Hangi fiyata hangi ışık mantıklı?

kokokoco

Üye
Mars hydro ts 600 (4800tl)
OneShot 150W (2100tl)
600W full spektrum cob led (4500tl)
Sırasıyla ürünler

Hangisiyle kaç bitki yetiştirilebilir fiyat performans olarak nasıllar bugün yarın ışığı sipariş edicem. Şimdiden teşekkürler

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka bu kullandigin saksinin büyüklügüne göre degisir, büyük saksi kullanirsan 1-2 bitki ama kücük saksi kullanir iyi egitim verirsen 5 bitki bile yetisir.

nemessis

Üye
böyle reis ama başından çok şey geçti kızların ilk grovum :D ilk başta ben Amazondan sipariş etmiştim 1000 w diye meğersem prizden 60 w çekiyormuş baya 20 25 gün öyle gitti sonradan burada ayıkttırdılar Evo 340 aldım bitkiler yavaş yavaş kendine geliyor

kokokoco

Üye
Hasatın bol olsun reis bende şimdi aklımda soru işareti kalmaması adına gardengarage i aradım 340 la 2 adet uzun dönem 3 adet kısa dönem öneriyorlar verimli olması adına kararım bu ışıktan yana 6500 tl 4 tane auto atarım sonra da 2 tane blue dream Photo yaparım bu ışıkla

istr

Ordinaryüs
Evoyu alırken adımı verirsen eski fiyatından indirimli alabilirsin kankam, istr dan geldim eski fiyattan alıcam demen kafi

Kansaskrazy

Yeni üye
Pro ile normal arasındaki farkı açıklayabilecek var mı? Kdvsiz 2k fiyat farkı var.
değecekse iyi olanı almak daha mantıklı geliyor bana

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
    M Marryhuana: ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ********...