Herma Çift cinsiyet sorunu yardım..

S

silas

Guest
hermayla ilgili doğru düzgün bir şey bulamadım ki forum da ne oldugunu nasıl oldugunu anladım ama ne yapılması lazım onu yazan kimse yok yani polenleme seçeneği var onuda şuan başka saksı yok yanında yani mecbur uzuyor ne uapılıcak bilinmiyo ki üşeniyorsan illa yazmana gerek yok kanka bilen varsa söyler anladıgım kadarıylw senin de pek bilgin yok söyledigin seyleri okudum bende ama ne yapmam gerektigine dair bi cevap yok konuda bakarsan görüceksin
Clyxle, erkek polen keselerinin ayrımını yapmak için araştırma yapsan ne demek istediğimizi rahat anlardın. İkisinin arasında ki farkı anlar kopartıp temizlerdin. Polenlemek gibi bir seçenekten bahsetmeye başladın. Araştırma yapmaktansa anlamadığın konu hakkında pek bilgimin olmadığına kanaat getirdiysen söyleyecek bir şeyim yok daha.

llllazrailll

Yeni üye
Clyxle, erkek polen keselerinin ayrımını yapmak için araştırma yapsan ne demek istediğimizi rahat anlardın. İkisinin arasında ki farkı anlar kopartıp temizlerdin. Polenlemek gibi bir seçenekten bahsetmeye başladın. Araştırma yapmaktansa anlamadığın konu hakkında pek bilgimin olmadığına kanaat getirdiysen söyleyecek bir şeyim yok daha.
e ama bana başka şeylerden bahsettin ben zaten şimdiye kadar hep nerdeyse sana sorarak geldim buraya kadar bilginden şüphem yok ama ben zaten fotoğraflarını koydum kendim ilk kez yapıyorum ve garşp bir şeyle karşılaştım ne yapmam gerektigini de anca son mesajında anladım yine de teşekkür ederim olan oldu zaten temizledim ben yapamazsam da yenisini denerim ne yapayım :)

S

silas

Guest
Ben hasat kaliten düşmesin polenlenmesin diye kopar diyorum sen polenlemek gibi seçeneklerden bahsediyorsun anlamayan sen değilsin benim ama konuyu değil seni anlamakta zorluk çekiyorum kardeşim.

llllazrailll

Yeni üye
Ben hasat kaliten düşmesin polenlenmesin diye kopar diyorum sen polenlemek gibi seçeneklerden bahsediyorsun anlamayan sen değilsin benim ama konuyu değil seni anlamakta zorluk çekiyorum kardeşim.
tamam o zaman karşılıklı bi anlaşmazlık oldu konuda kapansın kusura bakma asla bilgini falan hafife almadım safece anlasamadık teşekkür ederim kanka kolay gelsin.

dmt25

Üye
Ya bu herma olmasi isik stresinfen gerceklesiyorsa kac derecelerde bu problem ihtimali basliyor? Benim odam 30 dereceye kadar cikiyordu bazen simdi havalar sogumaya basladi yavastan ama 28 lerde genelde bu siralar basima gelirmi

llllazrailll

Yeni üye
kanka selam yeni gördüm attıgını ben o tohum keselerinin hepsi daha oluşum aşamasındayken düşürdüm bitki bi stres yaşadı ama sömeklenmeyr girdi devam ediyor sence döllenmenin önüne geçmiş ve thc seviyesi , kalite gibi konulardan yine de eksikleri olur mu?

Grow Muhabbetleri
Help Users
    NewGardener NewGardener: ******* **** ****** ****** hahahaha* **