hasata ne kadar kaldı lemon haze auto resimler mevcut

insomnia1903

Yeni üye
merhaba arkadaşlar bugün toplam gün olarak 49.günündeyim plagron batmix toprağa dikili 8lt civarı bez saksıda 1 adet lemon haze auto var bu zamana kadar gübre olarak biobizz den 3 lü paket olan fish mix, bio bloom ve topmax kullandım tabloya göre bugünde senin dün dediğin gibi call mag verdim sadece diğer gübreleri karıştırmadım ama bir dahaki sefere diğer gübreleri karıştırarak vericem fish mix, bio bloom, top max ve ekstra olarak bio heaven ekleyerek vericem ilk olacak, bununla ilgili yorum ve attığım resimlerdeki pistil ve tricom veya çiçeğe bakarak bilgili arkadaşlar yorumlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler herkese bol hasat dilerim.

(bu arada bu resimler çiçeğin kafadaki sömekleri) yaklaşık kaç gr alırım tahmini olan varsa deneyimi sevinirim, bana daha fazla bilgi vermek için çiçeğin diğer yerlernden resim isterseniz atabilirim yeter ki sonuca sağlıklı iyi bir şekilde varalım. )

@silas34

IMG_20200913_205522.jpg
IMG_20200913_205516.jpg
IMG_20200913_205457.jpg
IMG_20200913_205451.jpg
IMG_20200913_205428.jpg
12.jpg
5.jpg
2.jpg
4.jpg

uflenti

Moderator
85.- 90. gün hasata hazır olur bu bitki. Sömekler iyice dolar. Hasattan 1 hafta önce flush yapman cugarının doğal tadını yaşatır.

S

silas

Guest
Trikomlardaki thc'lerin çoğu daha şeffaf gibiler. Bütün trikomların en az %70 'i rakı rengi olunca gübreden arındırmak için en az 10 gün sade su vermeye başlayabilirsin, sonra bol su ile flushlayıp toprağı iyice çamur edeceksin 2 gün full karanlığa alıp kesebilirsin. Hasat konusunda en iyi kararı sen vereceksin, bu linkteki konunun çok faydalı olacağına inanıyorum. Bol hasatlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ******** hahahaha* ****** ***** ********* **** ******* hahahaha* ****** ***** ***** **** ** **** ******* *
  • muadip muadip:
    ****** ********** ********* **** **
  • muadip muadip:
    *** * ***** hahahaha* hahahaha* ** ****** ****** hahahaha**** ******** **
  • Didrug Didrug:
  • A ax-b:
    hahahaha ***** ****** ***** ***** **** *** ******* ********** ** ****** ***** ******** **
  • Didrug Didrug:
    ** hahahaha ***** ******** **
  • A ax-b:
    ********* ******* ***** **** ****** ***** hahahaha** ***
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** ** ***** ****** ******* **
  • New Rookie New Rookie:
    ****** ******** hahahaha*** hahahaha** *****
  • zero00 zero00:
    **
  • A ax-b:
  • NewGardener NewGardener:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    ******** hahahaha*
  • New Rookie New Rookie:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ***** * ****** hahahaha ***** ****** ***** ***** **** *** ******* ********** ** ****** ***** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
    **
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • zero00 zero00:
    hahahaha* ******* **********
  • muadip muadip:
    ** ****** hahahahahahahahahahahaha* hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    ** *** ******* hahahaha**** *** *********
  • New Rookie New Rookie:
    ****** ***** ** **** hahahaha**** ********
  • New Rookie New Rookie:
    New Rookie New Rookie: ******** ****** ***** *** ****** ***** ******* ****** ****** *********