Kızlarım çiçek çiçek :)

bambro

Üye
Arkadaşlar genel görünüm ve hasat zamanı hakkında fikri olan var mı? Bio bizz grow ve Bloom birde big bud veriyorum. Rüzgarı güneşi yerinde öğlen güneşinde sakınıyorum. @silas34 bro budaması Bu kadar yeter mi sence? Birde 45 güne hasat olur mu :)

S

silas

Guest
Merhaba, sativa baskın bir genetik olmasına rağmen çok sıcak oluyor ki ısı ve ışık stresi çekmiş bitki. Bir kaç yaprağındada (en tepede bükülmüş olanlar) sert ve kuru esen hava rüzgar yanığına sebep olmuş. Tahminimce çiçeklenmeye gireli 2-3 hafta oldu. Photo bitki olduğunu göz önüne alırsak daha en az 1,5 ayın daha var, bulunduğun iklimi bilmiyorum ama akdenizde olsan bile bitki çiçeklenme evresinde bol güneş ister, bu yüzden verimin çok düşer. İndoora alman için plan yapmanı öneririm. Bir dahaki growda kelle uçur boya gitmesinler, ışığı daha verimli kullanabilirsin, sistemine topmax toprak düzenleyici zenginleştirici etkileyebilirsin. Grow gübresini önündeki 2 hafta boyunca kademeli olarak azaltarak kes ve blooma gübresini arttır. Bol hasatlar

bambro

Üye
Merhaba, sativa baskın bir genetik olmasına rağmen çok sıcak oluyor ki ısı ve ışık stresi çekmiş bitki. Bir kaç yaprağındada (en tepede bükülmüş olanlar) sert ve kuru esen hava rüzgar yanığına sebep olmuş. Tahminimce çiçeklenmeye gireli 2-3 hafta oldu. Photo bitki olduğunu göz önüne alırsak daha en az 1,5 ayın daha var, bulunduğun iklimi bilmiyorum ama akdenizde olsan bile bitki çiçeklenme evresinde bol güneş ister, bu yüzden verimin çok düşer. İndoora alman için plan yapmanı öneririm. Bir dahaki growda kelle uçur boya gitmesinler, ışığı daha verimli kullanabilirsin, sistemine topmax toprak düzenleyici zenginleştirici etkileyebilirsin. Grow gübresini önündeki 2 hafta boyunca kademeli olarak azaltarak kes ve blooma gübresini arttır. Bol hasatlar
Adamsın bro.

bambro

Üye
Hammaddesisin kanka eyw
Bro bu topmax zenginleştirici bio bizz in sıvı gübresi doğrumudur? Bölge olarak egedeyim. Gündoğumu dan batımında kadar güneş verebilirim ama 11 ile 3 arası güneş göstermiyorum. Esen Bi gölgeye çekiyorum. Birde dünü gübre döngüsü de susuz geçtim ondanda biraz boyunları bükük.

S

silas

Guest
evet biobizz. İklim konusunda hala şansını zorlamaya çalışıyorsun. Gerekeni yazdım karar sana kalmış, indora almazsan hasat kaliten ve miktarın az olur.

bambro

Üye
evet biobizz. İklim konusunda hala şansını zorlamaya çalışıyorsun. Gerekeni yazdım karar sana kalmış, indora almazsan hasat kaliten ve miktarın az olur.
Kanka haklılığım ve ustalığına elbet sözüm yok. Ayrıca çok teşekkür ederim ki sizlerin sayesinde kendimi çorbacıdan kurtaracam. Işık havalandırma kabin şimdi pahalıya çıkar. Birde bunun için yerimde müsait değil. Bu hasat böyle alacam. Autoya geçersem söylediklerin kulağıma küpe.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** ***** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Sleepless Sleepless:
  • lavrens lavrens:
  • NewGardener NewGardener:
  • lavrens lavrens:
    **** ** **** ** ***** ******* hahahaha**** **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ***** hahahaha ********* ******* **** ********** hahahaha* ** ****** **** ****** **** ********
    ** ** *** ** ******* ********* ******* **** ********** hahahaha* ** ****** **** ****** **** ********
    ****** ******** ********* *** ***** ******* **** ****** hahahaha**** hahahaha*
    ** **** ****** ** ***** ********* ******* ** ********** ******** ***** ****** ********
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    *** hahahaha ******** ****** ******* **** hahahaha *****
    NewGardener NewGardener: *** hahahaha ******** ****** ******* **** hahahaha *****