Fikir Alabilir miyim

Xenomorphic

Yeni üye
Arkadaşlar Fikir Alabilirmiyim ?

Sağlıklı Görünüyorlar mı ?

Erkek mi dişimi ? (Biliyorum erken ama sormak istedim)

Birde 5LT su bidonunda büyütüyorum biliyorum kök gelişimi için küçük ama ben çok buyumesini istemiyorum daha bir kabinim ışığım yok ileride alacağım suan sadece keyif yapacagim bisi istiyorum

Neler yapabilirim bilgi verir misiniz ?

Çok ince çıkıyorlar gibi sanki normal mi ?

Günde 2 3 saat vantilatör ile uzerlerine üfletiyorum yeterli mi ?

ilk önce kanka şefaf saksı olmaz köklerin ışık almaması lazım birde daha bebekler dişilik yada erkekli göstermesi veg süresinin son evrelerinde gözükür tohumun genetiği nedir ?
sponsormu yoksa çorbacı tohumu mu ?

Xenomorphic

Yeni üye
ilk önce kanka şefaf saksı olmaz köklerin ışık almaması lazım birde daha bebekler dişilik yada erkekli göstermesi veg süresinin son evrelerinde gözükür tohumun genetiği nedir ?
sponsormu yoksa çorbacı tohumu mu ?
Sanirim corbaci dedigimiz tohum içtiklerimden ayıkladığım tombul bol siyah cizgili olanlardan seçtim ektim

ışık yetersiz geldiğinden boyo gidiyor haberin olsun keyif için yapıyorum yazmış sın ama öğrenmek istiyorsan aldığın keyiften haz duyman

Xenomorphic

Yeni üye
ışık yetersiz geldiğinden boyo gidiyor haberin olsun keyif için yapıyorum yazmış sın ama öğrenmek istiyorsan aldığın keyiften haz duyman
İleride professiyonel bir kabin yapacağım şuan durumum pek yok ışık için ne yapmalıyım ? Spectrum ledler disinda normal ampul falan iş gorurmu gunes mi gostermeliyim apartmanda oturuyorum balkon sikinti olur diye cam onune koydum

femine edilmemiş tohumların dişi çıkma olasılığı %60 tır kanka.
buda demek oluyor ki 3 tohum ekersen 1 tanesinin dişi çıkma olasılığı çok yüksek bu bitkilere devam edicem dioyorsa
biobizz light mix toprak biobizz grow biobizz bloom biobizz topmax almanı öneririm.
organik gübre dir deneyim ve tücrübe kazanabilirsin hem kendi sigaranla çok güzel kafalar yaşarsın

İleride professiyonel bir kabin yapacağım şuan durumum pek yok ışık için ne yapmalıyım ? Spectrum ledler disinda normal ampul falan iş gorurmu gunes mi gostermeliyim apartmanda oturuyorum balkon sikinti olur diye cam onune koydum
torch led ampul tavsiye ederim 3 tane 6500k (beyaz ışık) 50w
6 tanede 3000k (sarı ışık ) 50 yada 60 w
beyaz ışık veg dönemi için
sarı ışık bloom dönemi için

ama ilk önce saksını değiştir bez saksı yada air saksı alman.
şu na bütçem yok diyorsan şu an kullandığın 5 lik pet bidonlarının etrafını sar ışık almasın
birde saksın en az 15lt olması lazım ama photo bitkin uzun dönem 20 lt saksı öneririm

Xenomorphic

Yeni üye
femine edilmemiş tohumların dişi çıkma olasılığı %60 tır kanka.
buda demek oluyor ki 3 tohum ekersen 1 tanesinin dişi çıkma olasılığı çok yüksek bu bitkilere devam edicem dioyorsa
biobizz light mix toprak biobizz grow biobizz bloom biobizz topmax almanı öneririm.
organik gübre dir deneyim ve tücrübe kazanabilirsin hem kendi sigaranla çok güzel kafalar yaşarsın
Evet fem edilmedi asiri acemiyim ilk deneyimim buradan edindigim bilgiler dogrultusunda deniyorum dedigim gibi ileride isi ve nem kontrollu full spectrum ledleri olan bir kabin yapacağım 50 60bin gibi bir tutari var ekim aylari bu ay oldugu icin suanlik bu tohumlarla bir deneme yapıyorum çabalıyorum burda bulunan siteden fem tohum alacağım bu ya tutarsa misali yaptigim birsey deneyimleyip ileride kabinle daha profesyonel birsey yapacağım umarim fem tohumlardir

Xenomorphic

Yeni üye
ama ilk önce saksını değiştir bez saksı yada air saksı alman.
şu na bütçem yok diyorsan şu an kullandığın 5 lik pet bidonlarının etrafını sar ışık almasın
birde saksın en az 15lt olması lazım ama photo bitkin uzun dönem 20 lt saksı öneririm
Buyudukten sonra saksi degisimi yapsam uygun olurmu direk olarak toprakla birlikte daha buyuk bir saksiya alsam ? Ve fem olup olmadigini öğrendiğim doneme bu bidonlarla gelebilirmiyim ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    ***** ******* ***** *** ******* hahahaha ******** ********** ***** hahahaha**
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
  • A ax-b:
    *** *** *** ***** ***** hahahaha** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** hahahaha
  • A ax-b:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ****** hahahaha***** *** **** ****** ** ********* ********** ***
    ***** ***** ********** *** hahahaha ****** ******* **** ***** ****** *** *** *** ***** ***** hahahaha** **
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ** ******* *** ********* ********* ***** ***** **** hahahaha* ***** ******* *** ****** ********* *** *** *** ***** ***** hahahaha** **
    *** ****** ***** ** ********** ***** ***** ** ******* *** ********* ********* ***** ***** **** hahahaha* ***** ******* *** ****** *********
  • İstanbul İstanbul:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ****** ** hahahaha* ***** * *******
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ****** *** hahahaha****** ****** *
    NewGardener NewGardener: ****** *** hahahaha****** ****** *