KANKALAR BİTKİLERİMİN AKIBETİNİ MERAK EDİYORUM

Yostuzagna

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba. Öncelere ait defalarca outdoor tecrübem bulunmaktadır. Düşük THC li ama yapış yapış olan çiçekler de hasat ettim, 10-15 metreden kokusundan bulunacak kadar güzel ve yoğun kokan çiçekler de… yaklaşık 1 sene önce yurt dışından auto tohumlar getirdim ve Kasım ayının başında yani 5-5.5 ay önce ektim. Bitkilerim soğuk, sıcak, az su, çok su, dengesiz pH vs. Bir sürü strese maruz kaldı. Tahminime göre bu stresler süreci inanılmaz derecede uzattı. Vegin ilk haftaları gövdeye parmağımı sürdüğümde bile buram buram mari kokusu vardı. Ancak bir süre sonra ciddi bir soğukta bitkilerim hastalandı ve ip gibi esnek olmuştu. Kemik ağrılarına tedavi olarak ve ülkemizde kuşlara ısı versin diye kullanılan infrared ışık da getirmiştim yurtdışından ve onu da kabinime taktım. Bu ışık sayesinde bitkilerim tekrardan canlandı. Sararan ve kuruyan yaprakların yerini taze ve yeşil yapraklar almıştı. Bitkim yavaş da olsa büyüdü ve yaklaşık 1-2 haftadır büyümelerinin durduğunu fark ettim. Bitkilerimde şu an o kendine has kokusundan eser yok. Trikomlar oluştu çiçeklere ellediğimde parmaklarıö birbirine yapışıyor. Ziyadesiyle küçükler ama etkili olursa bir sonraki daha profesyonel olan hasadıma kadar yeteceğini düşünüyorum. Takdir edeceğiniz üzere 5 aydır ciddi emek veriyorum. Bu zamana kadar hep outdoor yaptığım ve yeterince araştırmadığım için kabinime yalnızca ışık ve fan taktım. Havalandırma bile kullanmadım. Biobizz starter pack gübre kullandım. 8 adet 30w cob LED’ler fotolarda görünüyor. Lafın özü bu bitkilerin işe yarama ihtimalini düşünmekten uykularım kaçtı. Defalarca kez tırtıklayıp içtim. Bomboştu. Bunun sebebini yeterince kurumaması olarak görüyordum. Ancak birkaç gündür forumda yaptığım araştırmalar neticesinde koparıldıktan 1 gün sonra çimene dönen çiçekleri gördüğümde içimde bir sızı başladı. Bundan sonra her süreci adım adım forumdaki konulardan takip ederek yapacağıma yemin ettim. Ama 5 aylık emeklerimin karşılığının ne olduğunu bilmiyorum. Objektif olarak yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** ********* ****** ******** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** **** hahahaha** ***
  • E ErdemRS6:
    hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ******** **** ***** ********* *** **** ******* ****** *** ****** hahahaha***
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** hahahaha**** ********* hahahaha***** ******** ****** ****** ******* ********** **** *** ***
  • C CHaRaMBoL:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • lavrens lavrens:
  • C CHaRaMBoL:
    * ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** *
  • A Ahmet84:
    hahahaha *******
  • A Ahmet84:
    hahahaha *******
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    * ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** * *** ***** **** ***** ****
  • C CHaRaMBoL:
    * **** * ***** hahahaha* ******** ********* ********* *** **** hahahaha***
  • A Ahmet84:
    hahahahahahahaha
  • A Ahmet84:
    hahahaha ** hahahaha ******* ***** ****** ****** ** *****
  • keşkaşif keşkaşif:
  • S sefilzenci:
    ******* ******* **** ** ****** *** *** ***** ******** hahahaha** ***** ******** ********** ** ******
  • S sefilzenci:
    ***** ***** *** ***** ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** *
    TabldotLife TabldotLife: ***** ***** *** ***** ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** **...