Lanet Berbat bi hasta oldu bitkim 84. gün purple diesel auto

• Konbuyu başlatan Üye silindi 21256
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 24423

Guest
Arkadasım benim soyledigim rakamı soyluyorsun?98 diyorsun bide hala görüşünü savunuyorsun..bitmiş bu çiçek sararma nedeni o?flush lanmaz ise bitki komple sararmazsa zaten bi hafta daha flush atacak 105 e gelecek..sen diyorsun ki şimdi ben herşeyi bilirim ama bitmiş son haftası gelmiş bitkiye garip eksikler söylüyorsun..konunun sorusuna baktınız mı? Bu cicek niye sararıyor hızlıca hastalıktan ? Hastalıktan sararmıyor hasat zamanıdır sonuna gelmiş bitki
Aynı zamanda 105'te dedim yani 98 günde değil 105'te de bitebilir 112'de de. En az 60x'lik bi mikroskopla calyx'lerdeki trichome'lara bakmadan da hasat zamanı gelmiştir diyemeyiz. Mikroskop temin edilemiyorsa da tek çare pistillerin rengine bakmak ve adamın bitkisinde daha yığınla beyaz pistil var.

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Senin ilk grow mu?85 günlük bitki gördün mü? Bak bu .tüm yaprakları sararan bitki olmuş.o yapraklar hastalıktan değil bitki yapraklarındaki tüm gücü çekiyor olan bu.anlamadım auto bitki bu haffta over verip 1 hafta flush atıcak kesicek yani 98 günde bitmiş olcak .? Budur zaten auto bitkinin yaşam periyodu.yani bu resimlere şunu ver bunu ver diyerek bu bitkileri düzeltemezsiniz ki düzelcek bişi yok ağaç beni kes diyor..anlamıyorum ki grow sonu sararmasını kimse mi görmedi arkadaş.ilk grow değilse siz ağaçları nasıl kesiyorsunuz?
Ben çok growlar yaptım ve çok eskilerdenim Sen arkadaşın ne yazdığını okudunmuki kes diyorsun....... arkadaş diyorki sevgili arkadaşlar bitkinin bugün 84 günü sanırım öyleydi .. ve ardından diyorki çieklenmeye gireli biri 34 gün oldu diğeri 24 gün oldu dediği çiçeği kes mi diyorsun hocam sonra üzülürsün adama boş yere çiçeği kestirdim diye yapma dostum ... 1 si 4 haftaya girmiş en az 6 haftası var birisi çiçeklenmenin 24. gününde nerden baksan 7 , 8 haftası var ve sen kes diyorsun öylemi Allah akıl fikir versin üstadım

Dreamcatcherr

Yeni üye
Ben çok growlar yaptım ve çok eskilerdenim Sen arkadaşın ne yazdığını okudunmuki kes diyorsun....... arkadaş diyorki sevgili arkadaşlar bitkinin bugün 84 günü sanırım öyleydi .. ve ardından diyorki çieklenmeye gireli biri 34 gün oldu diğeri 24 gün oldu dediği çiçeği kes mi diyorsun hocam sonra üzülürsün adama boş yere çiçeği kestirdim diye yapma dostum ... 1 si 4 haftaya girmiş en az 6 haftası var birisi çiçeklenmenin 24. gününde nerden baksan 7 , 8 haftası var ve sen kes diyorsun öylemi Allah akıl fikir versin üstadım
60günde çiçeğe girmemişse agac fotodur. İlk pistili attıgında bitki çiçeğe girmiş sayılır.60. Günde pistil atsa bu bitki 24 günde böyle şişermi arkadasım ?

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
60günde çiçeğe girmemişse agac fotodur. İlk pistili attıgında bitki çiçeğe girmiş sayılır.60. Günde pistil atsa bu bitki 24 günde böyle şişermi arkadasım ?
Muhtemelen kardeşim.. ha evet resme tekrar baktım 24 günlük bir çiçek öyle olmaz pardon çiçeklenmede en az 5 ,6 haftası bitmiş gibi benim bir haftalık şöyle bakıyorum 2 ayda o kadar olur mu ? bilemem belkide hesabında bir yanlışlık olabilir 30. günde çiçeğe girip 50. gününde olabilir kendisi onlinemi sorsan bir...

Shepard

Müptezel
2. bitki 24 günde o kadar olur çiçeğe girdiği ilk 2 hafta inanılmaz boy atıyor bildiğiniz üzere burada da gördüğümüz gibi. Auto bitkinin çiçeğe girmesi için optimal gün 35tir. Muhtemelen arkadaş baştan beri bitkiyi az besliyor birde stress yaşattıysa çiçeklenme 60 güne kadar gecikebilir. Bu hasat sararması diyen arkadaş lütfen gidip konu başlığındaki besin miktarlarına baksın. Bu bitki besin sıkıntısı çekiyor sadece. Buradan sonra özen gösterilerek bakılırsa benim tahminim 1. bitki 15 gün 2. bitki 20-22 gün sonra kesilir.

