Hasata yaklaşıyoruz yardım

Klakek

Üye
Herkese iyi growlar. WW auto bitkim çiçeklenmede 45.gününde ilk growum olduğu için hatalar yapmış olabilirim ama ışık süresi ışık mesafesi nem ve havalandırma biobiz başlangıç paketi 3 adet gübre takviminin bir tık altı gittim hep çiçeklenmeye girdikten sonra boş sulama yapmadım gübre organik olduğu için fakat çadır içi sıcaklığını tutamıyorum havalar inanılmaz sıcak olduğum bölgede ama elimden geldiğince hepsini eksiksiz şekilde yapmaya çalıştım üstünde ki pistillerin yüzde 30 u kızardı elimde cihazım yok net olarak hasat süresini göremeyeceğim önerisi olan var mı buraya kadar geldik bundan sonra yalan olmayalım

Tuzsuz Bekir

Müptezel
kanka bu bitkinin en az 4-5 haftası daha var. Sakın erken hasat etme ben 10 gün erken hasat etmek zorunda kaldım. Bitkide kafa mafa yok. Bitkin çok sağlıklı gözüküyor. Sonlara doğru en alt fan yapraklarından başlayarak üstlere doğru yavaş yavaş sararmaya başlayınca bitkinin hasat zamanı gelmiştir demektir. Tricom takibi yap. %70 rakı %30 amber müptezel adamın en sevdiği kafayı yaşatan oranlardır

Klakek

Üye
kanka bu bitkinin en az 4-5 haftası daha var. Sakın erken hasat etme ben 10 gün erken hasat etmek zorunda kaldım. Bitkide kafa mafa yok. Bitkin çok sağlıklı gözüküyor. Sonlara doğru en alt fan yapraklarından başlayarak üstlere doğru yavaş yavaş sararmaya başlayınca bitkinin hasat zamanı gelmiştir demektir. Tricom takibi yap. %70 rakı %30 amber müptezel adamın en sevdiği kafayı
Herkese iyi growlar. WW auto bitkim çiçeklenmede 45.gününde ilk growum olduğu için hatalar yapmış olabilirim ama ışık süresi ışık mesafesi nem ve havalandırma biobiz başlangıç paketi 3 adet gübre takviminin bir tık altı gittim hep çiçeklenmeye girdikten sonra boş sulama yapmadım gübre organik olduğu için fakat çadır içi sıcaklığını tutamıyorum havalar inanılmaz sıcak olduğum bölgede ama elimden geldiğince hepsini eksiksiz şekilde yapmaya çalıştım üstünde ki pistillerin yüzde 30 u kızardı elimde cihazım yok net olarak hasat süresini göremeyeceğim önerisi olan var mı buraya kadar geldik bundan sonra yalan olmayalım

@canna
kanka bu bitkinin en az 4-5 haftası daha var. Sakın erken hasat etme ben 10 gün erken hasat etmek zorunda kaldım. Bitkide kafa mafa yok. Bitkin çok sağlıklı gözüküyor. Sonlara doğru en alt fan yapraklarından başlayarak üstlere doğru yavaş yavaş sararmaya başlayınca bitkinin hasat zamanı gelmiştir demektir. Tricom takibi yap. %70 rakı %30 amber müptezel adamın en sevdiği kafayı yaşatan oranlardır
eğer dediğin gibi 4-5 hafta daha varsa hasat süresi 4 aya çıkmış olacak auto tohum neyi yanlış yaptım sadece yaprak budama yaptım ve sıcaklığı çözemiyorum bu hatalardan hasat süresi bu kadar uzar mı ? Daha elimde auto tohum var ama soğudum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** **** **** ** hahahaha*
  • blackmambaa blackmambaa:
    ***** ********** **
  • blackmambaa blackmambaa:
    blackmambaa blackmambaa: ****** ********* **** ***** ********