Hasata tahmini ne kadar kaldı

Beyler öncelikle selam bi kac bitkim var hepsini 1 2 3 diye ayrıcam bilen arkadaşlar sırasıyla aydinlatirsa beni cok sevinirim bol dumanlar. Hepsi kofte geçen seneden içtiğimiz sigaralar outdoor-teras

1) https://imgyukle.com/i/x0tUcA

2) https://imgyukle.com/i/x0t8Hf

3) buda ufaklik https://imgyukle.com/i/x0tt0S

S

silas

Guest
Selam. Bazı bitkilerinde hasada yaklaşmışsın. Havalar daha çok soğumadan trikomları büyüteçle kontrole başla. En doğrusu trikomlardaki thc'nin %70 'i rakı beyazı olunca gübreden arındırma işlemlerine başlamak.
Seneye mildiyo, küf mantar, için ortalığı çok iyi dezenfekte et, Vegden itibaren 10 gün aralıklarla neem yağı uygula, terasa başka cins bitki koyma hastalık getiriyorlar. Bu sene kullandığın tofu at, saksılarını falanda çamaşır suyuyla iyi dezenfekte et. Bol hasatlar

Selam. Bazı bitkilerinde hasada yaklaşmışsın. Havalar daha çok soğumadan trikomları büyüteçle kontrole başla. En doğrusu trikomlardaki thc'nin %70 'i rakı beyazı olunca gübreden arındırma işlemlerine başlamak.
Seneye mildiyo, küf mantar, için ortalığı çok iyi dezenfekte et, Vegden itibaren 10 gün aralıklarla neem yağı uygula, terasa başka cins bitki koyma hastalık getiriyorlar. Bu sene kullandığın tofu at, saksılarını falanda çamaşır suyuyla iyi dezenfekte et. Bol hasatlar
Başkan bi agac daha yeni girdi 1 2 hafta oldu burda yağmur başladı tente altına aldım sabah. Bi arkadaşım bana ışık göndericek bugün yarın tuvalette 1 ay kadar ne nem makinası ne buhar hic bişey yok verdiği ışığı taksam kurtarabilirmiyim

S

silas

Guest
Başkan bi agac daha yeni girdi 1 2 hafta oldu burda yağmur başladı tente altına aldım sabah. Bi arkadaşım bana ışık göndericek bugün yarın tuvalette 1 ay kadar ne nem makinası ne buhar hic bişey yok verdiği ışığı taksam kurtarabilirmiyim
arkadaşın ne gönderecek bilemem hayırlısı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********