Forum bağımlılığı

• Konbuyu başlatan Üye silindi 34638
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 34638

Guest
Foruma bağımlı oldum oturup her şeyi okumaktan başka bir şey yapmıyorum her konuyu okuyorum var mı benim gibiler

Kanka

Administrator
Yönetici
ben buranın yerlisiyim :D girdiğim gunden beri çıkamadım :D hergün giriyorum ama bağımlısı değilim :D hergün cigarada ıcıyorum ama onunda bağımlısı değilim :D sanırım bız bağımlı olmaya bağımlıyız :D ne oldugunun bı onemı yok :D muzık dınlemek bılgısayar oyunu esrar insan alkol kumar yeterki bağımlı olcak birşey ver :D butun gelen gıdenler bıda foruma gırınce aga hala burdamısın dıyo :D

1.5 yıl hayalet olarak takıldım son 5 6 aydır aktif aranızdayım. Toplamda 2 yıl vardır hergün rutinim oldu girip yeni konuları okumadan varsa bilgim dahilinde konuya dahil olmadan yapamıyorum kekeler varolun.

Yestafo

Kıdemli Üye
Forum hasati alana kadar bağımlılık. Hasat bitince yeni growa başlayana kadar foruma girmiyorum. Eski üyeyim nicki değiştirdim. Forumu kuruldugu ilk günden beri takip ediyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** **** ******* ******* *** **** ** *** **
  • A ax-b:
    **
  • TabldotLife TabldotLife:
  • D Dangerpurple:
    ******* hahahaha* *** ***** *********
  • D Dangerpurple:
    hahahaha *** ******** * * ********** * ***** ****** ****** * ** ******** ********* ********** ******
  • A ax-b:
    * ** ********* ***** ******* ***** * *** *** ** *** * ******* ******** *** **** ***** ** ******* ***** **** ***** ********* ********
    +1
  • D Dangerpurple:
  • D Dangerpurple:
    *** ******* ********* hahahaha***
  • D Dangerpurple:
  • D Dangerpurple:
    ***** hahahaha ***** ****
  • A ax-b:
    **** *** ********** *
  • needrich10 needrich10:
    ****** **
  • needrich10 needrich10: