Instagram'da Ayahuasca Çayı Sayfaları

Arkadaşlar selamlar, bir süredir aklımı karıştıran bir şey var. Instagram'da açık açık Ayahuasca çayı sattığını söyleyen birkaç bin takipçili birkaç sayfa var, yazdım birkaçına ve sattığınız şey 1. Legal değil 2. Nerden buluyor da "orijinal" ayahuasca çayı sattığınızı iddia ediyorsunuz dedim. DMT'nin free base formda illegal fakat çay olarak satılmasına bir sıkıntı olmadığını ve Peru'dan bilmem nerden getirdiklerini iddia ediyorlar. Verdikleri fiyat da makul, yani çok ucuz veya çok pahalı değil darkweb'den mimosa hostilis edinip özütlemeye çalışsanız edeceğiniz kâr pek de çok değil, bir tık pahalıya satıyorlar. Bana tamamen dolandırıcılık gibi geldi ama aklım da karışmadı değil, adam dolandırmak için hiç iyi bir yöntem değil bence Ayahuasca. Kaldı ki diğer aklıma takılan nokta tecrübeli bir spotter/şaman olmadan tek başına kişinin yapacağı deneyim hiç iyi gitmeyebilir ve bunu satan elemanlar da keza ne dozda alınacağını söylüyor olsa da bir cengaver gerekenin iki üç katını içmek isteyebilir. Yani devamında bu satışı yapan kişileri (Instagram adresleri de belli olduğuna göre) bulmak gayet kolay olur bir soruşturmada. Bundan dolayı elemanların bitki çayı yollayıp milleti dolandırdığını düşünüyorum fakat yine de ilginç buluyorum, bilgisi olan varsa merak ediyorum.

Avare

Doktor
Arkadaşlar selamlar, bir süredir aklımı karıştıran bir şey var. Instagram'da açık açık Ayahuasca çayı sattığını söyleyen birkaç bin takipçili birkaç sayfa var, yazdım birkaçına ve sattığınız şey 1. Legal değil 2. Nerden buluyor da "orijinal" ayahuasca çayı sattığınızı iddia ediyorsunuz dedim. DMT'nin free base formda illegal fakat çay olarak satılmasına bir sıkıntı olmadığını ve Peru'dan bilmem nerden getirdiklerini iddia ediyorlar. Verdikleri fiyat da makul, yani çok ucuz veya çok pahalı değil darkweb'den mimosa hostilis edinip özütlemeye çalışsanız edeceğiniz kâr pek de çok değil, bir tık pahalıya satıyorlar. Bana tamamen dolandırıcılık gibi geldi ama aklım da karışmadı değil, adam dolandırmak için hiç iyi bir yöntem değil bence Ayahuasca. Kaldı ki diğer aklıma takılan nokta tecrübeli bir spotter/şaman olmadan tek başına kişinin yapacağı deneyim hiç iyi gitmeyebilir ve bunu satan elemanlar da keza ne dozda alınacağını söylüyor olsa da bir cengaver gerekenin iki üç katını içmek isteyebilir. Yani devamında bu satışı yapan kişileri (Instagram adresleri de belli olduğuna göre) bulmak gayet kolay olur bir soruşturmada. Bundan dolayı elemanların bitki çayı yollayıp milleti dolandırdığını düşünüyorum fakat yine de ilginç buluyorum, bilgisi olan varsa merak ediyorum.
Kanka bir arkadaşım bahsettiğin sayfaların birinden alışveriş yaptı. Pet şisede yollamışlar çayı 3 postada içeceksin demişler her hafta bir kez. Trip raporu hafif bir mülayimlik geldi o kadar abi demişti. Çok çok düşük dozlarda satıyorlar onla her hangi bir içsel yolculuk yaşama olayın yok ne yazık ki. Fakat aynı tip sayfalar inziva etkinlikleri düzenliyorlar güzel fiyatlarla ancak o şekilde düzgün doz veriyorlar

Trefalgar

Kıdemli Üye
Saman dogru diyor inziva etkinligi diye en son 3/4 bin aliyorlardi bende denk geldim Instagram da perudan ozel şaman vs getirdiklerini idda ediyorlar.

Ben tokatlandım bir tanesinden. Güya ayauhasca ve bufo satın aldım. Ayahuasca'yı etiketsiz bir şişede gönderdiler. Ama alakasız bir şeydi, çünkü hafif mayhoşluk dışında bir şey olmadı. İki doz yapmama rağmen. Elma sirkesi gibi bir şeyi kak*ladılar büyük ihtimal.

Bufo da sarı renk tozlu kapsül yolladılar. Kapsülleri gene etiketsiz bir şişeye koymuşlardı. Ama o da Allah bilir protein tozuydu. Yine bir etki olmadı. İtirazıma geçiştirici cevaplar verdiler.

Sonra bu grup başka bir grupla çatıştı. Dava etmişler birbirini. Diğerini suçlama şekli de şu o satıyor ayahuasca ama içine dmt ekliyormuş ayrıca. Kafaya gel. Ulan zaten içeceğin kendisi dmt salgılatması lazım. Neyse bu çatışmayı görünce ben tekrar yazdım. Senin ürünler çalışmadı , para iade istiyorum falan.
Verdiği cevap da şu oldu:
Bizim ürünler takviye tarzında , mikrodoz seviyesindedir. O yüzden kafa yapmaz bilmem ne :)) öyle yalan oldu

SkippeRR

Kıdemli Üye
Etken maddesi Türkiye'de yasak değil mi? Sorusunu sorarak zarflayabileceğiniz dolandırıcı sayfalardır.

Kısaca beyaz yaka silkeleme operasyonu arkadaşlar. Ofis falan açmışlar, röportaj verenleri izliyorum fena komedi. Bi rahatlama geldi falan diyor tipler. Cem Yılmaz geldi aklıma.

+KDV?
-İçinde içinde

şasdhasaisdja

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** ***** ****** ******** ***** ******* ** ** ** ********* ********* ******** *** ****** ***** *** ***** ********* ****** *** *** ******** ********** ***** ****** ******* ******** ***** ****** ******* ***** ****
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******** **** hahahaha **** ****** ***** ***** ****** ******* *** ***** ****** ******* ****** ****** ********* ***
  • Night owl Night owl:
    **** ** ** ***** *** ***** **** ****** ** ** ** ********** ***** ***** ******** ********** ***** ****** **** ********** ****** ***** ******** *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** hahahaha**** ***** ******** **** hahahaha **** ****** ***** ***** ****** ******* *** ***** ****** ******* ****** ****** ********* ***
  • F Firstgrow0:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha ******** ******
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ******* ** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ******* ***** ***** ******** ********** hahahaha* ***** ******* ***** ***** ***** ********** ******* hahahaha ***** *** hahahaha****** ****** ********** ****** **** *** ********
  • D despotdes:
    ** ****** ******** ***** *** ***** *** hahahaha*** ***** ********* ********** ********* hahahaha ***** ***** ****** ***** *******
  • D despotdes:
    ********* * ****** hahahaha***** ****** ****** hahahaha****
  • D despotdes:
    ** ******* *** ****** ****** hahahaha hahahaha* ***** ******** ***** ****** ***** **********
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    hahahaha*** **** ********** ********** ******* ****** *******
  • D despotdes:
    ***** ******* hahahaha** ***** ** ******* *** ******* ********** ***** ******** **** hahahaha**** ***** ****** ********
  • D despotdes:
    ******* **** hahahaha** hahahaha ****** ********** **** hahahaha**
  • D despotdes:
  • 420x 420x:
    420x 420x: ********** ***** ****** ******* ***** *** *****