Esrar anıları ( Komik Absurd )

Saltoa

YÖNETİCİ
Merhaba Arkadaslar 

Esrar ictigimizde ozelllikle disarda takilirken yada bir faaliyet icinde bulunurken normal insanlarin basina gelmeyen genelde bizim basimiza sacma sapan seyler gelmesi yada komik olaylar muhabbetler ile karsilasmamiz yuksek ihtimaldir..

Neden ? 
Kafamizin guzelliginden :)

Artik bizler 20 li yaslari geride birakmis 30 lu yaslari ve hayati ortalamis  bir cok ani kendimize biriktirmis insanlariz :) Sizlerden istegim katilimci olmaniz. 

Hep isik sorunu Hep gubre toprak sorunu neyseki sicaklik bu aralar dustude sicaklik sorunu fazla gormuyoruz forumda :)yeter ****
 biraz gulmeye ihtiyacimiz var bizim . :)

Basliyorum bir cok ani var ama suan kafamda guzel ama bunu hic unutmam cok sacma :)

20 li yaslarin henuz basindayiz

Bursa deplasmanina gidiyoruz feribot vs 6 saatlik yolumuz var gece ciktik yola...O zamanlar sigara 12.5 gram alinirdi genelde bolluk vardi 2 tane 12.5 gram paketimiz var 6 7 kisi arka koltukta basladik icmeye iciyoruz iciyoruz iciyoruz saatlerce artik yolun sonuna geldik bursaya giris yaptik saat sabah 07.00 08.00 gibi yanimda  suan ismini hatirlayamiyorum bir tane eleman var ozaman bizim yaslarimizda . Eleman kustepe gultepe oyle bir yerde oturyordu roman cocugu zaten tipini gordugumde gulmek gelirdi aklima vs oyle bir tip :) Bu eleman gece boyunca hic konusmadi hep dinledi. Bursa sehrine giris yapinca otobusu durdurduk simitci gorduk . Aldik simitleri bu tabi saat 07.00 sabah karnimizda ac butun gece hic uyumadan otobuste cigara icmisiz ama bu elamanin simiti bir oyle bir yiyisi varki hic unutmam 15 saniyede bir simit bitermi **** afrikali cocuklar gibiydi resmen tv de gordugumuz. Bitirdi simiti Sonra dondu ve ve bize dediki ama o ani hic unutmam elamanin tipi gorceksiniz uykusuzluk aclik yol yorgunlugu butun gece ictigigi cigara zaten kayik olan tipi iyice kaymisti tek gozu iptal  yok kapanmisti diger goz yarim Tum gece boyunca konusmayan eleman simiti hizli bir sekilde yiyip dondu bize dediki :
VAY **** BU SEHRIN SIMITI BOYLE GUZELSE KIZLARINI DUSUNEMIYORUM "
3 dakika boyunca reset verdik nedemek istedigini anlamaya  calistik :)Elimdeki simiti verdim al kanka dedim bunuda ye su istermisin ?
ne alaka **** Sehrin simiti ile sehrin kizlarinu kiyasliyor o kafada hala o ortamda olan 2 arkadasimla gorusurum bu aniyi anlatip hep  guleriz

Lutfen sende posta komik yada sacmapasapan bir anini birak biraz gulelim

lebowski

Yeni üye
Güzel anı saltoa..Benim de  arkadaşlar arası hala andığımız ufak bi hikayem var..Sene 97 o zamanlar cep telefonu yoktu..Varsada çok pahallıydı çok az insanda vardı o kadarını tam hatırlamıyorum (yaşımız çıktı) Torbacıyı öyle ara git gel yoktu,ayağına giderdin ordaysa şanslıydın..İstiklal ne güzeldi o zamanlar..Neyse orda açık otopark vardı.Senelerin hayrettin amcasın'dan alışveriş yapardık..Hiç kırmazdı bizi bol bol tarlasın'dan çıktığı gibi verirdi..Bi gün yine otoparka gittik baktık hayrettin abi yok..Ordan bi adam çıktı,Hayrettin bayrampaşaya tatile gitti dedi..Biz de peki abi dedik eve geldik..Ulan diyoruz bayrampaşa diye tatil yeri mi var:)Acaba kilyos yakınlarında falan mı? evet ciddiyim böyle sorular sormuştuk..Hani bayrampaşayı semt olarak tabiki duyduk da tatil? neyse sonradan bizden daha akıllı arkadaşımız bizi aydınlatmıştı..Madem yaş çıktı ortaya,40larımızda hala anarız o günü...Azcık tanıyorsam hala orda tatildedir..

Ü

Üye silindi 7637

Guest
Cvp: Esrar anıları ( Komik Absurd )

Kanka 3 kisiydik gecen yil 50 lik kubar cozduk boyle kahverengimsi gibi biseydi arkadas tabi sigara sarmaya aliskin ben bunu sarip icicem filan dedi digeri dedi kafan mi iyi olum hava zaten yagmurlu ruzgarli **** nasil sarican filan derken petten aldik biz bunu en son bana donuyordu yazlik yer yasadigim yer gunubirlikciler icin hazir cadirlar vardi bostu girdik oraya hepimiz aldik kapaklari 3.cu kapak ve sonu bana geldi cektim arkadas o an yakiyordu bogazim yandi yarida kaldi filan baktim petin icinde beyaz bisey cikmaya basladi bi patlattim pete elimle tum tutun cigara uzerime dokuldu **** meger dumanmış :D :D hayalet gibi bisey sandim o dumani uzerim yaniyo **** biri kacti hemen digeri olum sen nabiyon **** filan ortaligi toparladik yol aldik ulan o gunu hic unutmam nasi triplere girmistik got korkusundan :D :D :D

Forumda cıvıltılar oh be insan olduğumuzu hatırladım bizim çekirdek bir kadromuz var arkadaşlar 3 kişiyiz bir kurtarılmış bölgemiz var hep beraber otururuz keyifleniriz bu haftanın ortalama 5 günü böyle giderdi  ve bizde ki durum şuydu bu 3 çekirdek kadrodan güvenilir düzgün insanlar bize konuk olabiliyorlardı ve ortak arkadaşlarla biz ortalama 5 6 kişi oluyorduk gün içinde birde ekstradan diğerlerinin tanımadığı misafirler oluyordu neyse bir gün kuzenim şehirdışından beni görmeye geldi oradan bir arkadaşı ile bende dedim ki isterseniz gelin hep beraber takılalım tabi bunlar şekiller ya gelmeden önce biraz alkol almışlar benim bir tane çocukluk arkadaşım mahalleden ama mahalleyi bıraktığım için yıllar yılı ortak görüşmemiz pek olmaz anca işte denk gelirsek buda kuzene denk gelince 3ü geldiler içeride 5 6 kişiyiz yine içeri girer girmez çocukluk arkadaşımın dediği şey şu oha ortam çok iyi bir whatsapp gurubu kuralım takılırız bende böyle bir ortam arıyorum herkes haha hihi ve ortamda sigara bitti ve daha olsada içsek moduna hiç geçmedik öyle ne varsa ortada bir ortam herkes on numara tek sıkıntı herkes çok farklı insan yani müzik bile dinleyemiyoruz herkesin zevki farklı  ama herkes dürüst şekil peşinde değil falan ordan kurtarıyoruz neyse abi bu mahalleden arkadaşım günün sonunda kuzenimi abisine bırakıcak aynı yerde oturuyorlar aracı da var biz ortamda oyun oynuyoruz biri durmadan sigara sarıyor falan baktım bu çocuk bir kaç el pas geçiyor ama çaktırmadan içtim ayağına başkasına veriyor bizde de asla ve asla iç içiceksin sıra sende falan olmaz sende denirde içtim derse içmedin denmez neyse sorun yok saran arkadaşla göz göze geldik oda ayıktı bu çocuk biraz sustu pustu falan yer değiştirdi cam kenarına falan gitti bizde ona pek dönmüyoruz falan göz göze gelirsek sonra dedi ki beyler kusura bakmayın ama ben biraz kötü oldum gailba dedi sorun yok falan bişiler ye ağzın tatlansın iyi gelir falan ortamda ki ikramlardan yedirdik evet iyi geldi falan dedi biraz zaman geçti o sırada kuzenimin misafiri tuvaletten çıkamadı midesi kötü oldu yine sorun yok sonra bu şey dedi ben biraz kapıya çıkıcam dedi bende iyi misin dedim iyiyim biraz açılıyım falan dedi geri gelicek misin dedim gelicem gelicem dedi iyi dedim içimden de diyorum en fazla arabada oturur falan fistan o sırada arkadaşı ile ilgilenen kuzenim geldi işte .... nerde dedi bende dedim ki kapıda hava almaya indi gitti camdan baktı arabası yok dedi bende dedim ki dolaşıyordur belki sonra mesaj attı cevap yok telefonla aradı cevap yok tacize devam ediyor tabi kuzen merakla sonra bir mesaj geldi ben evdeyim yatıyorum diye  :D tamam içerken biraz abartıyor olabiliriz ısrarda yok zaten ama böyle güzel tüyeni hiç görmemiştik bazen aklımıza gelir güleriz daha neler vardır millette ama aklıma gelince anlatayım dedim saygılar sevgiler (Bu içiş düzenini bıraktık).

Lise yılları.. okulun çeşitli son sınıflarının müptezelleri, ortak karar alıp okuldan kaçtık. Kuştepe’den kubar çözüp geçtik harabelere. öğlen yarım suları..
Neyse 7-8 kişiyiz bir kaç kişi nöbet tutuyor, biri şaşalı hazırlıyor, diğeri tütün ısıtıyor, kısaca herkes çalışıyor.  
Tezgah hazırlandı herkes sırayla duman aldı, sigara zehir herkes lal oldu. Aradan henüz 15dk geçmeden, diğer sınıftan biri “beyler ben müsaadenizi istiyorum 15 dk sonra son otobüs kalkıyor” dedi ve yanında ki arkadaşı da ona katılarak “Bende geliyorum” dedi. Moruk bizi bi gülme aldı, kriz geçirdik. Bi yandan elemanlarla taşak geçiyoruz hayırdır olm bu saatte son otobüs mü olur diye. Elemanlar hepten bad trip tuttu, suratlar kefen gibi birşeyler gevelediler baktık hakkaten kötüler iyi dedik dikkat edin görüşürüz 
Çok gülmüştük hala gülerim

Adobe123

Yeni üye

EvdekiMizah' Alıntı:
Forumda cıvıltılar oh be insan olduğumuzu hatırladım bizim çekirdek bir kadromuz var arkadaşlar 3 kişiyiz bir kurtarılmış bölgemiz var hep beraber otururuz keyifleniriz bu haftanın ortalama 5 günü böyle giderdi  ve bizde ki durum şuydu bu 3 çekirdek kadrodan güvenilir düzgün insanlar bize konuk olabiliyorlardı ve ortak arkadaşlarla biz ortalama 5 6 kişi oluyorduk gün içinde birde ekstradan diğerlerinin tanımadığı misafirler oluyordu neyse bir gün kuzenim şehirdışından beni görmeye geldi oradan bir arkadaşı ile bende dedim ki isterseniz gelin hep beraber takılalım tabi bunlar şekiller ya gelmeden önce biraz alkol almışlar benim bir tane çocukluk arkadaşım mahalleden ama mahalleyi bıraktığım için yıllar yılı ortak görüşmemiz pek olmaz anca işte denk gelirsek buda kuzene denk gelince 3ü geldiler içeride 5 6 kişiyiz yine içeri girer girmez çocukluk arkadaşımın dediği şey şu oha ortam çok iyi bir whatsapp gurubu kuralım takılırız bende böyle bir ortam arıyorum herkes haha hihi ve ortamda sigara bitti ve daha olsada içsek moduna hiç geçmedik öyle ne varsa ortada bir ortam herkes on numara tek sıkıntı herkes çok farklı insan yani müzik bile dinleyemiyoruz herkesin zevki farklı  ama herkes dürüst şekil peşinde değil falan ordan kurtarıyoruz neyse abi bu mahalleden arkadaşım günün sonunda kuzenimi abisine bırakıcak aynı yerde oturuyorlar aracı da var biz ortamda oyun oynuyoruz biri durmadan sigara sarıyor falan baktım bu çocuk bir kaç el pas geçiyor ama çaktırmadan içtim ayağına başkasına veriyor bizde de asla ve asla iç içiceksin sıra sende falan olmaz sende denirde içtim derse içmedin denmez neyse sorun yok saran arkadaşla göz göze geldik oda ayıktı bu çocuk biraz sustu pustu falan yer değiştirdi cam kenarına falan gitti bizde ona pek dönmüyoruz falan göz göze gelirsek sonra dedi ki beyler kusura bakmayın ama ben biraz kötü oldum gailba dedi sorun yok falan bişiler ye ağzın tatlansın iyi gelir falan ortamda ki ikramlardan yedirdik evet iyi geldi falan dedi biraz zaman geçti o sırada kuzenimin misafiri tuvaletten çıkamadı midesi kötü oldu yine sorun yok sonra bu şey dedi ben biraz kapıya çıkıcam dedi bende iyi misin dedim iyiyim biraz açılıyım falan dedi geri gelicek misin dedim gelicem gelicem dedi iyi dedim içimden de diyorum en fazla arabada oturur falan fistan o sırada arkadaşı ile ilgilenen kuzenim geldi işte .... nerde dedi bende dedim ki kapıda hava almaya indi gitti camdan baktı arabası yok dedi bende dedim ki dolaşıyordur belki sonra mesaj attı cevap yok telefonla aradı cevap yok tacize devam ediyor tabi kuzen merakla sonra bir mesaj geldi ben evdeyim yatıyorum diye  :D tamam içerken biraz abartıyor olabiliriz ısrarda yok zaten ama böyle güzel tüyeni hiç görmemiştik bazen aklımıza gelir güleriz daha neler vardır millette ama aklıma gelince anlatayım dedim saygılar sevgiler (Bu içiş düzenini bıraktık).
 Bende ishal falan olunca boyle tuyerdim arkadas ortamindan .animlarim canlandi

