İLK DENEYİM :)

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka kusura bakma agaclardan birinden hasat aldim kac gundur onunla ugrasiyorum..bitkilerin durumu nedir flush yaptin mi yada basladin mi ?

matheus

Yeni üye
Cvp: ilk deneyim (son evreler)

Weedseed93' Alıntı:
Kanka kusura bakma agaclardan birinden hasat aldim kac gundur onunla ugrasiyorum..bitkilerin durumu nedir flush yaptin mi yada basladin mi ?

konuyu takipteyim bende başlayacağım yardımcı olur musunuz:)

passion

Yeni üye

kanka flush işlemini musluktan yapabilirim başka imkanım yok malesef bu arada blue dream photo diye bekliyordum ama erkekmiş pek bilgim yoktu arkadaş hepsi dişi demişti ama malesef diğerleri tohumlanmış erkeği kestim attım zaten. bi kaç güne afganı hasat ederim kafasını çok merak ediyorum ::) 
 slh purple sömekleri çok küçük kaldığı için 2 hafta kadar daha beklemeyi düşünüyorum bu arada sömeklerin gelişimi için önerileriniz varmıdır ?
herlese bol hasatlar :)

miskin_06

Yeni üye

iş yerimde (sanayi sitesinde) üst katıma arkadaşımdan aldığım 1000watt ışık sistemi  balastta 600w şeklinde çalıştırıyorum ve arkadaşım çiçeklenmeye kadar beyaz ışık kullanmamı söyledi bende öyle yaptım.. bu kullandığım sistemle çocukları güzel şekilde büyütebilimiyim ? gübre olarakda adnvanced nutritions grow micro bloom  kullanıyorum. ilave edecekleriniz veyahut yapmam yapmamam gerek şeyler varsa bilgilendirebilirmisiniz ? 

600 w balastta 1000 w lamba kullanıp 1000 waatlık verim alabiliyomusun ? konuyla alakalı bilgisi olan varsa cevap verebilr mi ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • centerofattention centerofattention:
    **** ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ********* **
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ** ***** dready* *** ***** ** **** ******** *** *****
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ****** ********** *********** ****** ******* ****** ******* dready* ******** ********* ***** ******** ******* ********* ***** ***** **** *** *** ********** ** ***** **** * ** ****** dready*** ** *********** ******* ******* * ** ********* *** ****** *** ********* dready**
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** **** ** ****** **
  • B Bomberx:
    **** **** **
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** ** ** * ******* dready** ******** ** dready* * ** ********* ****** ****** **** ***
  • B Bomberx:
    ******** dready* *****
  • B Bomberx:
  • Deex Deex:
    **
  • Deex Deex:
    ********** ***** ***** ********** **
  • Deex Deex:
  • Deex Deex:
  • Deex Deex:
    ****** ****** ******** ********* ******** dready**
  • B Bomberx: