[Hasat:05.02.2019] OG Kush/Critical Widow / Clone uygulamaları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 257
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 257

Guest
Cvp: [Güncel:10.01.2019] OG Kush/Critical Widow / Clone uygulamaları

Coban' Alıntı:
Dostum lollipoping işlemini kaçıncı haftada yaptın ve hangi yaprakları kestin anlatabilir misin. Bloom evresinin 13. günündeyim geç mi kaldım yoksa şu an da yapabilir miyim? Bitki o kadar büyüdü ki fan yaprakları alt sömeklere tam anlamıyla ulaşamıyor. Yardımcı olursan çok sevinirim. 400 Watt HPS ampul kullanıyorum. Grow weed easy de mh ve hps ampul kullananlar lollipoping yapmalarına gerek yok çünkü ışık alt yapraklara nüfuz ediyor diye okudum ama bendeki durum pek öyle değil gibi gözüküyor. İlk günden itibaren 62. gündeyim https://imgur.com/2RRr7XP

lollipopping işlemi bir kerede yaptım bitti tarzı bir işlem değildir,devamlı bakım gerektiren bir işlemdir..çimlenmenin son haftası çiçeklenmeye geçmeden evvel sadece üst çiçekler bırakılarak yapılır,ancak senin çiçekler için de geç değil..Ben resimde gördüğüm bitkiler için lollipoping değil,sadece fan yapraklarının budanmasını uygun görüyorum..Çünkü üst dallardaki çiçek yoğunluğun zayıf bitki bir miktar boya kaçmış ve malesef boy atarken çiçeklenme aralıklarını bir miktar fazla bırakmış..O devasa fan yapraklarının tamamını buda alt kısımlar ışık görecektir..Lollipoping yaparsan bitkide fazla çiçek kalmayacak..

Ü

Üye silindi 257

Guest
RE: [Güncel:18.01.2019] OG Kush/Critical Widow / Clone uygulamaları

9. hafta 3. gün.. Critical Widow genetiğinin hasatını yaptım,benim için gayet tatmin edici bir sonuç oldu,sömekler gayet dolgun trikomlarda son derece yoğun,hızlı bir kafa istediğim için bu bitkiyi %80 cloudy %20 amber trikomdayken kesimini yaptım.Resimlere bakarak yorumlayabilirsiniz,yorumlarınız benim için önemli..Kaç gram diye sormayın şu an ölçüm yapacak bir cihazım yok..Bakarak herkes göz kararı kendi fikrini verebilir..

Og kush ları ise henüz kesmedim 1 hafta daha uzattım trikomların daha da amberlaşmasını ve daha yoğun bir kafa yaşatmasını istiyorum..

Son haftamıza girdik arkadaşlar..Son düzlükteyiz..

https://imgur.com/a/wHay4Pt - Critical Widow 
https://imgur.com/a/pqyTKLF  - og kush

sömeklerden lezzet damlıyor, görsel bir şölen sunuyor. muazzam bir iş çıkartmışsın moruk. gr detayına takılmaya gerek yok, zaten bitkiler son sözü söylemiş :)
Kartonun ebatlarını kestiremiyorum ama, tahmin etmek istiyorum kıritikıl 170-200 arası gibi 
afiyet olsun kanka

Süper duruyor critical kanka hakkını vermişsin. Hydro yapman da işin cabası ::D Afiyet olsun smoke report'u bekliyoruz.

Cvp: [Güncel:18.01.2019] OG Kush/Critical Widow / Clone uygulamaları

KKush' Alıntı:
9. hafta 3. gün.. Critical Widow genetiğinin hasatını yaptım,benim için gayet tatmin edici bir sonuç oldu,sömekler gayet dolgun trikomlarda son derece yoğun,hızlı bir kafa istediğim için bu bitkiyi %80 cloudy %20 amber trikomdayken kesimini yaptım.Resimlere bakarak yorumlayabilirsiniz,yorumlarınız benim için önemli..Kaç gram diye sormayın şu an ölçüm yapacak bir cihazım yok..Bakarak herkes göz kararı kendi fikrini verebilir..

Og kush ları ise henüz kesmedim 1 hafta daha uzattım trikomların daha da amberlaşmasını ve daha yoğun bir kafa yaşatmasını istiyorum..

Son haftamıza girdik arkadaşlar..Son düzlükteyiz..

https://imgur.com/a/wHay4Pt - Critical Widow 
https://imgur.com/a/pqyTKLF  - og kush

Ellerine emeğine sağlık çok güzel gözüküyorlar her şey kontrollü ilerlemiş ki dwc sisteminin sonunu görmekte buna kanıtlardan biri bitkinin görünüşü de öyle musait bir zamanda uygun başlık altında dwc sistemi için minimum gereklilik, püf noktalar veya benzer bilgileri de paylaşmanı dilerim afiyet olsun sağlıcakla kal buralardan saygılar sevgiler, iyi forumlar.

karadag26

Yeni üye

Cok guzel gorunuyolar eline emegine saglik bol dumanlar

Ü

Üye silindi 257

Guest
Bir süredir yazamıyorum kusuruma bakmayın öncelikle..Yoğun iş programımdan dolayı gelişmeleri yazamadım..

Critical Widow Kuru 130 gr
OGK#1 kuru 150 gr
OGK#2 henüz tam kür e girmediği için henüz bakamadım ama 150 den fazla görünüyor..

Kür e alındı iki bitki kavanozlara 1 er adet boveda 62 atarak kapakları kapattım 1 1,5 ay kadar kür sonrası bana esas kafasını verecek ancak şu anki kafa raporuna göre şunu söyleyebilirim;
  Critical Widow u cloudy kesmem çok iyi olmuş zira bekleseydi içilmesi sıkıntılı olacaktı..Hızlı bir kafa ancak yumruk yemiş gibi bir ilk his veriyor..Dizel kokusunun yanında acı biber alt tonları bulunuyor..Farklı egzotik bir tat..
  OGK#1 tipik og kush yanıltmadı beni hiçbir zaman..Günün son sigarası içiminin akabininde mükemmel bir rahatlama ve konforlu bir uyku için biçilmiş kaftan..Klasik kush kokusu aromatik meyvemsi alt tonları bulunuyor bu meyvemsi alt tona sebep olarak kullandığım canna boost gübresini görüyorum..Gerçekten hakkını veren bir gübre..Flush ı 14 gün yaptığımdan dolayı her iki bitkinin içimi son derece rahat yağ gibi gidiyor namussuz..

Bu arada bu bitkilerden aldığım clone ları hatırlarsınız..Onlardan 2 tanesini şu an çiçeklenmeye sokuyorum son derece sağlıklılar..Anne bitkiler beni mutlu ettiğinden dolayı clone larını yetiştirmekde sakınca görmedim..

Arkadaşlar bu günlüğü eğer makul mantıklı ve araştırmacı bir bakış açısı ile okursanız hiçkimseye muhtaçlığınız olmadan ekstra tohum ihtiyacınız olmadan nasıl standart bir düzen tutturabileceğiniz ve bunu nasıl devam ettireceğiniz hakkında ciddi bilgiler elde edebilirsiniz..

Sevgilerimle..Grow grow grow..

kralixxx

Yeni üye
Cvp: [Hasat:05.02.2019] OG Kush/Critical Widow / Clone uygulamaları

iyi gunler hocam tohumu o siteden turkiyeye yollamiyorlar diye biliyorum...yurdisindami yasiyorsunuz acaba ?

Beykozlu53

Yeni üye
Bir süredir yazamıyorum kusuruma bakmayın öncelikle..Yoğun iş programımdan dolayı gelişmeleri yazamadım..

OGK#1 kuru 150 gr
OGK#2 henüz tam kür e girmediği için henüz bakamadım ama 150 den fazla görünüyor..

Kür e alındı iki bitki kavanozlara 1 er adet boveda 62 atarak kapakları kapattım 1 1,5 ay kadar kür sonrası bana esas kafasını verecek ancak şu anki kafa raporuna göre şunu söyleyebilirim;
Critical Widow u cloudy kesmem çok iyi olmuş zira bekleseydi içilmesi sıkıntılı olacaktı..Hızlı bir kafa ancak yumruk yemiş gibi bir ilk his veriyor..Dizel kokusunun yanında acı biber alt tonları bulunuyor..Farklı egzotik bir tat..
OGK#1 tipik og kush yanıltmadı beni hiçbir zaman..Günün son sigarası içiminin akabininde mükemmel bir rahatlama ve konforlu bir uyku için biçilmiş kaftan..Klasik kush kokusu aromatik meyvemsi alt tonları bulunuyor bu meyvemsi alt tona sebep olarak kullandığım canna boost gübresini görüyorum..Gerçekten hakkını veren bir gübre..Flush ı 14 gün yaptığımdan dolayı her iki bitkinin içimi son derece rahat yağ gibi gidiyor namussuz..

Bu arada bu bitkilerden aldığım clone ları hatırlarsınız..Onlardan 2 tanesini şu an çiçeklenmeye sokuyorum son derece sağlıklılar..Anne bitkiler beni mutlu ettiğinden dolayı clone larını yetiştirmekde sakınca görmedim..

Arkadaşlar bu günlüğü eğer makul mantıklı ve araştırmacı bir bakış açısı ile okursanız hiçkimseye muhtaçlığınız olmadan ekstra tohum ihtiyacınız olmadan nasıl standart bir düzen tutturabileceğiniz ve bunu nasıl devam ettireceğiniz hakkında ciddi bilgiler elde edebilirsiniz..

Merhaba kanka OGkush ların mükemmel olmuş bol dumanlar tohumları nerden aldın? Bende ekecemde...

wilfred

Yeni üye

OGK#1 kuru 150 gr

Sevgilerimle..Grow grow

OGK#1 kuru 150 gr

bi konuda kafam karışıyor yardımcı olursan sevinirim, yüksek hızlı bi tch istiyorum ve bunu tricomlara bakıp tüm hepsinin bulutlu olması gerektiğini biliyorum. kafamı flsuh olayı karıştıyor.benim ne zaman flush yapmam gerek ortalama olarak bu etkise sahip bir bitki için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • centerofattention centerofattention:
    ******* ** ***** ***** ****** ******** dready ********* ******* *****
    dready**********
  • Mordecai Mordecai:
    ****** dready
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ********** **
  • Mordecai Mordecai:
    **** ***** ******* *********** ***** ******* *** ** **
    **** ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ********* **
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ** ***** dready* *** ***** ** **** ******** *** *****
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ****** ********** *********** ****** ******* ****** ******* dready* ******** ********* ***** ******** ******* ********* ***** ***** **** *** *** ********** ** ***** **** * ** ****** dready*** ** *********** ******* ******* * ** ********* *** ****** *** ********* dready**
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** **** ** ****** **
  • B Bomberx:
    **** **** **
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** ** ** * ******* dready** ******** ** dready* * ** ********* ****** ****** **** ***
  • B Bomberx:
    ******** dready* *****
    B Bomberx: ******** dready* *****