Gübreler hakkında

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20691
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 20691

Guest
Kankalar selam,

Otomatik bitki yapıyorum 2.hasatım ilk hasatımda biobizz gübre kullandım memnun kalmadım şişirmedi sömekleri. Bio grow devam edip çiçeklenmeye girdiğinde Sensi Bloom A-B kullansam daha iyi olur mu? Bio bloom+Topmax=Sensi Bloom olur mu? Yeşillendirirseniz sevinirim.

Bol hasatlar

Growcannabis

Kıdemli Üye
kanka çiçeklenme döneminde big bud ve overdrive çok iş görüyor ama temix bir flush şart.

kanka gelişimin çok hızlı. önümüzdeki yıl kesinlikle hyroya geçicem güzel bir sistem kurup tecrübelerine ihtiyacım olacak iletişimde kalalım :)
Kanka aynen, çok güzel sonuçlar alacağıma inanıyorum. Dene kanka mutlaka, daha kolay ve başarılı bir sistem. İlk denemem kanka.

R

Ripley'sOG

Guest
Sensi bloom segment olarak ayrı kategoride yarı sentetik türevi ancak bitki ile barışık mikro ve makro besinler kullanılır.Benimde açıkası favorim temiz flush yapıldıktan sonra Advenced Nutriens çok iyi ve bu lutüfü hakediyor ancak aldıktan sonra biobloom ile kullanmak yerine sadece sensi bloomu kullanmak yeterli yoksa overdose sorunları ile başbasa kalabilirsin.Ancak sömekleri şişirmek için birkaç yukarıda belirtilen ek besinleride alırsan yemede yanında yat olur kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • B bandaleros:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • N nicozaniolo:
  • N nicozaniolo:
    **** ***** *** ***** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** ********* **** ********** ***** ***** ***** ***** ********** **
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • GardensGarage GardensGarage:
    ***** ********* dready* ********** *** dready****** *********** ***** *********** ***** ****** **
    +1
  • istr istr:
    ***** *** ********** ***** ** * ******** **** ** ******* **** *** *** ***** ** ***** dready** ******* *********** **** ******* ********* dready* ********** *** dready****** *********** ***** *********** ***** ****** **
    +1
    ****** ***** ******** ****** *** *** ***** ********** ** ******* ******** *** ******* *** **** ********* **** *********
  • GardensGarage GardensGarage:
    ** *** ***** dready ******* **
    +2
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* *********** ***** **** *** ********* **** *** ***** dready ******* ********* ******* ********* *** **** *********** ********* ********* ******* *** **** **
  • cokorama cokorama:
    ******** *** ***** dready ******* **
    Tommy vercetti Tommy vercetti: ******** *** ***** dready ******* **