Esrarla diğer bitkilerin birleştirilip kullanılması (joınt)

Night owl

Müptezel
ben köyden sığırkuyruğu otu toplayıp karıştırıyorum internette satışı var, yabani yetişen bir bitki hem hafif aromalı hem de rahatlatıyor hafif sedatif etkisi var bunun dışında da papatya ve adaçayı da öneririm bitki çayının etkisinin daha hızlı hali gibi düşünülebilir.
Aynen sıpırdili kuyruğu denedim çok limonlu bi tadı vardı güzeldi tütünden kat kat iyi

Avare

Doktor
Kanka benimde bünyesi sağlam bir arkadaş vardı. Bi gün rso ikram ettim bu ne yeeeaaa oldu 1 saat sonra bana bir şey oluyor moduna girdi sonraki 4 saat boyunca 15 dakikada bir halıda uzandığı yerden abi ben hiç iyi değilim modunda sayıklarken uyuya kaldı.

Emmy

Müptezel
Kka likiti nerden aldin elden mi netten mi

Kanka benimde bünyesi sağlam bir arkadaş vardı. Bi gün rso ikram ettim bu ne yeeeaaa oldu 1 saat sonra bana bir şey oluyor moduna girdi sonraki 4 saat boyunca 15 dakikada bir halıda uzandığı yerden abi ben hiç iyi değilim modunda sayıklarken uyuya kaldı.

Night owl

Müptezel
Knka home made mümkün mü böyle işler yada ekstraktsiyon türleri yapımı

Avare

Doktor
Sen yaptiysan bok kepce olmustur kanka .. çocuğa acidim su an
Kanka sigarayı decarbladım alkolde beklettim 1 hafta kadar sonra süzüp alkolü uçurdum siyaha yakın macun kıvamında bir şey oldu.
İlk zamanlar kremalı bisküvi arasına inceden sürüp yiyordum ama tadı hoşuma gitmiyordu sonra eski ilaç kapsülleri vardı açıp doldurdum içlerini ve tad konusunda endişe etmeme gerek kalmadı. :D

Emmy

Müptezel
Kanka sigarayı decarbladım alkolde beklettim 1 hafta kadar sonra süzüp alkolü uçurdum siyaha yakın macun kıvamında bir şey oldu.
İlk zamanlar kremalı bisküvi arasına inceden sürüp yiyordum ama tadı hoşuma gitmiyordu sonra eski ilaç kapsülleri vardı açıp doldurdum içlerini ve tad konusunda endişe etmeme gerek kalmadı. :D
Cano ne kadar sigara dan ne kadar elde ettin

Avare

Doktor
Terazi kullanmadığım için bilemiyorum tam miktarı ama komple grindlenmiş olarak Standart salça kavanozunun 5 de 1 i kadardı kullandığım sömeklerim epey iyiydi bide şeker yaprağı ve minik sömeğin çok çok üzerindeydi malzeme. Asıl ana çıkış noktası tentür yapmaktı fakat o yenilir yutulur bir şey değil:D

Terazi kullanmadığım için bilemiyorum tam miktarı ama komple grindlenmiş olarak Standart salça kavanozunun 5 de 1 i kadardı kullandığım sömeklerim epey iyiydi bide şeker yaprağı ve minik sömeğin çok çok üzerindeydi malzeme. Asıl ana çıkış noktası tentür yapmaktı fakat o yenilir yutulur bir şey değil:D
Kanka maşallah sende neler varmış:):) konu olarak aç herkez faydalansın

Avare

Doktor
Kanka maşallah sende neler varmış:):) konu olarak aç herkez faydalansın

Kanka tüm serüven burda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S SuperKafa:
  • lavrens lavrens:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** ****** *** ******* ********* ****** ******** hahahaha **
  • L Lew4nd0w5k1:
    ** ******** *** ****** **** **
    ***** ** ** **** **** ***** *** ***** hahahaha* **** ** **** ** **** ******* ** ******* ** * * ** ******** ********
  • A angeshar:
    ********* ******* ***** ******** ****** ******** ****** **** ** ***** ****** ** ****
    ***** ******** ***** ***** ** hahahaha*
  • A angeshar:
    *** ******** **** hahahaha******
  • A angeshar:
    ******* ** hahahaha
  • A angeshar:
    ********* ****** ** ****** ****** ******* hahahaha**
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    ****** hahahaha*
  • A angeshar:
    +1
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
    **** **** * hahahaha ********* *** **** *** **** ***** ****** *** ****** **** **** ****** ******** ****** *****
    A ax-b: **** **** * hahahaha ********* *** **** *** **** ***** ****** *** ****** **** **** ******...