Hesi gübre

Gango

Yeni üye
kankalar selamlar

uzatmadan konuya gireyim hesi gübre aldım çizelgesine vs uyuyorum her sulamada vermeyi düşünüyorum daha önce kullanan veya besiyi bilenler bileğilerini aktarırlarsa sevinirim teşekkürler

auto bitkilerde kullanıyorum

Cek heril

Yeni üye
Selam ülkemizde pek bilinen bir marka değil ama yurtdışı kaynaklı esrar forumlarında sevilen ve popüler bir marka. İyi bir seçimde bulunmuşsun. Hasatın bol olsun şimdiden.

Gango

Yeni üye
Aynen bende yabancı kaynaklardan araştırdım öyle aldım teşekkür ederim yorumun için ama buralarda çok kullanan yok

YoThere

Yeni üye
Selam kanka ben de yeni hesi kullanmaya başladım full mineral olduğu için böcekten yana hiç sıkıntım olmuyo ve uzun süreli kullanımda fiyatı diğerlerine göre daha uygun. Kök ürününde gelişimi vitaminler ve enzimlerle desteklediği için ayrıyeten bir de leonardit takviyesi olarak T.A fulvic kullanıyorum tabi derişimleri biraz daha seyrelterek. Ben bi sorunla karşılaşmadım şu ana kadar ama yabancı forumlarda okudum superviti karıştırırken bu ne lan 5 litreye 1 damla mı olur diyip 2 koyup da öldürenleri veya bitkiyi yakanları okudum. Dikkatli kullanımda güzel gübre hayırlı olsun

Kanka selam bende hesi kullandım süper vit kullanmıyordum sarı yeşil mavi ve boost vardı süper vit ekledim gerçekten güzel çalışıyor. AFEF2720-4421-4563-BF9F-A6433F264EB1.jpegAynısını uygularsan problem yaşayacağını düşünmüyorum arada es de geçebilirsin

Gango

Yeni üye
Selam kanka ben de yeni hesi kullanmaya başladım full mineral olduğu için böcekten yana hiç sıkıntım olmuyo ve uzun süreli kullanımda fiyatı diğerlerine göre daha uygun. Kök ürününde gelişimi vitaminler ve enzimlerle desteklediği için ayrıyeten bir de leonardit takviyesi olarak T.A fulvic kullanıyorum tabi derişimleri biraz daha seyrelterek. Ben bi sorunla karşılaşmadım şu ana kadar ama yabancı forumlarda okudum superviti karıştırırken bu ne lan 5 litreye 1 damla mı olur diyip 2 koyup da öldürenleri veya bitkiyi yakanları okudum. Dikkatli kullanımda güzel gübre hayırlı olsun
Aynen bro bendede bir problem yok suanda pişman etmedi beni

Night owl

Müptezel
Ta fulvıc nedir knka nerden temin edebilirim nasıl kullanılır teşekkür ederim.

YoThere

Yeni üye
Ta fulvıc nedir knka nerden temin edebilirim nasıl kullanılır teşekkür ederim.
Terra Aquatica Fulvic diye bi ürün kanka kök gelişimine ve besin alımına yardımcı oluyo toprak düzenleyici görevi de görüyo growkent veya magicplantten alabilirsin ama Türk malı daha ucuz olanlar da var sadece leonardit menşeili yazması önemli. Bitki baş gösterdikten sonraki ilk sulamadan itibaren litreye 1 ml veriyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Z ZzındıK: **********