Hawaiian baby woodrose tohumu sorunsuz ulaştı

ineedhigh

Yeni üye
Siteyi ben de gördüm de almamıştım son anda redditte kötü yorumlar gördüm hiç problem yaşadın mı üründe olsun destek kargo ödeme falan bide ödeme yöntemi ne vardı aydınlatırsan çok iyi olur valla

Kanka sıfır problem yaşadım parayı havale olarak yolladım 2 günde adamlara gitti direkt kargoya verdiler 10 günde geldi dedikleri gibi

deliadam1

Yeni üye
Kanka sıfır problem yaşadım parayı havale olarak yolladım 2 günde adamlara gitti direkt kargoya verdiler 10 günde geldi dedikleri gibi
Sağol kanka peki adresi nasıl yazdın sitede şöyle örnekleyebilir misin mesela ev/mahalle/numara belki apartman site adı falan gerçek isim mi kullandın sahte mi

ineedhigh

Yeni üye
Sağol kanka peki adresi nasıl yazdın sitede şöyle örnekleyebilir misin mesela ev/mahalle/numara belki apartman site adı falan gerçek isim mi kullandın sahte mi

Kanka direkt ülke içinden sipariş verirken nasıl yazıyorsam öyle yazdım her şeyim gerçekti çünkü bir şey olsa bile bahanem çoktu

Kanka direkt ülke içinden sipariş verirken nasıl yazıyorsam öyle yazdım her şeyim gerçekti çünkü bir şey olsa bile bahanem çoktu
Kanka bahanen neydi biz söylesek yakalansak ne gibi bahaneler sunabiliriz ? Ben çiçek açan bir bitki bu evde sarmaşık olarak yetiştirmek üzere aldım derim diye düşündüm mantıklı mı sence ? Zarfın üzerinde elephantostan geldiğine dair bir işaret var mıydı ?

ineedhigh

Yeni üye
Kanka bahanen neydi biz söylesek yakalansak ne gibi bahaneler sunabiliriz ? Ben çiçek açan bir bitki bu evde sarmaşık olarak yetiştirmek üzere aldım derim diye düşündüm mantıklı mı sence ? Zarfın üzerinde elephantostan geldiğine dair bir işaret var mıydı ?

Mantıklı kanka benim de bahanem oydu zaten ama hawaiian yiyeceğine spor alıp mantar yemeni tavsiye ederim. Mdma gibi kafa yaşattı bana. Elephantostan geldiğine dair bir işaret yoktu ama hollanda olduğu yazıyordu

Mantıklı kanka benim de bahanem oydu zaten ama hawaiian yiyeceğine spor alıp mantar yemeni tavsiye ederim. Mdma gibi kafa yaşattı bana. Elephantostan geldiğine dair bir işaret yoktu ama hollanda olduğu yazıyordu
Kanka ben yakalanma yönünden de bakıyorum sporu yakalatırsak götü kurtaramayız ama havaian sarmaşığını bir şekilde atlatırız diye düşünüyorum. Havaian mı mdma gibi kafa yaşattı ?
Bir de kanka şimdi mailleştim elephantos görevlisi biz takip kodlu gönderiyoruz diyor. Sen takipsiz geldiğine emin misin ? Takipsiz mektuplara vergi çıkmaz zaten orda bir anormallik var

ineedhigh

Yeni üye
Kanka ben yakalanma yönünden de bakıyorum sporu yakalatırsak götü kurtaramayız ama havaian sarmaşığını bir şekilde atlatırız diye düşünüyorum. Havaian mı mdma gibi kafa yaşattı ?
Bir de kanka şimdi mailleştim elephantos görevlisi biz takip kodlu gönderiyoruz diyor. Sen takipsiz geldiğine emin misin ? Takipsiz mektuplara vergi çıkmaz zaten orda bir anormallik var

