Klonlama Hakkında

Kankalar elime 3 tane Orange Sherbet Photo Period klonu geçti yaklaşık 2 haftadır suyun içinde bekliyorlar. Elimde Klonmax var nasıl kullanmalıyım köklenmeyi nasıl sağlarım.

MrTiger420

Müptezel
Klonmax bilmiyorum. Ürün açıklamasına baka bilirsin. Clonex demek istediğsen, kesilen klon dalını clonex kök jeline batırdıktan sonra ekim yapacağın medya veya viyole eke bilirsin. Clonex + Root Riot viyole ikisi birlikte çok iyi çalışır. Köklerin hızlı ve güçlü gelişimini sağlar. 24 derece ve %60-85 civarında nemli bir ortamda bulundurursan çok kısa sürede bitkinin köklendiğini göreceksin.

DTK

Üye
Aloe verayı kesinlikle tavsiye ediyorum temin edebilirsen hiç tribe girmene gerek kalmaz türleri hakkında bilgim yok fakat istersen foto atabilirim nemli ortam için ise tavşan kafesi gibi bir ürünü streç filmle kaplarsan ve rockwool gibi viyolleri kullanarak klonları gerekli sıcaklık ve nemde tutabilirsin umudum olmayan alt dallardan bile kök elde ettim tavsiye ederim

Aloe verayı kesinlikle tavsiye ediyorum temin edebilirsen hiç tribe girmene gerek kalmaz türleri hakkında bilgim yok fakat istersen foto atabilirim nemli ortam için ise tavşan kafesi gibi bir ürünü streç filmle kaplarsan ve rockwool gibi viyolleri kullanarak klonları gerekli sıcaklık ve nemde tutabilirsin umudum olmayan alt dallardan bile kök elde ettim tavsiye ederim
sağol kankacım tavsiyelerin için kapalı bir kutuya hydrophonik yaptım alttan hava veriyorum suya şu anlık bir gelişme yok ama bekliyorum 1. haftayı geride bıraktım.

• Like
Tepkiler: DTK

zek

Üye
Evde annemin aloe vera'sından kesip deneme yapmaya karar verdim bakalım sonuç ne olacak eğer başarılı olursam buraya yazarım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** **** ***** ******* ********* *** ***** hahahaha **** ***** ** ** ********* *** ******* ******** **
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    ** hahahaha ******* *** ********** ******* ********* ** ***** ****** ***** **** **** ********** *****
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha ****** ***** ******** ***
  • Narkotik Narkotik:
    ******* ****** ** ***** ** hahahaha** ****** ***** * ***
  • Growerdigi Growerdigi:
    ****** ***** hahahaha* ****** *** ***** ****** hahahaha ********* ***** ***** ********* *******
  • Growerdigi Growerdigi:
    ***** ***** ***** hahahaha* ****** ** ********** hahahaha** *****
    ***** hahahaha* **
  • Narkotik Narkotik:
    *** **
  • Narkotik Narkotik:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** **** ***** hahahaha* ***** **** ** hahahahahahahaha**
    ***** ***** *** *** ***** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ******* ***** **** ***** ****** ****** * **** ******** **** ***** hahahaha* ***** **** ** hahahahahahahaha**
    ****** ***** **** **** * ******** ******* **
    +1
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    **** ***** ** ******* ****** **
  • kkush kkush:
    hahahaha***** ******** **** ******* ** **** *** **
    +1
    ******* ********* ********* hahahaha hahahaha*
    ***** ***** ****** hahahaha******* ******** **** ******* ** **** *** **
    TroubleStyla TroubleStyla: ***** ***** ****** hahahaha******* ******** **** ******* ** **** *** **