En Güzel Joint Kimin

istr

Ordinaryüs
Kankalar aklıma geldi etkinlikimsi bir aktivite yapalım, kültürümüz şenlensin.

Müsait olan, ben iyi joint sararım diyen agalarımdan ve siz hala normal joint mi yapıyorsunuz diyen agalarımdan şekilli jointler bekliyorum, şuan halihazırda bir jointim yok ve çok da güvenmiyorum kendi jointime ama sardıktan sonra ben de atıcam :D Malzemeniz yoksa boş tütünle de güzel bi joint yapıp atabilirsiniz.

Katılımcılar ve katılmayan arkadaşlar da en beğendiği jointleri likelasınlar görelim bakalım kimin jointi daha böyüh

Talep olmazsa konuyu silerim.

Güvenli paylaşım için resmi yüklemeden önce jpeg olan görseli önce bi tur ekran görüntüsü alın, daha sonra aldığınız ekran görüntüsünün detay bilgilerini silin. Resimleri süresiz paylaşmanız daha iyi olur ama ben güvenemedim diyosanız da en azından bi 48 saatlik atın görelim :)

Firar59

Yeni üye
Yılların sarma sigarası joint mi oldu ilk defa duydum :) kesmediği için içmiyom maalesef ama en tatlı lısıda o tabi

wooZ

Üye
Bacak kıllarım için özür dilerim :D

Nerde görsem tanırım 20 yıllık takılmacı mahalle abisi sarışı bu... zıvanayı paketten yapmak.... çarşaf %80 ocb.... şaka maka 10gr sigara sarmıştım, raw 3 metre çarşaf vardı birleştirip birleştirip 5 kişi içmiştik şimdi onun fotosu olucaktı da patlatıcaktım... ellerine sağlık yinede bide aga senin yerinde olsam tütünü azaltır sigarayı azcık inceltirim tabi senin şahsi fikrin ama ben tütün içmeyi pek sevmiyorum

Nerde görsem tanırım 20 yıllık takılmacı mahalle abisi sarışı bu... zıvanayı paketten yapmak.... çarşaf %80 ocb.... şaka maka 10gr sigara sarmıştım, raw 3 metre çarşaf vardı birleştirip birleştirip 5 kişi içmiştik şimdi onun fotosu olucaktı da patlatıcaktım... ellerine sağlık yinede bide aga senin yerinde olsam tütünü azaltır sigarayı azcık inceltirim tabi senin şahsi fikrin ama ben tütün içmeyi pek sevmiyorum
Yok be kanka tütün bol olunca daha uzun süre yanıyor. Daha çok hoşuma gidiyor. Mahalle abisi değilim henüz ama 10-15 sene sonra gençlere akıl verecek yaşa geliriz :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** *** ******* ********** ********* ***** ** ***** ** ********** * ***** ********** ******* **** ***** *** ****** ******* hahahaha ***** ***** hahahaha ****** ******* ********* ****** ** ** **** ******* ****** ***** ****** ******* ******** ********* hahahaha ****** ** **** ****** *** **** *** ****** ********** hahahaha*** hahahaha** hahahaha ******
  • 2 2008Grower:
    ** hahahaha ***** **** ******* ******* **** ******** hahahaha ***** hahahaha** **** **** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ******* ** *** *** **** ***** **** ****** hahahaha ******** ** hahahaha ***** **** ******* ******* **** ******** hahahaha ***** hahahaha** **** **** **
  • 2 2008Grower:
    ** ****** **** ******** ****** ****** *** ******* ** hahahaha
  • 2 2008Grower:
    ****** ****** hahahaha** **** ****** ********* ********** ******* ****
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** ** ******** ***** ***** ********* ********** ******* **** hahahaha*
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ***** ***** ******** ** ******** **** **** ***** ********* ***** hahahaha* ** ****** **** ******** ****** ****** *** ******* ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • 2 2008Grower:
    ****** ***** ********** ******* ****** **** ******** hahahaha** ******
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* **** ** * **** ** *** ****** ***** *** ****** ***** **** ********
  • S SuperKafa:
    **** ****** ******** ****** ******** ********** ** hahahaha* ***** ** ******** ****** **********
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** hahahaha *** ***** **** ******* ****** **** ****** ******** ****** ******** ********** ** hahahaha* ***** ** ******** ****** **********
  • S SuperKafa:
    *** *** ** **** ***** ***** ****** ******** hahahaha*** ******* *** ******* ******* **** ******** ********** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ******* ******* ********* *** ****** ***** **** ******** ****** *****
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahaha**********
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** ** **** hahahaha hahahaha ******** ***** ****** ******
  • Night owl Night owl:
  • S SuperKafa:
    **** ****** ******** ****** **** ***** **** ******* ****** hahahaha hahahaha*** ********** * ****** ***** ********* *****
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** hahahaha* ********* ***** ****** ****** *** ******* ***** ****** ******** ****** **** ***** **** ******* ****** hahahaha hahahaha*** ********** * ****** ***** ********* *****
  • S SuperKafa:
  • lavrens lavrens:
    lavrens lavrens: **** ** **** ** **** ******* ** ******* ** * * ** ******** ********