Tabi atlatma yönünden tohum daha kolay iş kanka. Aynen ben 6 tane yiyip saçma sapan mdma kafası yaşadım. Bro iki çeşitte yolluyorlar mesela bende ilk takipli istemiştim sonra bankanın yüzünden para eksik gittiği için isterseniz takipsiz yollarız dediler bende tamam dedim ayrıca mantar siparişi vermeyi düşündüğüm zamanlar takipsiz yollar mısınız dediğim zaman evet demişlerdi. Mailler hala duruyor yanlış anlaşılma olmuş olmalı senin olayda

tohumcu

Yeni üye
Tabi atlatma yönünden tohum daha kolay iş kanka. Aynen ben 6 tane yiyip saçma sapan mdma kafası yaşadım. Bro iki çeşitte yolluyorlar mesela bende ilk takipli istemiştim sonra bankanın yüzünden para eksik gittiği için isterseniz takipsiz yollarız dediler bende tamam dedim ayrıca mantar siparişi vermeyi düşündüğüm zamanlar takipsiz yollar mısınız dediğim zaman evet demişlerdi. Mailler hala duruyor yanlış anlaşılma olmuş olmalı senin olayda
Mantar derken neyden bahsediyorsun kanka tam olarak spor mu kit mi ve sipariş ettin mi? Geldi mi?

Kankalar verdiğim hawaiian baby woodrose tohumu siparişimi aldığım yer yarın kargoya vereceklerini söyledi fakat takipsiz kargo olarak göndereceklermiş ve 7-14 gün içinde elinde olur dediler. Sizce takipsiz kargo gelir mi tribe girdim
HAHAHA KARDEŞIM Neyin tribine giriyon ya.Zaten siparis ettigin sey yasal bir sey.He knk hangi siteden aldin.Ya Almanyada Asklepios seeds diye bir site var.fiyati iyi ama 250 tane 10 euro mu ne oyle bisey.Ama Ama her siparis basi senin 20 euroya bitki sagligi sertifikasi alman lazim.Bkz.Ggle(bitki sagligisertifk).onun icin o siteye yanasmiyom.Zazimaten liramiz bok gibi yerlerin dibine inmis

Hiçbiir bahaneye gerek yok.Bir kere bu suç bile değil.Ben Kac kere morning glory sipariş ettim.Bisey olmadı.Bu kadar kasmayın bu kadar ufak şeylerde ya.He belki siz grow yapıyorsunuz.Onlarda patlar diyorsanız o başka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** ****** ** ** **
    +2
    hahahahahahahaha
    +2
  • Sleepless Sleepless:
    ********* ***** *** ********* ****** **
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ****** ** ** ** *** ** *** ********* ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    *** hahahaha** ***** *** ******* ***** ***** *** **** ****** ******* **
  • B biggie34_:
  • B biggie34_:
    ********* **
    ******** ****** **** *** *** ***** * **** * ****** ** ****** **** ******* *********
    +1
  • B biggie34_:
    +2
    ***** *** hahahaha******* ********* ***** *** **
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    *** ****** ******* *** hahahaha** hahahaha ***** ******** **
  • B biggie34_:
  • B biggie34_:
    ******* ** ****** **
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    * ********* **
    *** ****** ******* *** hahahaha** hahahaha ***** ******** ** *** ********** **** hahahaha** ********* ***** ***** ******** **
  • B biggie34_:
    *** hahahaha ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ****** **** *** *** ***** * **** * ****** ** ****** **** ******* ********* ********* hahahaha********** ********* ***** ****** ******
  • Sleepless Sleepless:
    *** ********** **** hahahaha** ********* ***** ***** ******** ** ***** ***** hahahaha**** ******** ***** ******* **
  • Sleepless Sleepless:
    ********* hahahaha********** ********* ***** ****** ****** *** ***** hahahaha******** ***** ******** **** hahahaha ****** ********** ****** ******** hahahaha ****
  • L Legend86:
    *** hahahaha ** ***** *** **** ********* ***
  • Sleepless Sleepless:
    ********* hahahaha** ****** ****** ** ***
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ****** ******* ****** ****** ** **** **
  • deyorke deyorke:
    *** **** *** *** ********* *** **** ******* *** hahahaha **** **** ********** *** ***** **** *** ***
    deyorke deyorke: *** **** *** *** ********* *** **** ******* *** hahahaha **** **** ********** *** ***** ****...