Hastahanede ki idrar testinden kaçışım

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
S a kankalar cuma günü öyle bir mevzuya düştüm ki kendi ayagımla denetim yiyordum, Silah ruhsatı almak için hastaneye psikiyatrist gittim 550 soru çözüyorsun sonuç olumlu çıkarsa alıyon fılan neyse gırdım içeri doktor bişeler yazdı verdı kağıda baktım idrar testi diyor orada tıbbı sekretere sordum yeni gelmiş önceden yoktu sadece soruları çözüyordun,Karşıda denetimli serbestlık bürosunda verecen dedıler , bende arkadaşı yolladım bı bak nasıl verılıyor ıdrar güvenlık gelıyor mu fılan bu gıttı geldı kirve rahat ol 2 moruk karıdan başka bişe yok dedı alıyon kabı yanda tuvalete gecıyon halledıyon mevzuyu dedı.Şimdi denetimli serbestlik oldugunda idrar verırken guvenlık arkanda beklıyor onu bılıyorum da bızım kı ruhsat dıye çok önemsemezler dedım bırde arkadaş öyle dıyınce rahatladım.
Ertesi gün oldu kardeşimi şişeye işettim onu dökerim hesabı aldım sidiği elime geziyorum..Hastanede kı denetımlı serbestlık yerıne geldım kapıyı çaldım gırdım kadın kimliğe baktı bana baktı tamam sıkıntı yok bende kardeşimin sidiğini tuvalete koydum verecegı kabı alır gelır bunu boşaltırım diyorum kendımce nerde ****... 
Kadın verdı kabı pat dıye arkamdan güvenlık geldı burada alınan ıdrarlar içeride  alınıyor dedı benı aldı köşeye dört tarafı aynayla çevrili işte kolluyor seni dümen çevirme diye , başımdan aşşağı kaynar sular döküldü sadece tek dediğim şey yar... yedin olm, Kabı aldım geçtım çok az işedim idrara bir baktım nescafe 3 ü 1 arada olmuş , bir gün önce captagon yutmuşum kaç sıgara ıcmısım hatırlamıyorum o idrarı teste sokmalarına gerek yok şöyle baksınlar hangi madde bagımlasının bu ıdrar derler.. Dedım gelmıyor bu kadar yetmez mı (gelıyor halbukı nasıl işeyim içim dağlanıyor **** ) bu az dedıler gıdım bişeyler içeyim öyle geleyım dedım tamam dedıler oradan bir kaçışım var şener şen gibi ayaklarım kıçıma deye deye.Resmen kendi ayağımla denetım yıyecektım.Ayık olun bu yeni gelmiş yoktu daha önce böyle şeyler hangi orrrr.. aklına geldıyse topal edecektı bızı bala kaçtık yani ...

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Hiç sorma kanka öyle bişe olsa çok zoruma giderdi , kendi ayağımla gitmek öldürürdü beni neyse ki kötü bir anı olarak kaldı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • C clackster:
    hahahahahahahaha ** ******* ***** ***** ******* ****** **** ******* ********
  • the imam the imam:
    ***** ******** *** ***** ***** hahahaha** *** *****
  • the imam the imam:
    ***** * ***** **** hahahaha**** ******* ****** ** ****** ***** ******* hahahaha* ******** ****
  • the imam the imam:
  • Sleepless Sleepless:
    +1
  • the imam the imam:
    **** ****** ****** ********* ******* ******* hahahaha ******* hahahaha
    +2
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • İstanbul İstanbul:
  • Sleepless Sleepless:
    ****** *** ********* hahahaha* ********
  • İstanbul İstanbul: