LSD Auto flower 34. günlük

selamın aleyküm abiler uzun uzun yazmıyacagım 2. günde 1 500ml sulamaya geçtim bitkim çiçekte boyu biraz bodur gibi 30 cm
ısı ve nem göründügü gibi çok nadir 28 derecelere çıkıyor ışık mesafesi 55 cm indoor 3 lü biobiz kullanıyorum yorumlara açıgım
NOT : tohum sponsor lsd auto flower

oturanboga35

Müptezel
Kardeşim çiçeğin daha ön aşamasındasin henüz gelişim süreci sona ermedi bitki biraz daha büyür. Bitkin bodur kalmış nem fazla olursa küflenme olabilir ona dikkat et. %40 civarlarında olsun. Gübreyi çizelgeye göre ver her sulama gübre verebilirsin. Biobizzin telafisi oldukça fazla

Calmag kullaniyormusun ?
kullanmıyorum zaten bi o kısmı anlamadım grow . bloom . topmax var elimde içlerinde calsiyum magnezyum yokmu bilmedigimden soruyorum yani şimdiye kadar eksiklik için belirtide olmadı ama bu işler için malz satan yer çok yakınımda yani bilgilendirirsen gidip alırım sorun olmaz kral

Greenn

Üye
kullanmıyorum zaten bi o kısmı anlamadım grow . bloom . topmax var elimde içlerinde calsiyum magnezyum yokmu bilmedigimden soruyorum yani şimdiye kadar eksiklik için belirtide olmadı ama bu işler için malz satan yer çok yakınımda yani bilgilendirirsen gidip alırım sorun olmaz kral
Calmag bitkinin yapi taslarini olusturur, olmadan olmaz kanka. Bitki zayif kalmis hemen kullanmaya basla, oldugu kadar somek sisirmeye bakacaksin artik emegin bosa gitmesin diye. İmkanin varsa biobizz bloom, topmax, algamic al ve beslemeye basla. Bir daha ki sefere toz solucan gubresi karistir boyle durumlarda bitkiyi saglam tutar.

Son düzenleme:
ustacım algamix ve cal mag alıcam topmax ve blomm elimde var zaten teşekkürler ilk grow günahı olmaz gidip alırım teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha ********** ****** **
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    *** ********* hahahaha**** hahahaha ***** **
    +1
  • kkush kkush:
    **
  • kkush kkush:
    ** ****** ******* *** ****** ***** ***** **
  • kkush kkush:
    ** **** ****** **
  • T Taylor:
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    *** **** hahahaha** ****** **
    +1
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
    *** hahahaha* ******* ** ** **** ***** ******** **
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    ****** **** ****** ******** *** ********* *** ********** ******* ****** *****
    +1
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** ****** ******** ********** **
    **** ********** ********* hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    ******** hahahaha** ********
    ****** ***** **** ********* hahahaha* **********
    ****** ****** **** ****** ****** ***** ****** ***** **** ********* hahahaha* **********
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    K kısırlıı: hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha...