Hangi ziraai ilaç kullanmaliym acil

içici31

Yeni üye
Selam arkadaşlar bir tane çiçeğim var yere dikili 2 saat güneş görüyor her yerinde somek var ama küçükler bunları geliştirmek için ziraai ilaçlar kullanmak istiyorum gelişmesi için hangi ilaçları tavsiye edersiniz vitamini iyi olanlar

pilaki

Kıdemli Üye
Sıvı yarasa ve keçiboynuzu özü yeter yoksa yakamaz gübreyi. Güneş gördüğü saatlere de denk gelecek şekilde üstüne torch sallandırma imkanın varsa o başka.

2 saat isiga gore cok saglikli masalh .
Pilaki kankamin dediği gibi soguk *** keciboynuzu 1 litre suya bir yemek kasigi koyuyorum ben. 1 tatli kasigi tavsiye ediliyor.
Kes o agaclari engellemesin gunesini kizinin :)

Cloudx

Kıdemli Üye
NPK 0-13-14 baştaki 0 azotu temsil ediyor kanka , azot diğerinin yarısı kadar olsa bir sıkıntı çıkmaz fakat üre formunda olmasına özen göstermen sana yardımcı olacaktır.
Dekar arazi - /da diye dozaj deklare ederler..
sen onu minimal formlarda saksına uyarla yapabildiğinin en azından sıvı formu tercih et ve çeyrek milimlerden başla vermeye kontrollü gidilmesi gereken bir durum TDS metren varsa bak bitkinin güvenli dozlarını geçmesin + alttan çıkan run off suyunuda ppm ölçe aradaki fark 100-200 geçmesin bu şekilde bitkin ne kadarını kullanır tespit edip dozajlamanı ayarlarsın. bol şans

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • D despotdes:
  • Mordecai Mordecai:
    *** ** ******* *** **** ******* ******** ******** ******* hahahaha* ********
    +1
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha ** hahahaha
  • D despotdes:
    ****** **** ***** *** ***** ** ******* *** **** ******* ******** ******** ******* hahahaha* ********
  • Mordecai Mordecai:
  • D despotdes:
    hahahaha**** ** hahahaha
  • G Chat bot:
  • G Chat bot:
    G Chat bot: ******* *** ****** *** *****