KAPIDA ÖDEME TOPRAK VE SU

Arkadaşlar bir çoğumuz biliyoruzdur bilmeyen arkadaşlar için yazıyorum. “Toprak ve Su “ isimli siteden kapıda nakit ödeme şeklinde farklı bir isme sipariş verip şubede ödeme yapabilirsiniz. Verdiğiniz isim bi arkadaşınız falan olsa iyi olur bana kimlik sordular bilginiz olsun.

Kanka

Administrator
Yönetici
Kanka tohum sponsorları ıcın kapıda ödemeyı şöyle soyleyebılırım cok kısı gerek deneme gerek sıparıs amaclı sıparıs olusturuyor ve olsaydı eger kapıda odeme derlerdı , ve aslında almıcak adamların evıne bıle hazırlanmıs paketlenmıs tohumlar gıderdı hem rıskı alınır hemde maalitı cok olurdu heryere kargonun bu nedenle ödemesını almadıgı kargoyu çıkartmıyorlar

Kapıda ödeme tohum sponsoru bilgim yok malesef. Toprak ve su da bitki için gerekli araç gereç ve gübreler var.

Ü

Üye silindi 899

Guest
Burada tek sıkıntı; doğrulama kodu istemeye başladılar, isim farklı vs. söylesen de telefon numarası vermek gerekiyor ki doğrulama kodunu alabilesin.. Telefon numarasından sıkıntı olur mu.. Onu ben de merak ediyorum.

Yine aynı şekil birine yaptıralabilir. Ben bi kız arkadşımın adına söylemiştim. Numarayada onun numarasını verdim . Mng kod istemişti, yurtiçi kargo sadece kimlik görebilirmiyim dedi firmadan firmaya değişiyor. Tecrübe edinen arkadaşlar varsa buraya yazsın herkes bilgilenmiş olur.

plansmanmoruk

Yeni üye
Ben arkadaşımın adına ve onun telefonuyla sipariş verdim, MNG kargo direkt o kişinin kimliğini görmek istedi teslim alırken

sexclusive

Yeni üye
kankiler kargo seçme şansınız varsa her zaman mng'yi seçin sadece kimlik sorarlar, eğer ki numara vesaire isterlerse açık hattı olan birisinden de rahatlıkla halledilebilir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********