Hasati Dudak Ucurtan Genetikler

Newgrower2688

Yeni üye
Selamünaleyküm kankalar bende forumda yeniyim hatta ilk yazışım da denilebilir sorum şu kankalar biz bu tohumları alıp ekip yetiştirmek suretiyle hasat aldıktan sonra tekrar tohum veriyor mu ki kendimize tohum ayırabilelim

Doğa

Yeni üye
1-Blue Dream
Listemizin ilk basindaki Blue Dream genetigi Amerikanin en populer genetiklerinden birisidir. Bu Hybrid o kadar fazla hasat verirki buyutenleri her defasinda sasirtcak derecededir. Kufe dayanikli, asiri guzel tadlara sahip, kolay bulunabilinen ve relaxlatici ozellikleri vardir. Caliornianin nerdeyse can kurtarani olan bu genetik disarda o kadar iyi buyuyorki az hasat almak imkansiz. Her iklimde yaraklikla buyuyebilcek kolay bir bitki. Uzun buyur ve somekleri fazlasiyla toplu olur.Kafasi cok etkili bir mutluluk ve enerji dolu bir ayaklari yerden kesici guclu sativa etkisi. 90 lilarin efsane coarasi white widow kufe ve bourtu boce baya dayanikli.. zaten sinek konsa yapisip kalio mk dio bole hayati sikiym. adam bizide sarip icmese bari ::D Icenler mutlu ama yetistirenler daha mutlu cunku guzel hasati var knka.

2-Sweet tooth
2001 de esrar kupasi kazanmisti yanilmiyorsam, Adindanda anlasildigi gibi bu somegin karsisinda oturupta yemeden veya icmeden durmak mumkun degil cunku cigara o kadar guzel kokuyorki halen kimse kokunun ne oldugunu cozebilmis degil. Cicek, kiraz, visne karisimi bisey. :D Afganistan . Hawai ve Nepal genetiklerinin karismasiyla ortaya cikan bu tatlimi tatli hasati agirmi agir genetik stress ve basagrisinin en iyi dusmani. Bulmasi o kadar kolay degil sanmiyorum avrupada ama amerikada cok yaygin.

3-White widow
Amsterdamin bagrindan kopmus gelmis bu kardesinizide yabana atmiyalim hani.Hindistan ve Brazilya ana topraklarinda bulunan genetiklerin birlestirilmesiyle ortaya cikan bu genetik Amerikada cok yaygin olmasada avrupada neredeyse her muptezel tarafindan biliniyor. Bembeyaz bir somek dusun knka, Yaw bazilarinda yesil goremiosun o derece.Bu bitkinin resin yapimina ben halen hayranim ama buyutmedim su ana kadar.

4-Cheese Quake
Bu genetik 2 tane gercekten hasatta efsane iki genetigin birlesmesiyle ortaya cikmistir. Cheese ve Querle. Kafasi neredeyse ayaklari yerden kesici, relaxlatici, mutluluk verici. Aromasi eksi ve ayni peynir gibi, birazda tatlimsi bir kokuya sahip. Evde buyutulur genelde ama beni bilenler Cheese daha once disardada buyuttum ve hasati biliyorsunuz. Hayvan gibi bitkiler buyuttum ve genellikle hepsi Cheese di. Onun icin evet bu bitkinin hasati gercekten cene dusurucu.Kesinlikle tavsiye ederim. Kokusuna bir kere inanamiycaksiniz. Ekmek arasi yapip versen birine yer serefsizim. Bu genetige LST uygulanmasi siddetle tavsiye edilir

5-Critical Kush
Bu genetik 2 tane efsane genetigin birlesmesiyle ortaya cikmistir. Critical mass ve Og Kush. Aile bireyleri tarafindan bu genetik oyle bir terbiye almistirki iceni aglattigi bile gorulmustur. Kokusunu Og kush dan aliyor o yuzden icmeye kiyamiyacaginiz cenneti bir limon bahcesi kokusu alicaksiniz. Sanki o limon bahcesi okyanus kenarindaymis gibi esinti gelicek yuzunuze cigarayi parcalarken. Yaw ciddiyim tassak felan gecmiyorum og kush aklimi aliyor her defasinda. Kush ailesi ne yazikki kufe dayanikli degil o yuzden nemde dikkatli olmalisiniz. Somekleriniz icten disa kuflenirse bu o guzelim somekleri icemezsiniz demek. Og kush kalitesinde cigaralar her zaman daha fazla riskle gelir. Buyutmesi daha zordur cunku buyudugu zaman ulastigin sey bi white widow dan veya blue dream den cok cok cok daha mukemmel birsey. Bu genetigi disarda buyuturseniz kuflenicektir o yuzden iceride deneyin. Kafa yaran turden yapis yapis somekler valla denemeniz sart.

6-Gold Leaf
7-Northern Lights
8-Sour Diesel
9-Strawberry Kush
10-Amnesia Haze
11-Super Silver Haze
12-Super Lemon Haze
13-Chocolope ( CBD agirlikli, icip bnm kafam bu cigaradan niye olmuo die gelmeyin, kanser hastalari icin )
14-Super Skunk
Nerden alabilirim bana yardımcı olurmusunuz

Ü

Üye silindi 20906

Guest
Selamun aleykum reis. Hepsini harfi harfine okudum ancak bir sorum var forumu da biraz inceledim ama denk gelemedim. Turkiye ye bunlarin tohumunu nerden nasil getirtebilirim? Yada guvenli saglam kesin olur dedigin bir site vb var mı?
Degenetica ve Kushseed öneriyorlar türkiyede şubeleri olduğu için sıkıntısız bir şekilde kapına kadar gelecekdir

Vedoo

Kıdemli Üye
Anlamadigim big bud nerdeee xxl hasat diyor her yerde burda number one blue dream
Sponsordan aldım yaptık bir çok yerden aldık yaptık bir ton tohum garantisi veren yerlerden aldık. İş sorun çıkmasına gelince hepsinde çıkıyor emin ol asıl olay ne biliyor musun sıkıntın olduğunda sana yardım eden var mı.? Bu konuda büyük küçük 30 küsür Canbabis cap kupaları kazanan damızlıkçı tohum üreticisi de yolladı al dene diye bu yıl, denemedim verdim gitti bir tanıdığa Şükür tohumsuz kalmıyorum hiç bir şey yapamasam sıradan her sene deniyorum geçen sene bir tohumcu nun tohumunu ektik outdoor gerilla grow da düşün gerilla tarzı bir de ful bakım böcek küf nem savunma yokk Allah a doğaya emanet. Adamların tohum reklam resminden daha iyisi çıktı tüm hepsini detaylı yolluyorum adamlar bu bizim mi diye seviniyor kimi tojhum yolluyor kimine Yalnışlarını söyleyip ispat ediyoruz bedava tohum yolluyorlar. Demem o ki sponsorun tohumları on numara çıktı sitede sayfam da fotoğrafları da var bu da kanıtlı ispatlı. Blue dream a gelince her blue dream aynı değil mesela bu sene denedik onun da resimlerine baka bilirsin kankam. Sponsorunkinde aklım var bu sefer onu deneyeceğim Thc si yüksek çünkü. Hasat olayı için thc durumu için
* Kannabinoid içeriği (THC, CBD…), büyüme ortamı, yetiştiricinin deneyimi, yetiştirme tekniği (SOG, SCROG…), çevresel koşullar ve genetik çeşitlilik gibi dış faktörlere bağlı olarak değişebilir. Diyor Tohumcular. :)

Sg35

Üye
Sponsordan aldım yaptık bir çok yerden aldık yaptık bir ton tohum garantisi veren yerlerden aldık. İş sorun çıkmasına gelince hepsinde çıkıyor emin ol asıl olay ne biliyor musun sıkıntın olduğunda sana yardım eden var mı.? Bu konuda büyük küçük 30 küsür Canbabis cap kupaları kazanan damızlıkçı tohum üreticisi de yolladı al dene diye bu yıl, denemedim verdim gitti bir tanıdığa Şükür tohumsuz kalmıyorum hiç bir şey yapamasam sıradan her sene deniyorum geçen sene bir tohumcu nun tohumunu ektik outdoor gerilla grow da düşün gerilla tarzı bir de ful bakım böcek küf nem savunma yokk Allah a doğaya emanet. Adamların tohum reklam resminden daha iyisi çıktı tüm hepsini detaylı yolluyorum adamlar bu bizim mi diye seviniyor kimi tojhum yolluyor kimine Yalnışlarını söyleyip ispat ediyoruz bedava tohum yolluyorlar. Demem o ki sponsorun tohumları on numara çıktı sitede sayfam da fotoğrafları da var bu da kanıtlı ispatlı. Blue dream a gelince her blue dream aynı değil mesela bu sene denedik onun da resimlerine baka bilirsin kankam. Sponsorunkinde aklım var bu sefer onu deneyeceğim Thc si yüksek çünkü. Hasat olayı için thc durumu için
* Kannabinoid içeriği (THC, CBD…), büyüme ortamı, yetiştiricinin deneyimi, yetiştirme tekniği (SOG, SCROG…), çevresel koşullar ve genetik çeşitlilik gibi dış faktörlere bağlı olarak değişebilir. Diyor Tohumcular. :)
Ustat bu ortamda bana ilk yardimci olan insansin, hakkin odenmez. Yazmissin o kadar burdan ben sorayim; iki sponsordan da favori 2 genetigini ogrenebilir miyim. Grand puprle ve jack yaptim cok da menunum. Simdi critical kushla, blue dream gozume takildi. Seninde favorilerini ogreneyim dedim, selametle

Vedoo

Kıdemli Üye
Kırıtık kuş ağır norkotik oturtur deneyimsiz içicileri Sitedekini denemedim o aklım da Blue dream olarak H.S.O nun Blue dreamını deneyimledim. Patron cigarası güçlü ama soft, hissettiriyor yani kendisini indica ve sativa arasında ince bir çizgi çok içmediğin sürece günlük işlerini yaparsın değişik farklı bir deneyim. Sativa baskın olmasına ramen Yetiştirmesi kolay kararlı bir bitki azot sever besin bakıma göre hasatı efekti gücü değişir yemeyi içmeyi seven güçlü sativa baskın bitki.

Çok fazla üreticinin olduğunu düşünüyorum ben gereksiz buluyorum.
Örnek x üreticiden blue dream aldın herşey dört dörtlük 100gr hasat çıktı, y üreticisinden alıyorsun yine herşey süper ama 50gr hasat..
Tribe giriyorsun neyi yanlış yaptım diye vs.
Haksız mıyım kankalar.

Mambaş

Yeni üye
Kankalar s a dışarda yetiştirecem en çok hasat alabileceğim böyle boylu boyunca büyüyecek tavsiyeniz varmıdır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • P puslu77:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    **** **
  • kralartur01 kralartur01:
  • zero00 zero00:
    **** ******* ****** ****** ***** *** ** ***** ** ******* ***** **** ********** ****** *** ** ****** dready**** ** ****** ********** *********** ****** ****** **********
    +1
  • zero00 zero00:
    ******* ******** **** *** ***** dready*
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • P puslu77:
    *** ***** ***** *