en garanti yöntem budur. Kitin yoksa ve yinede yapmak istiyorsan gerekirse pulun yarısını alıp bir kere test edip , ardından 13 gün geçtikten sonra kullanacaksan kullanmalısın . ( LSD 13 GÜN BOYUNCA TOLERANS GELİŞTİRİR , EĞER MALZEMEDEN EMİNSENİZ DOLU BİR DENEYİM İÇİN 13 GÜN BEKLEMENİZ İSABETLİ OLACAKTIR )

8- Halinden anlayacak sana daima gülümseyecek , seni olası bir bad trip'e yakalanma durumunda dizginleyebilecek , sana bunun sonsuza dek sürmeyeceğini , ölmeyeceğini , sadece maddenin etkisi altında olduğunu ve sakin olman gerektiğini söyleyebilecek bir yada iki çok yakın arkadaşın ile yapmalısın !

9- Hava aşırı sıcak veya soğuksa dışarda kullanmak iyi olmayabilir . LSD için en güzel mekanlar başlangıçta bol bol yeşil çimenlerin olduğu etrafı ağaçlarla dolu olan düzlüklerdir. Zamanla ormanın içine doğru kaçabilirsin ama ilk başta açık ve tenha bir ortamda olmalısın.

10- Unutmamalısın ki psikedelik zihin açıcı anlamına gelir ve emin ol daha önce kullanmadıysan hayatında ilk defa bu kadar farklı hissedeceksin , bilincin çok şaşırabilir ama bu korkulacak bir şey değildir , psikedeliklerde en önemli noktalardan birisi içinde bulunduğun deneyimin akıp gitmesine izin vermek , kabullenmektir.

11- En sevdiğin , sindirmesi çok zor olmayan hafif atıştırmalıklar ve aburcuburlarını yakınında tutmalısın.

12-LSD ile eğlenebilmek kolay değildir ! En azından 200-300UG leri görmeden ,bir festival ortamında veya konserde alayım eğleneyim diyemezsin. İlk bir kaç seferini yanında sadece 1 kişi ile veya yalnız başınayken yapmalısın !

13- LSD içip kendini süpermen zannetti 35. kattan uçmak için atladı öldü , kendini portakal zannedip soyunmaya başladı :D:D gibi şehir efsanelerine kulak asma.

14- Dünyada psikedelik maddeler ile eroin , alkol veya bir takım diğer uyuşturuculara karşı olan bağımlılıklarını yenen , travmalarını atlatan , korkularından arınan insanlar olduğunu unutma !

15- Psikedelik maddeler ile insanoğlunun en büyük korkularından biri olan ölüm korkusunu bile yenebilen , ölümün eşiğinde ki kanser hastalar olduğunu unutma !

16- 1960 yıllarda ki dünyada barış isteyen , savaş karşıtı , çicek çocukları yani hippilerin LSD sayesinde bu gibi düşünceleri daha kolay kabul edebildiklerini unutma !

17- Kendini hazır hissetmiyorsan ama deli gibi merak ediyorsan kullanma !

Üstünde biraz daha düşünsem bu maddeleri çoğaltabilirim fakat genel olarak konuyu daha iyi görmenizi sağlayabildiğime kanaat getiriyorum. Psikedelik madde kullanacaksan kullandığın maddeye saygı duymak zorundasın. Sokak arasında alıp şehirde dolaşabileceğin maddeler değil bunlar.

Son düzenleme:

dmt25

Üye
Cok guzel baslik olmus kanka, ben meditasyon yapmaya bayiliyorum. Tecrube kazandiktan sonra herkese onerim karanlik bir odada 5gr mantar atip yatip olanlari izlemesi. Triplerinizi sadece zevk ve eylence icin kullanmayin, bu molekkullerin gucunu kendi faydaniza kullanmayida ogrenin. Herkese iyi tripler:)

He birde DMT kullanimini biraz tecrubeden sonra yapilmasini oneririm, hazir olanlar bir GVG pipe gibi bir vaporizera doldurup 3 buyuk duman cekmeliler. DMT yolculugu cok farkli bir spektrumdur kendini mental olarak hazirlamayi unutma

Toska

Üye
Teşekkür ederim. Daha büyük farkındalık sahibi olduğumuz üst bilinç boyutlarında varlığımızı kalıcı kılmak konusunda meditasyonun önemi çok büyük. Bunu bana bir kez daha hatırlattığın için de ayrıca teşekkür ediyorum. Terrance McKenna'nın insanlara en büyük tavsiyesi karanlık bir odada 5gr mantar yemekti. Bunu deneyimlediysen ne mutlu sana. Şuana dek asit dışında bir psikedelik maalesef denk gelmedi. Sanırım bir sonra ki psikedeliğim mantar daha sonrada dmt olacak. DMT mantardan önce denk gelirse de hayır demem ama :) Deepwebden DMT sipariş ettiğimiz de süreç nasıl işliyor biraz bilgi verir misin? Toz halinde olduğu için gümrükte takılması ne derece risklidir? LSD siparişi verir gibi sahte isim ve adres kullanıp takipsiz yapmak lazımdır sanırım?

dmt25

Üye
Teşekkür ederim. Daha büyük farkındalık sahibi olduğumuz üst bilinç boyutlarında varlığımızı kalıcı kılmak konusunda meditasyonun önemi çok büyük. Bunu bana bir kez daha hatırlattığın için de ayrıca teşekkür ediyorum. Terrance McKenna'nın insanlara en büyük tavsiyesi karanlık bir odada 5gr mantar yemekti. Bunu deneyimlediysen ne mutlu sana. Şuana dek asit dışında bir psikedelik maalesef denk gelmedi. Sanırım bir sonra ki psikedeliğim mantar daha sonrada dmt olacak. DMT mantardan önce denk gelirse de hayır demem ama :) Deepwebden DMT sipariş ettiğimiz de süreç nasıl işliyor biraz bilgi verir misin? Toz halinde olduğu için gümrükte takılması ne derece risklidir? LSD siparişi verir gibi sahte isim ve adres kullanıp takipsiz yapmak lazımdır sanırım?
Vendordan vendora zamanlama degisim gosterir, freebase DMT toz olarak geliyor ben takilanini duymadim daha. Bir diger secenekde kendi extractini kendin yapmak fakat sanirsam Red Mimosis bazen takilabiliyormus. DP siparislerinde her zaman drop ve fake isim kullanimi onemli fakat ben drop kullanmayip senelerdir hala hicbisey olmamis insanlar taniyorum yani biraz senin ne kadar risk alma toleransin olduguna bagli. Dread’de turkiye icin acilmis bir subdread bulunuyor orda bunlarla ilgili konusmalar listeler hep paylasiliyor, oraya bir goz atip Turkiyede isler nasil ilerliyor nelere dikkat edilmeli daha iyi bi spektrumda anlayabilirsin :)

Toska

Üye
Vendordan vendora zamanlama degisim gosterir, freebase DMT toz olarak geliyor ben takilanini duymadim daha. Bir diger secenekde kendi extractini kendin yapmak fakat sanirsam Red Mimosis bazen takilabiliyormus. DP siparislerinde her zaman drop ve fake isim kullanimi onemli fakat ben drop kullanmayip senelerdir hala hicbisey olmamis insanlar taniyorum yani biraz senin ne kadar risk alma toleransin olduguna bagli. Dread’de turkiye icin acilmis bir subdread bulunuyor orda bunlarla ilgili konusmalar listeler hep paylasiliyor, oraya bir goz atip Turkiyede isler nasil ilerliyor nelere dikkat edilmeli daha iyi bi spektrumda anlayabilirsin :)
Dreade birazdan göz atacağım senden market ve vendor tavsiyesi alabilir miyim ? freebase diye arattım empmarkette bulamadım :)

Frat_ntul

Yeni üye
İlk deneyimim 20 gün önce gerçekleşen bir festivalde oldu. Sosyal medyadan tanışıp bir arkadaş la gittim, festival alanında satış yedim ve tek takıldım 3 gün. yeni insanlarla tanıştım psychedelic te henüz yeni olduğum için herkes kendi oluşumunu kurduğundan gerekli frekansı yakalayamadım. Fest alanina 2 gun erken gidip ortamı ölçüp doğayı kesfettim konumu doğası gereği müthişti. Festivalin ilk günü akşam üstü Yedikten 45 dakka sonra birşeylerin içime sığmadığını fark edip stage alanından dağa ormana doğru koşar adım yürüdüm dağın tepesine yaklaşınca birşeyler iyice gariplesti icimde büyük bir coşku fırtınası oluştu. Ulumaya başladım ama müthiş bir uluma kurt olsa eşlik ederdi, ben uluyorum Aşşada başkaları uluyor , sesim ne kadar güzelmiş **** dedim sesimi görüyorum sanki gülmeye başladım öyle güzel geldiki kahkaha tufanı yaşadım. Kurumuş Ağaç dalından bir sopa buldum Koşarak rampadan çadır alanına doğru saldım kendimi hızlıyim resmen uçuyorum nefes almayı unutuyordum sık sık terligimi tişörtümü çıkarıp elimdeki sopayı orda gösteri yapanlardan gördüğüm kadarıyla çeviriyorum sallıyorum geziyorum. Insanlardan çekinmeye başladım stage alanına müziğin içine girip dans etmek istedim orda korkmaya başladım herkes çok garip geldi yüzleri değişiyordu kimisinin bedeni kendinden bağımsız dı kimileri müzikle djle bir olmuş müziğin içinde yarıyorlardı sanki, girdim dans etmeye başladım ama sürekli insanları izliyorum gariplerdi tedirgindim. Dj negma vardı sahne enerjisine hayran kaldım müthişti ama bir türlü tam olarak rahatlayamadım.yanimda birisi ile göz göze geldik gülümsüyordu koca stagete 2 tane 2 metrelik hoparlörlerin 150 kisi icinde o kalabalikta gurultude gülen herkesi duydum ve bana gulduklerini sandım Stage den daha sakin derenin içine bank koydukları yere oturdum gelen geçene karşı gulumsuyordm ama bir yandan da tedirgindim su ayağıma vuruyor ayağımı koyduğum taş nefes alıyordu. Ayağıma baktım garipti elim ve bedenimle bir bütündü ayağımdı ama sanki ayağımdı ve bendim,aynı zamanda annemi görüyorum. Kafam ı o kadar yoğun yaşıyordum ki yoruyordu Kendime herşeyin biteceğini keyfini çıkarmam gerektiğini söyledim tribe almaya çalışan konuları dinlemedim dikkatimi istediğim şekilde yakalamaya çalıştım . Dolandım durdum sonra. Üzerinden 5.6 saat gecmisti pul yememin. Suyun kenarina oturdum kafam hala yoğundu ama enleri zirvesi yavaş yavaş çözülüyordu o anki sorunları çözümlemeye çalıştım sonra akışına bıraktım. Yoğunluğun softlaşmaya başladığı an rahatladım boşlugun verdigi mutlulugu dinledim, düşündüm hep önünde durup ama nasil desem annemin hayatındaki yerini öyle güzel hissettimki sevgisinin gölgesi ustumdeydi sanki. Salıncağa oturdum bakınıyorum daha iyi ama ortalık çok kalabalık aklım ara sıra stage de dans ederken karşılaştığım renkli saçlı gözlüklü soft ama yoğun renkli giyinen yani beni büyüleyen kıza gidiyordu. Evet evet Enerjisi beni büyüledi.
8 saat daha yazsam yetmez. Ilk deneyim için kesinlikle yanlış bi ortam, çok yorucu ve bunaltıcı oluyordu festival alanı. kafamı salamadım Ve dozundan tam emin değilim ama çok yoğundu kesinlikle 3te 1 i benim için yeterli olurdu.
Dozundan emin değilseniz 2 ye hatta çeyreğe bile bölebilirsiniz ilk deneyimde amaç bence kafanın ölçüsünü ayarını tartmak olmalı. Triplere dikkat kendinizi her daim sevin ve pozitif yönlerinizi yakalayın negatifleri salın yada olumluya çevirin ki bu daha iyi sizin için. Ruh halinizi iyi değerlendirin.
Mutlu tripler

Toska

Üye
@Frat_ntul Tecrübelerini paylaştığın için teşekkürler kanka çok güzel bir yazı olmuş. İlk seferinde böyle bir ortamda ve sanırım orta doz almışsın çok iyi idare ettiğini düşünüyorum. Daha bilinçli dozlar ve mutlu tripler dilerim :)

Frat_ntul

Yeni üye
Sağol kanka :) . Bi ara epey zorladı ama doz ve ortam bilincini çözdüm ruh halinin ve enerjinin önemini anladım. Şu ara tekrar yaşamak istiyorum ama gerekli anı bekliycem. :)

BarryAllen

Yeni üye
Güzel bir konu olmuş. Benim merak ettiğim herkes açık alanda doğada kullanın diyor ama bu meretin kafası 18 saat sürüyor. O kafada eve dönmek beni daha çok tribe sokar tanıdık görecek miyim diye. Hatta ormanda bile korkarım bir tanıdık çıkacak mı birilerine rezil olur muyum diye. En büyük endişem o leyla gibi sağa sola bakarken, kafa yaşarken birilerinin görmesi çünkü benim. Ayrıca benim en rahat hissettiğim yer evim, çok tribe girersem yüzümü yıkarım, canım ne istiyorsa açar izlerim, dinlerim. İlk sefer için evde deneyimlemek kötü bir fikir mi?
kankam ben ilk deneyimimi evde yaşadım kafasını bilmiyorum tabi nasıl olucak falan sigarayi düşürdüm elimden sigara iki kez yere düşünce haykırmaya başladım odanda ki duvarda hiç dikkat etmediğin izler olduğunu eminim hepsi hareket etmeye başlayınca bidaha haykırdım annem ve babam iceride muhabbet ediyor kardeşim evi süpürüyordu arada odaya giriyorlardı emin ol olduğundan daha normal oluyorsun babamin göbeğinde ki desenler hareket ediyordu güldüm karşında korkulucak bişey yok halisunasyonlari hemen kabul ettirmen lazım beynine ama ev beni boğdu dışarı çıktım arkadaşın ofisine gittim giderken bana şekerin kafasını anımsattı o da farkına varmadı bişey kullandığımı eve geldim bi macun içtim oda kafası yükseldi ama oda da sıkılırsın aynı halislerden felan ha bad yaşadım mi iki kez kullandım ikisinde de bad yaşadığımı sonradan farkettim farkinda olmuyorsun bad yaşadığıni bidahaki kullanmam da loving vincent izliycem sizede öneririm çok merak ediyorum görsel halisleri benim için düşünceden çok görsel halisler daha çok zevk veriyor ama düşüşü çok kötü ama değiyor o saatlere **** ya anlatamam kullan gitsin

dmt25

Üye
kankam ben ilk deneyimimi evde yaşadım kafasını bilmiyorum tabi nasıl olucak falan sigarayi düşürdüm elimden sigara iki kez yere düşünce haykırmaya başladım odanda ki duvarda hiç dikkat etmediğin izler olduğunu eminim hepsi hareket etmeye başlayınca bidaha haykırdım annem ve babam iceride muhabbet ediyor kardeşim evi süpürüyordu arada odaya giriyorlardı emin ol olduğundan daha normal oluyorsun babamin göbeğinde ki desenler hareket ediyordu güldüm karşında korkulucak bişey yok halisunasyonlari hemen kabul ettirmen lazım beynine ama ev beni boğdu dışarı çıktım arkadaşın ofisine gittim giderken bana şekerin kafasını anımsattı o da farkına varmadı bişey kullandığımı eve geldim bi macun içtim oda kafası yükseldi ama oda da sıkılırsın aynı halislerden felan ha bad yaşadım mi iki kez kullandım ikisinde de bad yaşadığımı sonradan farkettim farkinda olmuyorsun bad yaşadığıni bidahaki kullanmam da loving vincent izliycem sizede öneririm çok merak ediyorum görsel halisleri benim için düşünceden çok görsel halisler daha çok zevk veriyor ama düşüşü çok kötü ama değiyor o saatlere **** ya anlatamam kullan gitsin
Kanka bad trip diye bi kavrami beyninize sokmayin trip triptir bazen zor gecebilir sizin bilincinizde bulunan seylerin kendini manifeste etmisidir genelde bu. Bunlari yasadiktan sonra bunlardan ders cikarip gelismeye bakmak cok onemli bence, bad trip kavramida insanlarda biraz yasadiklari tribi hemen bad diye koyup ustune dusunmemezlige surukluyor. Dusus muhabbetide bana hic kotu olmuyo kanka sana neden kotu hisettiriyo? bi yorgunluk hissi falanmi aliyosun? LSD de biraz insani zorluyo tabi trip o kadar uzun suruyorki bazen tamam **** bit artik diyesi geliyo insanin

dmt25

Üye
Dreade birazdan göz atacağım senden market ve vendor tavsiyesi alabilir miyim ? freebase diye arattım empmarkette bulamadım :)
Kanka bende uzun suredir soylemedigim icin pek oneri veremicem, kendi ekstrektimi yapma taraftariyim biraz ben daha ucuza geliyor, birazda molekulle aranda bir iliski olusuyor gibi hissediyo insan

Toska

Üye
Güzel bir konu olmuş. Benim merak ettiğim herkes açık alanda doğada kullanın diyor ama bu meretin kafası 18 saat sürüyor. O kafada eve dönmek beni daha çok tribe sokar tanıdık görecek miyim diye. Hatta ormanda bile korkarım bir tanıdık çıkacak mı birilerine rezil olur muyum diye. En büyük endişem o leyla gibi sağa sola bakarken, kafa yaşarken birilerinin görmesi çünkü benim. Ayrıca benim en rahat hissettiğim yer evim, çok tribe girersem yüzümü yıkarım, canım ne istiyorsa açar izlerim, dinlerim. İlk sefer için evde deneyimlemek kötü bir fikir mi?
Dostum yoğun etkisi 4 ile 6 saat arası sürüyor kalan saatlerde hafif bir kafan oluyor , eve rahatlıkla normal davranarak dönersin kimse bir şey anlamaz. Bence almak için en doğru zaman öğleden önce 10 suları falandır. saat 2-3 gibi yoğun etkisi bitmiş olur , biraz daha takılıp akşama doğru eve gidip kalan kafayıda evde otla harmanlayıp yaşamak güzel oluyor :)

Toska

Üye
Kanka bende uzun suredir soylemedigim icin pek oneri veremicem, kendi ekstrektimi yapma taraftariyim biraz ben daha ucuza geliyor, birazda molekulle aranda bir iliski olusuyor gibi hissediyo insan
O zaman ileride senden de bir konu bekliyorum , nerden ne sipariş edip hangi tarife göre hazırlayacağın hakkında detaylı bir konu çok güzel olur :)

dmt25

Üye
bu TEK i kullaniyorum kanka malzemelerin hepside Turkiyede elde etmek kolay oluyor, bakalim belkide baslik acarsam liste cikarip neyin nerden alincagini falan hazirlarim ama asiri tecrube edinmedende acmaktan cekiniyorum biraz.

BarryAllen

Yeni üye
Kanka bad trip diye bi kavrami beyninize sokmayin trip triptir bazen zor gecebilir sizin bilincinizde bulunan seylerin kendini manifeste etmisidir genelde bu. Bunlari yasadiktan sonra bunlardan ders cikarip gelismeye bakmak cok onemli bence, bad trip kavramida insanlarda biraz yasadiklari tribi hemen bad diye koyup ustune dusunmemezlige surukluyor. Dusus muhabbetide bana hic kotu olmuyo kanka sana neden kotu hisettiriyo? bi yorgunluk hissi falanmi aliyosun? LSD de biraz insani zorluyo tabi trip o kadar uzun suruyorki bazen tamam **** bit artik diyesi geliyo insanin
kanka bad den kastım eglenmedigimi çok düşündüğümü farkettim ölüm ve gelecek kaygısı hakkında sonucu olmayan şeyler hakkında kendimi kontrol edemeden saatlerce düşünmüşüm ve sonra ki günler o dusunceler beynimden çıkmak bilmedi,düşüşte ise çok yoruluyorum bitişinde uyuyum artık diyorum gereksiz uzun sürüyor bi o kadar da hızlı suruyor ikincisinde ki hatam starbucksa gitmek oldu mal miyim neyim **** ben hep yanlış ortamlarda kullandım 3. yolculuğumu güzel yapicam ama eminim

dmt25

Üye
peki o düşünceler geldiğinde dur lan bu düşünceler deneyimimi bozuyor güzel bir müzik açıp keyfime bakayım diyebiliyor musun? mesela bana cigaranın ayarını fazla kaçırdığımda oluyor dediğin şey, kovadan falan üst üste çok alınca kötü düşünceler basıyor kafamı. dur lan kendimi eğlendireyim diye görsel zevki yüksek şeyler izliyorum kafa başka yöne gidiyor. bunda da mümkün mü bu bilinç?
Kanka hicbizaman tripi kontrol etmeye calisma birak dusuncelerini izle. Seni nereye goturucegini molekul karar verir her zaman sen her ne kadar denesende. Eger bu kotu dusuncelerinle yuzlesmez ve hayatin boyunca baskilarsan onlar hep seni takip eder, onlari taniyip nerden geldigini ne oldugunu iyi anlamaya calis. Her dusuncene duygusal olarak baglama kendini, dusunceler gelir gecer zamanla hersey degisir sakin kendini hicbiseye baglama bu hayatta ozellikle dusuncelere. Unutma hersey gecici o yasadiginda gecicek ve yasananlara nasil tepki vericegin/verdigin her zaman senin elinde olucak.
kanka bad den kastım eglenmedigimi çok düşündüğümü farkettim ölüm ve gelecek kaygısı hakkında sonucu olmayan şeyler hakkında kendimi kontrol edemeden saatlerce düşünmüşüm ve sonra ki günler o dusunceler beynimden çıkmak bilmedi,düşüşte ise çok yoruluyorum bitişinde uyuyum artık diyorum gereksiz uzun sürüyor bi o kadar da hızlı suruyor ikincisinde ki hatam starbucksa gitmek oldu mal miyim neyim **** ben hep yanlış ortamlarda kullandım 3. yolculuğumu güzel yapicam ama eminim
Bende olum kaygilarimi hayati yasama seklimi cok dertli bir sekilde yuzlestim. Hatirliyorum mantar atmistim 6gram ve oturup 2 saat aglamistim, o gunden beri olum kaygim yoktur travmalarimin uzerinde calisip cok yol kaydetmisimdir. Trip icin evde falan olmaya calis kanka, guvenli bi yerde olmaya calis LSD biraz daha kibar oluyo mantardan falan ama yinede bazen oda aliyo kontrolu dusuncelerinin seni bir diyardan digerine goturuyo guvenli olduguna emin olmak lazim.

Toska

Üye
bu TEK i kullaniyorum kanka malzemelerin hepside Turkiyede elde etmek kolay oluyor, bakalim belkide baslik acarsam liste cikarip neyin nerden alincagini falan hazirlarim ama asiri tecrube edinmedende acmaktan cekiniyorum biraz.
Video için çok teşekkür ederim ama mimosa hostilis kökleri türkiyede bulunuyor mu? Bulunuyorsa nerden bulabilirim? Yurt dışından getirtmeye kalksak gümrükte takılır mı ki? Daha önce bir çok tarif duymuştum mimosa ile emimim artık bunada uyanmışlardır üsttekiler :( Keşke o listeyi bizimle paylaşsan. Denemek isteyen çok kişi olur ve sorumluluk sana ait değil herkes kendinden sorumludur. Sen bir iki tane uyarıda bulunsan yeterlidir bu :)

Toska

Üye
Kanka hicbizaman tripi kontrol etmeye calisma birak dusuncelerini izle. Seni nereye goturucegini molekul karar verir her zaman sen her ne kadar denesende. Eger bu kotu dusuncelerinle yuzlesmez ve hayatin boyunca baskilarsan onlar hep seni takip eder, onlari taniyip nerden geldigini ne oldugunu iyi anlamaya calis. Her dusuncene duygusal olarak baglama kendini, dusunceler gelir gecer zamanla hersey degisir sakin kendini hicbiseye baglama bu hayatta ozellikle dusuncelere. Unutma hersey gecici o yasadiginda gecicek ve yasananlara nasil tepki vericegin/verdigin her zaman senin elinde olucak.

Bende olum kaygilarimi hayati yasama seklimi cok dertli bir sekilde yuzlestim. Hatirliyorum mantar atmistim 6gram ve oturup 2 saat aglamistim, o gunden beri olum kaygim yoktur travmalarimin uzerinde calisip cok yol kaydetmisimdir. Trip icin evde falan olmaya calis kanka, guvenli bi yerde olmaya calis LSD biraz daha kibar oluyo mantardan falan ama yinede bazen oda aliyo kontrolu dusuncelerinin seni bir diyardan digerine goturuyo guvenli olduguna emin olmak lazim.
Psikedelikleri doğru bir şekilde kullanan insanın hali gerçekten başka oluyor. Ruhsal veya bilinç mi desem bilemiyorum , epey yol kat ettiğin resmi büyük gördüğün belli. Yazılarından tecrübe ve bilgelik akıyor , senin gibi insanları forumda görmek beni çok mutlu ediyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
    *** ***** ******* ******** ****** hahahaha**** ** **** ****** hahahaha*** ** ** ********* *** ***** ******** ***** ******** *** ****** ******** ** *** ******* **** ** ******** ***** *** ******* ***** **** *** ***** *** ******** ****** ***** ******** ** **** *** *** **** ********
  • muadip muadip:
    *** ******** ** **** ******* ******* ********* *** ***** hahahaha* *** **** ********* ** ******* ******* ******** ******
  • C clackster:
    *** ***** ******* ******** ****** hahahaha**** ** **** ****** ***** ***** **** ******* hahahaha *** ***** ******* **** ***** *** *******
    +1
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
    ***** * ***** ********** ******** ***** ******* *** ***** *** *** ****** ******* hahahaha***** *** ****** ********
  • C clackster:
  • muadip muadip:
    *** **** ********** **** ******* hahahaha *** ***** ******* **** ***** *** *******
  • muadip muadip:
    * **** * hahahaha* *** ***** *** ********** ********** ******
  • C clackster:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
    *** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    ****** hahahaha*** ***** *** ***** ******* ** *** ******* ** ********* ******* ***** ******** ******** ***** ** hahahaha **** **** ******** ***** ** hahahaha*
  • muadip muadip:
    ***** ********** ******** ********* ********* *** ********* *** ********** ** ***** ******** ********** hahahaha* ******** ***** hahahaha*** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
    +1
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** **** ****** ****** ***** ******* ***** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* hahahaha ****** ********** ***** hahahaha ***** ****** *** **** ****** ****** ***** ******* **
    +1
  • B burap1:
    ******* ****** ****** ******** *** hahahaha **** ****** ****** ******* hahahaha* ******* ********* ***** ********* ******** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha ****** ********** ***** hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ********* ******* **
    bandaleros bandaleros: ** ********* ******* **