Evde Kolay Enzim Gübre Yapımı

Rollix

Administrator
Webde gezinirken cok faydali bir kaynaga rastladim sizlerle paylasmak istedim, Orcan Obekci arkadasimiz evinde cope gitmeyi bekliyen atiklarla bitkilerine cok faydali bir Enzim formulu hazirliyor. Gubreden tasarruf etmeye calisiyorsaniz knka umarim yardimci olur ben sahsen disardaki bitkilerim icin deniyecegim. Suphesiz Esrar buyutmek icin aldigimiz gubreler asiri pahali.  Cop enzimi yapin ve gubre ihtiyacinizi yariya ve hatta sifira indirin. ( Vidyoda bahsettigi melas yerine keci boynuzu pekmezi kullanabilirsiniz ) Kardesimizin Youtube kanalinda cok daha faydali bilgiler var yumurta kabugundan gubre yapimi vs gibi..

https://www.youtube.com/watch?v=SRo9PuYHgqc

ESRARINIZ BOL OLSUN

-TohumsuzEsrar

Brahminn

Yeni üye
ya bu adam efsane
diger videolarında super kompost çayı yapımını gösteriyor oda efsane
birde bi kac videosundada evdeki mutfak atıklarıyla gubre yapımı
yok yumurta kabugunu fırında kavurup ustune sirke sıkınca kalsıum kullanımı
cok cok yararlı bi adam bu adam :D

tohumsuz gibi hoş sohpette bi dayımız emekli asker :D

wilfred

Yeni üye
Cvp: Evde Kolay Enzim Gübre Yapımı

kankalar peki bu kompostu hangi zamanlar ne kadar vermek gerekiyor bilgisi olan var mı ? en baştan sona kadar kullanılabilir mi ?

Tunç

Kıdemli Üye
kanka 2018 de yazmışın yazını denedin mi bilgi lazım banada. İlk başlangıcım ve çok para döktüm artık ilacı alcak param kalmadı. Nasıl eğer denediysen yada önerin varsa yazabilir misin
ben yaptım kanka 2 farklı şişede fosfor ve potasyum ağırlıklı bir gübre ama kokusu sirke gibi 1/10 kullandım zararını görmedim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
    BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ: ****** *** ** hahahaha *** ******** ****