Hasata ne kadar var??

makis

Yeni üye
Usta kankalarım sizce bunun hasadına daha ne kadar var? Flushlamaya başliyim mi? Ve sizce kaç gr çıkıcak gibi? En güncel fotolar en altta.
Tür skunk+ sponsordan, photoflower çiçeklenmeye yaklaşık 4 hafta önce geçildi. ışıklar 2x85e cfl, 2x60w led.

S

silas

Guest
Bu growdiaryde sırf reklam işi, fotoları normal eklersen daha iyi olur.

trbylsk

Yeni üye
kanka keşke LST falan uygulasaydın en tepe dala en azından, kabini delip geçecek maşallah :D, aklındaki hasadı alırsın umarım daha 1-1,5 ayı rahat var gibi görüyorum

rikuto

Yeni üye
@makis albüm güzelmiş kanka :D toprağında hep nemli gibi nedir değerler ısı/nem? havlu harici başka bir yöntem deniyor musun? sulama sistemin kaç litre/kaç gün/ne kadar gübre veriyorsun detaylandırır mısın?

makis

Yeni üye
Tüm cevaplar ve yorumlar için teşekkür ederim kankalar. Şimdilik havlu ile kapatıyorum kabini günde 1.5 litre kompost çayı ile suluyorum. Hazırladığım çaya kalsiyum ve potasyum desteği amaçlı ekstradan yumurta ve patates kabuğu kaynatıp döktüm. toprak torf toprak. Çiçeklenmeye 3. haftada sokmama rağmen boyu 3 kat uzadı ben de bu kadar beklemiyodum açıkçası. Tüm lambaları 5 kez falan yeniden konumlandırdım. kafası tepeye değince kendiliğinden durdu zaten uzama. Eğitim falan veremedim çünkü yaptığım plana göre 20 gün sonra okulum açılıcak taşınıcaktım çok ucu ucuna yetiştiği için hasata olan süreyi eğitim verip uzatmak istemedim. Yök daha yeni açıklama yaptı okullar online olcak diye şimdi rahatım süre konusunda fakat eğitememiş olduk bitkiyi.

makis

Yeni üye
Hasattan sonra tüm günlüğü post olarak atıcam zaten buraya. ilk grow olduğundan çok yatırım yapmadım. çayın ph değerini bile havuzunkini ölçmek için yapılmış bi test kiti ile ölçüyorum 30 liraya almıştım. 4 ay daha olduğum yerdeyim o yüzden bunun hasadından hemen sonra 2 bitki daha ekebilirim. Ona daha iyi yatırım yaparım büyük ihtimalle.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
    ***** *** ******** *** ****** *** ********* ********** ******** **** ******* ********* hahahaha* ****** ******
  • N newbieweeder:
    ******* **** **** *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* **** **** * hahahaha ********** ********** ***** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • D doğadostu1004:
    ***** ******* ****** ******** hahahaha** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
  • N newbieweeder:
    *** hahahaha* ***** ******** hahahaha ***** hahahaha ********** ********** ***** **
  • D doğadostu1004:
    ******** *** ********* ******** ***** ** ***** ****** ******* ******* ***** ********** *** *********
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D doğadostu1004:
    ******** ********** hahahaha *** *********
  • D doğadostu1004:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha
  • D doğadostu1004: