Gübre kullanımı yardım! Ve tavsiyeleriniz..

asus1

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar, 4 tane auto Super lemon haze yetiştirmek istiyorum. Daha önce bir kaç defa kendi içeceğim kadar yetiştirdim. Deneyimim var ancak tecrübeli değilim.Bu sefer çok daha iyi ekipmanlar ve besinlerle yetiştireceğim. Tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum.

Aşağıdaki gübreler, elimde mevcut hepsini kullanırsam nasıl bir sonuç alırım? Kullanmamam veya dikkat etmem gereken bir durum var mıdır? Baştan sona nasıl kullanmam gerektiğini anlatırsanız çok sevinirim.

Almam gereken herşeyi aldığımı düşünüyorum. Eklemem gereken veya tavsiyeniz varsa yazmanız çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
Ekipman
° Samsung Quantum board 2000 wat LM301H
° 190 m3 Karbon Filtre sessiz Fan Set Growsan
° 19 litre kare saksı
° Biobizz Light mix toprak
° Nem Makinası, Sıcaklık nem ölçer, Ph ölçer.
° Advanced nutrients Gübre

Grow, Bloom, Micro, Rhino skin, B-52, Big bud, Bud candy, Piranha, Tarantula, Voodoo juice

Sonne

Kıdemli Üye
Merhaba arkadaşlar, 4 tane auto Super lemon haze yetiştirmek istiyorum. Daha önce bir kaç defa kendi içeceğim kadar yetiştirdim. Deneyimim var ancak tecrübeli değilim.Bu sefer çok daha iyi ekipmanlar ve besinlerle yetiştireceğim. Tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum.

Aşağıdaki gübreler, elimde mevcut hepsini kullanırsam nasıl bir sonuç alırım? Kullanmamam veya dikkat etmem gereken bir durum var mıdır? Baştan sona nasıl kullanmam gerektiğini anlatırsanız çok sevinirim.

Almam gereken herşeyi aldığımı düşünüyorum. Eklemem gereken veya tavsiyeniz varsa yazmanız çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
Ekipman
° Samsung Quantum board 2000 wat LM301H
° 190 m3 Karbon Filtre sessiz Fan Set Growsan
° 19 litre kare saksı
° Biobizz Light mix toprak
° Nem Makinası, Sıcaklık nem ölçer, Ph ölçer.
° Advanced nutrients Gübre

Grow, Bloom, Micro, Rhino skin, B-52, Big bud, Bud candy, Piranha, Tarantula, Voodoo juice
Kankacım selamlar,
2000w olarak satın aldığın ışığın linki filan var mı? 240w dır o diye düşünüyorum. Bi an kandırılmış olma ihtimalinden korktum açıkcası. Piyasa dolandırıcı kaynıyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
    ** ******** ********** ***** * ****** hahahaha***** hahahaha
  • muadip muadip:
    ** ***** *** ***** **** *** **** *** ******** ********** **** ******* hahahaha**** ********** *** ***** *** ****** ** ******** hahahaha*** *** ** hahahaha *** ***** * ***** ****** ** ******* ******* ******* ***** hahahaha*** *****
  • H happyworld:
  • M Marryhuana:
    *** ******* ******** hahahahahahahaha **** ***
  • muadip muadip:
    ********* **** ***** **** ******** ********** ***** * ****** hahahaha***** hahahaha
  • H happyworld:
    * ***** **
  • muadip muadip:
    +1
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    hahahaha*** * ** ********** **** ******* ** *** ******* * ******* **** ******** ***** ******* **** ******** ******** **** **********
  • M Marryhuana:
    +1
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    **
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    ******** ***** *** **** *** hahahaha**** ********* ******** ******* ******* ******
  • M Marryhuana:
    ****** ******** ***** ********* hahahaha* *** ***** hahahaha*
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ****** *** *** hahahaha* **** ****** ****** ****** ** ****** **** *******
  • M Marryhuana:
    ********* **** hahahaha* ***
  • A anonimm:
    ********* hahahaha***** ***** *** **** *** ******
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    ****** hahahaha** **** ******** ***** *** *** **** **
  • muadip muadip:
    ******** hahahaha** ***** ***** *** hahahaha** hahahaha*** ********
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    muadip muadip: hahahahahahahaha***