Kızımın cinsi nedir :)

Nazim_Red

Doktor
Kankalar bu kızımın cinsi nedir, 35 günlük

yaprakları inanılmaz koyu ve siyaha yakın mavimsi renkte, şartları iyi olmasına rağmen boya gitmiyor, 2 kez farklı zamanlarda kelle almıştım, kafalar ikiz geliyor resimde belli olmuyor olabilir hepsi öyle, bu arada medya toprak değil talaşta büyütüyorum

Son düzenleme:

Nazim_Red

Doktor
Bana kalırsa indika dominant bi genetik hybrid
Şeker yapraklarini içme şansım oldu, eğitim vs temizlik sonrası, güldürme tarafı daha baskın gibi geldi, cinsini bilmiyorum sponsor hediye tohumu, merak ediyorum çift tur kelle almıştım, somekler ikiz çıktılar, sonuclar nasıl olacak

Son düzenleme:

Night owl

Müptezel
Şeker yapraklarini içme şansım oldu, eğitim vs temizlik sonrası, güldürme tarafı daha baskın gibi geldi, cinsini bilmiyorum sponsor hediye tohumu, merak ediyorum çift tur kelle almıştım, somekler ikiz çıktılar
Hybrid olduğuna şüphe yok knka ama yaprakları dar büyük ihtimalle 60 40 yada 50 50 bi genetik dengesi var diye düşünüyorum.. Ama şuan erken olduğu için hızlı bir etki verebilir normaldir 1 ay sonra etki değişmiş olmalı güzel duruyor knka maşallah

Nazim_Red

Doktor
Hybrid olduğuna şüphe yok knka ama yaprakları dar büyük ihtimalle 60 40 yada 50 50 bi genetik dengesi var diye düşünüyorum.. Ama şuan erken olduğu için hızlı bir etki verebilir normaldir 1 ay sonra etki değişmiş olmalı güzel duruyor knka maşallah
Kanka çok hızlı somek yapmaya başladı, birde resimde belli mi bilmiyorum yapraklar siyah ve koyu geliyor, kokusu inanılmaz güzel tarif edemiyorum, umarım stres tohumu atar :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
  • G ghostt7:
    ****** ** ******* ******** ***** ***** *** ***** ********* **
  • G ghostt7:
    ******* ********* ********** **
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ******* **** ******** ********* ********** ****** ***** ******** ******** ******* ***** hahahaha ******* * ********* ***
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* * **** ** *** ******* hahahaha* ******** ******* ********* ****
  • G ghostt7:
    ****** ******* ******** hahahaha *** ***** ********* ** * ******* ****** ***** ** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** **** ********** ***** hahahaha*
    Ü Üfürükçü gargamel: ********** **** ********** ***** hahahaha*