Kardeşler ilk growum hasat için bilir kişi ön görüsü olursa çok memnun olurum

Şuan 67 .Gün hasat için biraz yardıma ihtiyacım var mercek olayını formlardan okudum ama şuan alamıyorum bilgin birinden Bilgi almak için yardım

Kanka

Administrator
Yönetici
Ateş edıyolar kanka dikkat et bırıne ıkram edip yaralama :D tricomları takipte ol %70 %80 kadar rakı olunca kes kanka ben tam seçemedim , pistiller bıyere kadar söyler

Kanka bitkin cok guzel masallah cinsi nedir birde fotolarda fazla uzun gozukmuyo ortalama kac cm boyundalar?

kardeşim stardawg evet bodur böcek bişey oldu ilk grow tecrübem belki bazı şeyler yanlış yapmışımdır bellide böyle DİE genetik resimleri daha uzun ama Lst yapınca bodur oldu az

Gıddo

Üye
Merhaba kirve bi kaç sorum olacak tohum olarak ne kullandın ? Bitkiyi bu boylarda tutmak için lst eğitimi yeterli oluyormu yoksa başka bir sebebimi var bu boyda olmasının ? Çok güzel görünüyor bol hasatlar

Merhaba kirve bi kaç sorum olacak tohum olarak ne kullandın ? Bitkiyi bu boylarda tutmak için lst eğitimi yeterli oluyormu yoksa başka bir sebebimi var bu boyda olmasının ? Çok güzel görünüyor bol hasatlar
Kardeşim lst yaptım ama İnan bitkiyi bu boyutta nasıl tuttum ne ettim acemilik den belkide bilmiyorum desem seni yaniltmak istemem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** *** ********* *** ***** ** **
  • S sharkek:
    ***** ***** ***** ****** * ******* ** ** ** ****** * ******* ******** ** ** ****** hahahaha**** **** ******** hahahaha ****** ********** *******
  • zero00 zero00:
    ******** ** *** *** ********* *** ***** ** **
  • S sharkek:
    **** hahahaha****** **** *** ****** ******** **
  • zero00 zero00:
    **** ******** ** **** ** ******* ********** ** hahahaha ** ***** ******** ****** ********** *********
  • zero00 zero00:
    **** hahahaha***
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ****** ****** ******** hahahaha****** **** *** ******
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ***** **** ******* ******** *** ********** ***** **** ********* **** hahahaha ***** ******* ********** *** ** ****** ****
  • S sharkek:
    ******** ****** hahahaha**** ********
  • S sharkek:
    ** ******** ********* ******** *** ****** hahahaha***
  • zero00 zero00:
  • S sharkek:
    ******* ** hahahaha* ***** ** *********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • zero00 zero00:
    ******** ***** ******** ** ** ******** ********* ******** *** ****** hahahaha***
  • zero00 zero00:
    ******* ** ********** ***** hahahaha
  • zero00 zero00:
  • S sharkek:
    *** ****** **** ******** **** ***** ********* ********** ***** ********* ******** *** ******
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    S sharkek: *** **** ****** ***** **********