Dreamcatcherr

Yeni üye
2. bitki 24 günde o kadar olur çiçeğe girdiği ilk 2 hafta inanılmaz boy atıyor bildiğiniz üzere burada da gördüğümüz gibi. Auto bitkinin çiçeğe girmesi için optimal gün 35tir. Muhtemelen arkadaş baştan beri bitkiyi az besliyor birde stress yaşattıysa çiçeklenme 60 güne kadar gecikebilir. Bu hasat sararması diyen arkadaş lütfen gidip konu başlığındaki besin miktarlarına baksın. Bu bitki besin sıkıntısı çekiyor sadece. Buradan sonra özen gösterilerek bakılırsa benim tahminim 1. bitki 15 gün 2. bitki 20-22 gün sonra kesilir.
Ahahah arkadaş herkeste aynını söylüyor 15 gün sora kesicek zaten.şuannover ver 1 hafta 1 haftada flush.sora karanlık oda sora kesim bu bitki den besini 2 haftada nası düzeltcen.hadi 2 hafta gübre verdin sora flush kuruması karanlık oda kesme 1 ay? 85 günlük bitki.115 gün auto olmaz arkadaşlar.obc olur ağrı kesici niyetine bol bol içersiniz sonra

Dreamcatcherr

Yeni üye
Muhtemelen kardeşim.. ha evet resme tekrar baktım 24 günlük bir çiçek öyle olmaz pardon çiçeklenmede en az 5 ,6 haftası bitmiş gibi benim bir haftalık şöyle bakıyorum 2 ayda o kadar olur mu ? bilemem belkide hesabında bir yanlışlık olabilir 30. günde çiçeğe girip 50. gününde olabilir kendisi onlinemi sorsan bir...
Kanka çiçek bitmiş 3 4 kez over vercek 10 gün sürer..sora flush 1 hafta bitti bu çiçek olmuş kesilcek.yads kesmeyin bekleyin agrı kesici niyetine gider yani.

Dreamcatcherr

Yeni üye
Bir bitki kes demek 17 15 gün dmek verdigin 2 tarihte söyledigime denk geliyor.bu hasat sararması ve evet besin eksiklginden.çünkü bitki sona gelmiş tüm gücü çekiyor yapraktaki.ben 10a 10b verirdim 2,5 litre suya 85 günlük bitkiye.zaten üstte yazdım onu üstte

Ü

Üye silindi 21256

Guest
kanka aynı dediğim gibi çiceğe çok geç girdi diğer bitki daha yeni girdi nerdeyse

Ü

Üye silindi 21256

Guest
Bir bitki kes demek 17 15 gün dmek verdigin 2 tarihte söyledigime denk geliyor.bu hasat sararması ve evet besin eksiklginden.çünkü bitki sona gelmiş tüm gücü çekiyor yapraktaki.ben 10a 10b verirdim 2,5 litre suya 85 günlük bitkiye.zaten üstte yazdım onu üstte
kanka son sulamamı yapıcam overdrive sensizym carboload kaç ml koyayım . an sensi bloom a b kaç ml koyayım

Dreamcatcherr

Yeni üye
kanka son sulamamı yapıcam overdrive sensizym carboload kaç ml koyayım . an sensi bloom a b kaç ml koyayım
2 sulama yap. Sensi bloom a2 b2 carbo 2 sensizym2 over 2 ver.2 kez böyle sula.kurusun flush başla zatwn o arada tüm yapraklar sararcak sararana kadar flushla yada ph ayrlı 5 ltsu dök her flush tan sonra.flush ın tam oldugunu da tüm yapraklar sarı oldugunda kes bitkiyi.gübresi çıkmış demektir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ******* ** ***** hahahahahahahaha*******
    +1
  • lavrens lavrens:
    ****** ****** ******* ********** hahahaha*** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********** ****** ** ******* hahahaha* ***** **** ***** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** hahahaha******** ******* ** *****
    +1
  • Houp53 Houp53:
  • içiciadam içiciadam:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ********** *** **** ** ***** *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** *******
    ***** ******* * ***** ****** ****** *** ********** **** **** ********** *** **** ** *****
    +1
    **** **** **
  • NewGardener NewGardener:
  • Houp53 Houp53:
    ***** ******* ********** ****** ****** **** ****** ***** ********* ****** ****** ********* **** hahahaha* **** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • NewGardener NewGardener:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    ** ******** ******* ***** ******* ******* **** ****** ******* ******* **** *******
    ***** * ** ****** **** ****** *** ********* ***** ******** hahahaha **** *** ******* ***** ****** **** ** ******* **** hahahaha* ****** ******* ********* ***** ******** **** *********
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha ****** ***** ********* ****** ******* ******* ********** hahahaha ****** ****** **
    ****** ** hahahaha*** hahahaha* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** hahahaha*** *********
    ***** hahahaha* **** ********* ********* *** **** *******
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *