hafta başı kuzenle ilk 200ug deneyimimiz

BarryAllen

New Member
aylardir görmediğim,öncesinde kovamdan eksik etmediğim ve hiç kağıt yememiş kuzenimle,hafta başına planı yaptık -o başka şehirden geldi- ben kafa dengi iki kız kardeş çağırdım.hava sıcaklığı 32⁰ şehirden çok da uzak olmayan kamelyalar olan bi yer düşündük ve yürüyerek gitmeye karar verdik. markete girmeden yedik . --nerden aldığımı sorarsanız ban yiyeceğim için cevap veremem --kafası anca oturup masayı kurmaya anca gelir düşüncesi ile fakat işler hiç öyle gitmedi.ormanlik yoldan geçerken kendini hissettirdi bi yerde mola verdik 10 saniye falan sonra hemen oraya varmamız gerektiğini farkettik biz yol uzun olduğu için benim de kuzen biraz kiloludur yoruldu vardığımızda herkes çok yorulmuştu çünkü kafası çok hızlı ve ağır geliyordu kuzene halisler başladı mı dediğinde elini oynatarak hani amk bişey olmuyor diye tiye aldiktan 1 saat sonra ayakkabıları çıkarıp gezmeye başladı artık dalgalanma falan yoktu bende ağaçtan kafamı çevirdiğimde ağaç da benimle geliyordu gökyüzünde de ki desenler 3 saat falan başladı ve hâlâ benim kuzen benliğimi kaybettim amınakoyum diyerekten ortalık da dolaşıyor toprağa bağdaş kurarak falan oturuyor 4. saat 2 yıldır falan yapmadığın miyop gözlüğümü takınca x2 yaptım kafayı ama bk yandan" çok ağır kafa bu kafayla dalga geçilmez saygı duymak lazım ciddiye almalıyız diyerek her şeye karşı mizahi duygusu olan insan bu kafayla oturupda goy goy yapamaz deyip sardım macunu gozlukte var ya macunun içinde ki thc midir nedir onu görüyorum yaktim ve kafasını hiç anlamadım thc kafa yapmadığı bildiğin bende LSD ye bir merdiven oldu yükselmek için birlikte gidemiyceni anladı o kafaya oldu mu x1.5 daha. kuzen dumanı aldıktan sonra sanilar görüyorum kanka ne zaman geçicek "yere göğe bakmaya korkar olduk insanlıktan çıktım insan olmak istiyorum artık" deyince sadece haykırmayan başka bişey yapamadım tohumsuzun dediği gibi beyne ben zaten seratonin im hayırdır amk diyor lisede yapılan kaliteli esprilere güler gibi gülüyorsunuz. kuzen benliğini bulamiycağini falan anladı hadi eve gidelim diye tutturmaya başladı vurduk md leri o paraşüt ben line parasüt vurduk bu patlamaya başladı daraldım hadi gidelim diye ortalık dağınık taksi gelmiycek yere taksi çağırmaya falan çağırıyor taksileri ormana gelin diye neyse biraz yürüduk taksi geldi benim çene kirlenmeye başladı bide kağıt kafasının daha ortasindayiz taksiye yolu söyledim kulaklığı taktim önde halislerin müziğin maskenin verdiği rahatlikla gözleri bile tutamadım kaydı arada yukarı .hayatımda yaptigim en iyi yolculuk diyebilirim. eve geldik ekmek su almaya çıktım yolda 4 torbaci tipli birinin ayağı alçılı kişi beni çevirdi "gardaş bi döner söyleyebilin mi bize " dedi şarjım yok dedim gidip şuradan alıp gelsene dediler kitlediler beni kendilerine çene kasılinca bu çocuk fena patlıyor dediler.boyle tribi bidaha nerde bulucan amk deyip sokak roll playine başladım semtin hızlı takılan genci oldum biranda konuştuk ettik vedalaştık ekmeği alıp gelirken gene durdular benim bu semtte yaşayıp yaşamadığımi sorguladılar ekmek aldığım yerin ismini karistirinca bunlar bana sinirlendi gene kitlendi dişim biri geldi ceket güzelmiş dedi açtı dayak yiycemi anlayıp hepsine reis çekmeye başladım ayrıldım bi baktım nakit gitmis cepte ki döndüm beni mi ceplediniz reis ayıp olmuyor mu dedim hırsız mi diyon bize deyince gene R yaptım eve giderken farkettim ki kualkliğimi ve full paket sigara mi çalmışlar ve anladım ki bazı şeylerin mizahını bırakıp ciddiyetini kavramaliyim.kisaca anlatmak istediğim LSD sizi istemeden bazı düşünceleri kazanmaniza halis eğlencesi ile uzun bir yolculuğa çıkarıyor mutlaka bir gün denemeniz dileğiyle forum.burdan selamlar kuzen ‍♂