dreamback

Yeni üye
Ben alkolik olduğum için esrarın kafasına bir türlü alışamadım.Ortamlarda bir çok kişiye sizinkine benzer anılar bıraktığım doğrudur.Adamları defalarca gülme krizine soktuğum doğrudur..2 duman sigarayla ölümlerden döndüm defalarca.(Tabi bu esrar olayları çok eskilerde kaldı.Tamamen sıyrıldım.)
 200 cl votka içip motosikletle dünya turuna çıkabilirim.Kafam alkolü her türlü kaldırır.Sigaranın en kralları önüme gelmiştir.Lakin Kafamı bir türlü ona alıştıramadım.Sürekli bad trip yapıyordu.En son hollandadan bi dalga getirdiler.Dalganın kilosu 90 bin lira.Adamlar 2 kilo almış..Bir avuç verdiler bana gittiler.Bir sigara yaptım,öyle bir çarpıldım ki ertesi gün saçlarım sakallarım ve bacak kıllarım döküldü tam 1 sene yerine gelmedi.Resmen yarım saç yarım sakal gezdim.Her gün sıfır jelete vurmaktan canım çıktı.Anladım ki vücut THC'yi tolere edemiyor.Bir çeşit alerjik tepki.Ayrıca kan gurubum (0rh negatif) olduğu için(mutlaka araştırmanız gereken kan grubu)tolere edemediğimi düşünüyorum..Bir daha ağzıma sürmedim.Alkolle aram iyidir.Elimde kalan dalgayı kuzene verdim.Kuzen 30 senelik içicidir.Adamı zor topladım.Sürekli şunu tekrarladı."Bu nasıl bişey lan ben böyle bişey görmedim"..Bonzai skank falan yanında bok yemiş.
Dalgayı verenler beni uyarmıştı.Bunu kimseye içirme başına bela edersin demişlerdi.Kuzenden zor kurtuldum.Ulan dedim kuzen bize böyle yapıyorsa elin adamı neler yapmaz dedim.1 sene sonra adamları tutuklamışlar.Bu işlerin sonu yok.

Las Vegas

Yeni üye

O zamanlar salça fabrikasında çalısıyodum yanımda da kardeşim gibi sevdiğim bi arkadaşım tabi aynı kafadayız ne bulursak içiyoruz fabrikada bide hataylı bi abimiz var eskilerden diyim anlayın  çok kıyak biri o fabrikada kalıyor biz eve gidip geliyoruz arada bi güzellik yapalım hesabı abimize sigara felan getiriyoruz içiyoz beraber sonra bu hataylı abimiz memlekete izine gidiyor ve gelirken mükemmel bi sigara getiriyor biz de sigaryı görünce bu gece burda kalalım abi dedik oda tamam dedi akşam oldu herkes kogusunda bizde abimizin yanında başladık sigarayı içmeye ama nasıl bir koku var belkide ilk defa öyle güzel sigara içiyoruz sırayla herkes dönüyor 2 şer kapak aldık kafamız baya bi güzel oldu sohbet muhabbet derken bizim arkadaş la hataylı abi konuşuyor Sabah işci toplanacak ve işciyi hataylı abi topluyor ner den gitsek ilk kime alsak diye bende bunları dinliyorum kafamda o kadar güzelli bi anda ayaga kalktım abi sabah ilk beni almıcan mı dedim ?? ikside sustu bana bakıyor bende onlara bizim arkadaş bana olum sen buradasın ya diyince usta bizi bi gülmek tuttu hataylıyı ne zaman görsem beni görünce gülüyor adm buda böyle bi anıydı. Efsane Hatay sigarası unutulmuyor

kuzey3316

Yeni üye

Saltoa' Alıntı:
Merhaba Arkadaslar 

Esrar ictigimizde ozelllikle disarda takilirken yada bir faaliyet icinde bulunurken normal insanlarin basina gelmeyen genelde bizim basimiza sacma sapan seyler gelmesi yada komik olaylar muhabbetler ile karsilasmamiz yuksek ihtimaldir..

Neden ? 
Kafamizin guzelliginden :)

Artik bizler 20 li yaslari geride birakmis 30 lu yaslari ve hayati ortalamis  bir cok ani kendimize biriktirmis insanlariz :) Sizlerden istegim katilimci olmaniz. 

Hep isik sorunu Hep gubre toprak sorunu neyseki sicaklik bu aralar dustude sicaklik sorunu fazla gormuyoruz forumda :)yeter ****
 biraz gulmeye ihtiyacimiz var bizim . :)

Basliyorum bir cok ani var ama suan kafamda guzel ama bunu hic unutmam cok sacma :)

20 li yaslarin henuz basindayiz

Bursa deplasmanina gidiyoruz feribot vs 6 saatlik yolumuz var gece ciktik yola...O zamanlar sigara 12.5 gram alinirdi genelde bolluk vardi 2 tane 12.5 gram paketimiz var 6 7 kisi arka koltukta basladik icmeye iciyoruz iciyoruz iciyoruz saatlerce artik yolun sonuna geldik bursaya giris yaptik saat sabah 07.00 08.00 gibi yanimda  suan ismini hatirlayamiyorum bir tane eleman var ozaman bizim yaslarimizda . Eleman kustepe gultepe oyle bir yerde oturyordu roman cocugu zaten tipini gordugumde gulmek gelirdi aklima vs oyle bir tip :) Bu eleman gece boyunca hic konusmadi hep dinledi. Bursa sehrine giris yapinca otobusu durdurduk simitci gorduk . Aldik simitleri bu tabi saat 07.00 sabah karnimizda ac butun gece hic uyumadan otobuste cigara icmisiz ama bu elamanin simiti bir oyle bir yiyisi varki hic unutmam 15 saniyede bir simit bitermi **** afrikali cocuklar gibiydi resmen tv de gordugumuz. Bitirdi simiti Sonra dondu ve ve bize dediki ama o ani hic unutmam elamanin tipi gorceksiniz uykusuzluk aclik yol yorgunlugu butun gece ictigigi cigara zaten kayik olan tipi iyice kaymisti tek gozu iptal  yok kapanmisti diger goz yarim Tum gece boyunca konusmayan eleman simiti hizli bir sekilde yiyip dondu bize dediki :
VAY **** BU SEHRIN SIMITI BOYLE GUZELSE KIZLARINI DUSUNEMIYORUM "
3 dakika boyunca reset verdik nedemek istedigini anlamaya  calistik :)Elimdeki simiti verdim al kanka dedim bunuda ye su istermisin ?
ne alaka **** Sehrin simiti ile sehrin kizlarinu kiyasliyor o kafada hala o ortamda olan 2 arkadasimla gorusurum bu aniyi anlatip hep  guleriz

Lutfen sende posta komik yada sacmapasapan bir anini birak biraz gulelim

[font=.SF UI Text][font=.SFUIText]Irakdaydım çalışmak için gitmiştim 6 ay durmuştum harmanlıktan çatlıyorum izine gelir gelmez bir 10 gram aldım dedim sürekli torbacı aramayım 15 gün izine gelmişim neyse bir sabah kahvaltıyı yaptım sigara skunk bi 2 kapak sağlam aldım kafam nasıl güzel çok sevdiğim bir ablam vardı iş yerinden çocuğu oldu onu görmeye gidicem dedim çiçek alayım öyle gideyim neyse taksiyle gidiyom adım atacak halim yok girdim çiçekciye yaptırıyorum aynada bir baktım kendime gözler iptal kan kırmızı dükkanda kalabalık çiçeği yapan bir bayan var elemanıda kız bide müşteri var tek erkek benim **** yerimde neyse kadın dediki parfüm sıkıyım mı diye bende yok abla ben evden çıkarken sıktım dedim bunların hepsi bana bakıyor ben trine gridim başladılar gülmeye ben hala ayıkmadım utandım  hepsi bana gülüyor **** :) meğer kadın çiçeğe sıkılan parfüm varmış onu söylüyormuş kadın gülüyor ben gülüyorum kadın ben gülüyorum fena utandıydım:))[/font][/font]

vesaffet

Yeni üye

sorunlar sıkıntılar duradursun kafam doldu şişti bi başlasak hayırlısıyla rahatlicam. bu derin araştırmaların arasında bu başlığı görmek iyi geldi kankalar ben de bi anımı paylaşiyim. 15 16 yaşlarında çocuğuz sigara çözmeye yeni başlamışız. diyarbakırlı hasso arkadaşlarımdan biri bi sigara getirdi açtık gazeteyi bakıyoz aga bunları nasıl içcez **** nereye zula yapcaz ilk defa o kadar toplu halde görmüşüz. amcamın oğlu ve mahalleden 3 arkadaşla beraber başka bi mahallede bi apartmanın kullanılmayan girişinin önünde sigarayı yaparken bizden küçük 2 tane çocuk geçti ooo abiii afiyet olsun yok mu bişeler bize de falan dedi koştu gittiler. sigarayı yaptık ilk dumanları aldık. çocuklar tekrar geçti yine bişeyler dediler bu diyarbakırlı arkadaş çocuk koşarken kafasına bi tane yapıştırdı s.g lan burdan diye neyse kankalar ben sigaradan üçüncü dumanı alamadım ağam ben iptal.  öldürdük sigarayı caddeye çıktık. bizim oralar hep yokuş cin yokuşu var yokuşun başında cami var. 
cami demek şadırvan demek şadırvan demek su demek kanka ben kurudum geberiyom hangi adımı ne ara attığımı bilmiyorum. ben ellerim belimde fenalık geçire geçire diğerleri de dağılmış yana yana çıkıyoz yokuşu yarıya geldik. camiye güdümlenmişim gidiyom kankalar gözüm camiden başka bişey görmüyp aşağıdan birileri sesleniyo döndüm baktım tanımıyorum. sen sen diyo bize bakarak. arkadaşa dedim aga seni çağırıyolar ama ne olduğunu anlamıyorum. bu döndü aşağı yürüdü sonra tek tek diğerleri de inmeye başladı yokuşu. lan o kadar yaklaşmışız camiye ipneler nereye gidiyonuz diyemedim döndüm camiye baktım sonra onlara baktım hay **** dedim yürüdüm aşağı. 

gittim yanlarına baya kalabalıklar yanlarında da o çocuklar var kanka bizimkinin tokat attığı. bunlar başladı sen benim kim olduğumu biliyon mu sen biliyon mu hangi mahalledensiniz şunu tanıyon mu bunu tanıyon mu sizi keserim sizi şöyle böyle **** kafam bi yükseldi bi yükseldi. lavuğun yanındayım amcaoğluyla hararetle tartışıyolar. ulan dedim ben şimdi bu lavuğa bi yumruk sallasaaam o yumruk gidene kadar bizi indirirler şuna tekme atsaaam ulan nereye atıyon diyom o kadar yavaşım o kadar ağırım ki kanka gözümü bi saatte açıp kapatabiliyom

Onlara bakıp böyle mi yapsam şöyle mi diye düşünürken bi an noldu anlamadım gözüm karardı bi yumruk yedim yandan sonra tekme tokat gözümü bi açtım biz kaçıyoruz lan noldu hiç bişey anlamadım ne zaman başladı ne zaman bitti bende o aralar yok kanka haşat olmuşuz.

sonra bizim çatıya gittik en az 3 saat geçmiş kanka hava kararmış çatıda koltuğa yattık. bi ayıldık kendimize geldik. dedim ki aga bize noldu?

amcoğlu kalktı dudağı patlamış onun da dedi ki. saffet senin **** durduk yere adama kafa attın.

kankalar ben o ara nası yükseldiysem bilincimi kapatmışım bunlar tartışmayı tatlıya bağlıyoken lavuğa kafa atmışım bi araba dayak yedik durduk yere. o kafayla da zerre bişey hissetmedim :D

içtiğimiz sigara hatay sigarasıydı. yıllardır daha öylesi denk gelmedi ya da ben bi daha götü başı kaybetmedim :D

Kanka

Administrator
Yönetici
Bir yılbaşı akşamıydı , 3-4 arkadaş getto bı mahalledekı köftecı kardesımızın evıne konuk olucaktık , oda yakın arkadaşımız .. Evine girdik onunda bır arkadaşı vardı ve o biraz daha sıkıntı bır tipti , adam ırgar gibi yarını yokmuş gibi içiyodu . Oraya gıttıgımız cocuklarla göz teması kurduk , dedik çocuk kötülicek kaçalım . Cocuk ayılıyo bayılıyo degişik sesler cıkartıyo falan ölcek sandık . Neyse biz ayaklandık kaçmak için kapıda tam ayakabıları gıyıcez , o kötüleyen çocuk zombi gıbı ayağa kalktı bızı uğurlamaya geliyorken tuttum elınden kafa tokusturduk kanka dedım kacıyomusun dıyıp kapıdan ayakkabısını bıle gıymeden cıplak ayak yolladık çocugu , nereye gıttıgını bılıyorum bız takılmaya devam ettik :D

______________________________________________________________________________________________________________________________

Bir enteresan anım daha var onuda paylaşmak isterim .. Benım bulundugum bölgede haze sıgaraya hazal dıyoruz , squnk sıgaraya sıdıka dıyoruz.

Farklı bir şehire gittim ve orda harman kaldım neyse bır şekılde bırını buldum , adamı aradım goruntulu , dedımkı kanka dedım sıgara var mı ? 

Adam dedı var , Bende dedımkı sıdıka mı hazal mı dedım , adam dedıkı onları tanımıyorum abi valla yanımda karım var ne ıstıyosan açık açık söyle evliliğimi bitircen dedi .

Muhammed Ali

Yeni üye

Geçen sene oldu bu olay adanaya cigara çözmeye gittik üniden arkadaşlarla bok gibi harmanız trenle gittik oradan araba kiraladık neyse mahalleye indik şakirpaşaya çözdük cigaramızı ben şoförüm  hem sürüyorum hem dumanlanıyoruz bacak aramada aldım **** 2,5 luk ice tea harmanız ya asılıyoz **** ben diyom benim kafam olmadı bir daha asılıyom bir daha asılıyom  ben bi tribe girdim amına koyayım gta oynuyom zannediyorum arkadaşlar yalvarıyor dur amınakoyim ölcez diye duramıyom ben bilader büyük triplerdeyim paranoyada var benzinde bitiyor **** bi baktım ilerde aynasızlar var kafaları yiycem çok kötü olum kafamı açmaya çalışıyom camları indirdim çocukları ayıktırmaya çalışıyom arkadaki bayılmış yanımdaki arkadaş google mapsten bir şeyler yapıyor çok fenayız **** neyse çevirmeye girdik polisler toplandı arabanın yanına camı indirdim polis diyor manyakmısınız olum napıyonuz dedim noluyor ****  amca arkaya baktı arkadaş bayılmış yüz üstü yatıyor arkadaşında saçı uzun **** karı gibi duruyor amca baya bi baktı sonra demesinmi ters yoldan gidiyonuz ilerden u yapıp dönün **** sikiyim ayıldım hemen tüydük ordan.

hayattaki tüm şansımı kullandım herhalde **** nasıl paket olmadık hala şaşıyorum.

Dahadeli

Yeni üye
bende Bi anımı anlatayım 5 yıl kadar önce o dönem eski erkek arkadaşımla beraber yaşıyoruz çağrı merkezinde çalışıyorum akşam 9 da iş çıkışı yapıyorum sevgilim aradı dedi sahile iniyorum sende oraya gel tamam dedim izmirdeyiz bu arada Bi kafeye oturduk işte filanca arkadaşlar gelecek dedi tamam gelsinler geldiler herneyse cay kahve muhabbet gelenlerde karı koca çiftler bu arada bizde erkek arkadaşımla cigara içiyoruz Bunlarda biliyor içtiğimizi erkek arkadaşım biraz oturduktan sonra dedi ben eve gidiyom cigara içcem gelmek isteyen gelsin gelmeyene de iyi akşamlar bunlar dedi bizde gelelim iyi buyurun gelin biz gittik eve yapıştırdık 1 tane cigarada efsane ama arkadaşlar dedi bizde içcez iyi dedik için birer nefes çektiler bidaha vermedik onlara biz erkek arkadasımla beraber kendi aramızda dönüyoz cigarayı daha cigara bitmedi adamla karşılıklı oturuyoruz baktım adam kızardı bozardı Bi kasıldı Bi acayip oldu adam gidiyor dedim adama bisey oldu falan derken adam işemesin mi koltuğun üstünde donlara dedim adam işedi erkek arkadaşım dedi nasıl işedi dedim nasıl işedini mi var **** işedi işte dedim tut banyayo falan götürelim Bi soğuksu falan tutalım biz erkek arkadaşımla adamı banyoya götürmeye çalışıyoruz kadında orda dövünüyor ben ne yapacam şimdi falan diye dedim dedim ananım am.. nı yapcan yardım et dedim neyse banyoya soktuk bunu soğuk su falan kendine geldi üstünü başını değiştirdi Bi çay koydum Bi çikolata verdim dedim bunu iç bunu da ye biraz toparladı taksi çağırdık gönderdim bunları falan böyle bişey geçmişti başımdan burada yazdığınız anıları okuyunca aklıma geldi yazarken bile kahkaha attım hala aklıma geldikçe gülerim

higthead

Jolly Green
EN BOMBA sigara anımı anlatıyorum SIKI DURUN....

Kıbrısta uni zamanlarım bir kaç arkadaş evde toplandık ps oynuyoruz bır yandan sıgaramızı ıcıyoruz.Bir arkadaşımız ayaga kalktı ben wc gıdıyorum dedı ve gıttı aradan 20 sanıye gecmeden İMDAAAAAATTTT çiğerlerimi kusuyorum dıye ses geldi, o sesı duyunca bızım kafamız zınk dıye acıldı neyse hemen wc ye gıttık arkadaş jakuziye eğilmiş kusuyor çiğerlerim diye bağırıyor.bende panik oldum jakuzının ıcıne bır baktım HASSİKTİR siyah siyah et parcaları var bir an durdum kafamda güzel jakuziye eğilip o siyah parçaları elimle aldım baktım, sonradan öğreniyoruz ki PEZEVENK akşamdan PATLICAN yemiş kafası guzel kusarken o patlıcanları ciğerleri zannetmiş. Tam yarım saat gülmekten geberdik tabi bizim kusan arkadaş olayın şokundan çıkamamıştı=)))))

koklarım

Yeni üye
Yıllar yıllar önceydi...

Arkadaşımla harman kalmamızın akabinde onun ilk defa alışveriş yapacağı çorbacıyla haberleştik. Ankara'da Atakulenin orada bir parkta akşam vakti volta atıyoz atarken de parkta bekleyen 2 li 3 lü arkadaş grupları bize dik dik bakıyorlar. Neyse çorbacı geldi. Gelmesiyle etraftakiler de bizim gittiğimiz yöne doğru soteye gelmeye başladılar. Meğersem onları da aynı yere çağırış kamil. Ben iyice işgillendim. Arkadaşım alışverişi yaptı ama parayı ben verecektim tamam mı dedi etrafımdakiler ben de tamam dedim herkes hızlıca uzaklaştı. Ben arabaya binince para vermediğimi farkettim. İçerken mal gibi buna güldük saatlerce.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********