Herma Çift cinsiyet sorunu yardım..

Kanka

Administrator
Yönetici
En baş ve altındakı dalda bazı bıtkılerde gorulebılıyor nadıren kesecik daha alt dallarda cıkarsa net erkek dıyebılırız ama bu cok nadırende olsa olabılen bırşey , en tepe 2 dal harıcınde daha aşağıda yoksa buyuk bı sorun yoktun bence

nfdl

Yeni üye
ben olsam erkek organlarını keserdim yine usta growerlar ne dusunur bilmiyorum, kendi yorumum

S

silas

Guest
Isı ışık stresinden olabiliyor, önemli değil, bitki herma diyemezsin bunun için. Olgunlaşmadan kopar kanka

mamoshaze

Yeni üye
yakın zamanda benimde bitkim yakıcı güneş altında uzun süre durdugundan fazla strese dayanamadı ve güzelim çiçek herma oldu, direk at emek vermene değmez

llllazrailll

Yeni üye
@silas34 kanka bütün tohumları düşürdüm hitkinin üstünden zaten olgunlasan hic yoktu tekrar devam ederse ne yapmalıyım böyle sağlıklı hir şekilde büyür mü şuan

S

silas

Guest
@silas34 kanka bütün tohumları düşürdüm hitkinin üstünden zaten olgunlasan hic yoktu tekrar devam ederse ne yapmalıyım böyle sağlıklı hir şekilde büyür mü şuan
Gözlemleyip kopartacaksın, erkeklik organını clyxlerle karıştırma. ikisi çok benzerler. Erkeklik organının sapı uzayıp aşşağı doğru sallanır, ucu büzgülüdür, dişilik organı çıktığı yerde büyür sapıyla aşşağı sallanmaz, ucu sivrileşip 2 adet kahve rengi pistil çıkarır.

llllazrailll

Yeni üye
Gözlemleyip kopartacaksın, erkeklik organını clyxlerle karıştırma. ikisi çok benzerler. Erkeklik organının sapı uzayıp aşşağı doğru sallanır, ucu büzgülüdür, dişilik organı çıktığı yerde büyür sapıyla aşşağı sallanmaz, ucu sivrileşip 2 adet kahve rengi pistil çıkarır.
kanka benim sadece dal aralarında bikaç dalda yuvarlak toplar geldi stresten oldugunu dusunuyorum ama asagı dogru falan sallanmıyordu dokunur dokunmaz düştü hepsini düşürdüm zaten tohumların yanlış mı yaptım

S

silas

Guest
kanka benim sadece dal aralarında bikaç dalda yuvarlak toplar geldi stresten oldugunu dusunuyorum ama asagı dogru falan sallanmıyordu dokunur dokunmaz düştü hepsini düşürdüm zaten tohumların yanlış mı yaptım
Bazı konuları uzatıp münnecip bilgeliği bekliyorsunuz az araştırın lütfen

llllazrailll

Yeni üye
Bazı konuları uzatıp münnecip bilgeliği bekliyorsunuz az araştırın lütfen
hermayla ilgili doğru düzgün bir şey bulamadım ki forum da ne oldugunu nasıl oldugunu anladım ama ne yapılması lazım onu yazan kimse yok yani polenleme seçeneği var onuda şuan başka saksı yok yanında yani mecbur uzuyor ne uapılıcak bilinmiyo ki üşeniyorsan illa yazmana gerek yok kanka bilen varsa söyler anladıgım kadarıylw senin de pek bilgin yok söyledigin seyleri okudum bende ama ne yapmam gerektigine dair bi cevap yok konuda bakarsan görüceksin

llllazrailll

Yeni üye
İçersin yine thc biraz düşük olur. Net 60g yerine 40 mahsulün olur. Tadında bi gıcıklık olmaz. Çöpe atsan ne olacak tek bitkiyi. Ha başka güzel sorunsuz çiçeğin varsa yanında onu tohumlamasin diye ayırırım ben olsam.
yanında başka çiçeğim yok şuan kanka zaten ilk growum bu öyle garip bi şeyle karşılaştım çiçeklenmede tohum cıkarmaya basladı nemalakaysa düşürdüm bende tohmları :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
  • MarlaMurat44 MarlaMurat44:
  • R raw.w33ds:
    hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********
  • Bomberx Bomberx:
  • bandaleros bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ********